Cho'Gath build en stats
Master+ builds en stats per level, patch 26.20. Wat Master-, Grandmaster- en Challenger-spelers deze patch op Cho'Gath bouwen, de stats van Cho'Gath op elk level en een calculator om elke build te testen voordat je hem speelt.
De buildtabellen komen uit ranked Solo/Duo-games van Master+ spelers op de huidige patch. De calculator opent met Cho'Gath: laad met één klik de meest gebouwde items erin en verander daarna elk item, het level of de rune shards.
Bijgewerkt: oktober 2026 · Door LOLValue-team
Meest gebouwde items, runes en spells op Cho'Gath
Cho'Gath Jungle build
26 ranked Solo/Duo-games van Cho'Gath als Jungle in Master+ lobby's op patch 26.20, met een win rate van 46,2%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Hextech Rocketbelt + Dead Man's Plate + Force of Nature | 15% | 75,0% | 4 |
| Heartsteel + Dead Man's Plate + Force of Nature | 15% | 50,0% | 4 |
| Thornmail + Heartsteel + Dead Man's Plate | 8% | 50,0% | 2 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Dead Man's Plate | 85% | 45,5% | 22 |
| Heartsteel | 62% | 37,5% | 16 |
| Force of Nature | 46% | 50,0% | 12 |
| Hextech Rocketbelt | 31% | 62,5% | 8 |
| Thornmail | 19% | 80,0% | 5 |
| Kaenic Rookern | 15% | 50,0% | 4 |
| Unending Despair | 8% | 50,0% | 2 |
| Riftmaker | 8% | 0,0% | 2 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Boots of Swiftness | 54% | 50,0% | 14 |
| Mercury's Treads | 23% | 50,0% | 6 |
| Plated Steelcaps | 19% | 40,0% | 5 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Hail of Blades | 96% | 44,0% | 25 |
| Grasp of the Undying | 4% | 100,0% | 1 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Hail of Blades · Cheap Shot · Grisly Mementos · Ultimate Hunter · Axiom Arcanist · Celerity · Shards: Adaptive Force, Move Speed, Health Scaling | 58% | 53,3% | 15 |
| Spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Flash + Smite | 92% | 45,8% | 24 |
| Ghost + Smite | 8% | 50,0% | 2 |
Cho'Gath Top build
20 ranked Solo/Duo-games van Cho'Gath als Top in Master+ lobby's op patch 26.20, met een win rate van 55,0%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Hextech Rocketbelt + Dead Man's Plate + Riftmaker | 15% | 0,0% | 3 |
| Dead Man's Plate + Riftmaker + Liandry's Torment | 5% | 100,0% | 1 |
| Thornmail + Heartsteel + Hollow Radiance | 5% | 100,0% | 1 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Heartsteel | 45% | 77,8% | 9 |
| Riftmaker | 45% | 44,4% | 9 |
| Hextech Rocketbelt | 35% | 14,3% | 7 |
| Dead Man's Plate | 25% | 40,0% | 5 |
| Kaenic Rookern | 20% | 50,0% | 4 |
| Thornmail | 15% | 66,7% | 3 |
| Hollow Radiance | 15% | 66,7% | 3 |
| Force of Nature | 15% | 66,7% | 3 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Plated Steelcaps | 45% | 55,6% | 9 |
| Boots of Swiftness | 35% | 57,1% | 7 |
| Mercury's Treads | 15% | 66,7% | 3 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Hail of Blades | 60% | 33,3% | 12 |
| Grasp of the Undying | 35% | 85,7% | 7 |
| Unsealed Spellbook | 5% | 100,0% | 1 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Hail of Blades · Cheap Shot · Grisly Mementos · Ultimate Hunter · Axiom Arcanist · Celerity · Shards: Adaptive Force, Move Speed, Health Scaling | 45% | 22,2% | 9 |
| Spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Flash + Teleport | 60% | 66,7% | 12 |
| Flash + Ignite | 25% | 40,0% | 5 |
Dit zijn tellingen, geen advies: een keuze die veel spelers maken is een veilig startpunt, en de win rate laat zien hoe die games afliepen. Items en runes die maar bij sommige matchups passen, hebben een lagere pick rate, dus bekijk ze met de game die je voor je hebt.
Base stats en groei van Cho'Gath
Cho'Gath begint met 644 health, 69 attack damage, 38 armor en 32 magic resist, en heeft op level 18 zonder items 2.242 health en 140 attack damage. Met die health op level 18 staat Cho'Gath op plek 150 van 173 champions, met attack damage op plek 10 en met armor op plek 37. De attack range is 125 (plek 129) en de move speed 345 (plek 9).
| Stat | Level 1 | Level 18 | Per level | Plek op level 18 |
|---|---|---|---|---|
| Health | 644 | 2.242 | 94 | 150 van 173 |
| Mana | 270 | 1.290 | 60 | |
| Attack damage | 69 | 140 | 4,2 | 10 van 173 |
| Armor | 38 | 115 | 4,5 | 37 van 173 |
| Magic resist | 32 | 67 | 2,05 | 5 van 173 |
| Attack speed | 0,658 | 0,811 | 1,44% | |
| Health regen per 5 s | 9,0 | 23,4 | 0,85 | |
| Attack range | 125 | 125 | 0 | 129 van 173 |
| Move speed | 345 | 345 | 0 | 9 van 173 |
Stats van Cho'Gath op elk level (1 tot 18)
Stats groeien niet in een rechte lijn: elk level voegt iets meer toe dan het vorige, volgens de formule van Riot basis + groei × (level - 1) × (0,7025 + 0,0175 × (level - 1)). De tabel geeft de stats van Cho'Gath op elk level, zonder items, runes en de kit.
| Level | Health | Mana | Attack damage | Armor | Magic resist | Attack speed | Health regen per 5 s |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 644 | 270 | 69 | 38 | 32 | 0,658 | 9,0 |
| 2 | 712 | 313 | 72 | 41 | 33 | 0,664 | 9,6 |
| 3 | 783 | 359 | 75 | 45 | 35 | 0,671 | 10,3 |
| 4 | 857 | 406 | 79 | 48 | 37 | 0,678 | 10,9 |
| 5 | 934 | 455 | 82 | 52 | 38 | 0,686 | 11,6 |
| 6 | 1.015 | 507 | 86 | 56 | 40 | 0,694 | 12,4 |
| 7 | 1.099 | 561 | 89 | 60 | 42 | 0,702 | 13,1 |
| 8 | 1.187 | 617 | 93 | 64 | 44 | 0,710 | 13,9 |
| 9 | 1.278 | 674 | 97 | 68 | 46 | 0,719 | 14,7 |
| 10 | 1.372 | 734 | 102 | 73 | 48 | 0,728 | 15,6 |
| 11 | 1.469 | 797 | 106 | 77 | 50 | 0,737 | 16,5 |
| 12 | 1.569 | 861 | 110 | 82 | 52 | 0,747 | 17,4 |
| 13 | 1.673 | 927 | 115 | 87 | 54 | 0,757 | 18,3 |
| 14 | 1.780 | 995 | 120 | 92 | 57 | 0,767 | 19,3 |
| 15 | 1.891 | 1.066 | 125 | 98 | 59 | 0,777 | 20,3 |
| 16 | 2.005 | 1.139 | 130 | 103 | 62 | 0,788 | 21,3 |
| 17 | 2.122 | 1.213 | 135 | 109 | 64 | 0,799 | 22,4 |
| 18 | 2.242 | 1.290 | 140 | 115 | 67 | 0,811 | 23,4 |
Attack speed en effective health van Cho'Gath
Cho'Gath doet 0,658 attacks per seconde op level 1 en 0,811 op level 18 zonder items, met 1,44% bonus attack speed per level. Bonus attack speed wordt vermenigvuldigd met de attack speed ratio van Cho'Gath, 0,625, dus Cho'Gath heeft op level 18 ongeveer 351% bonus attack speed uit items en runes nodig om de cap van 3,003 attacks per seconde te halen.
Met 2.242 health en 115 armor op level 18 is er 4.809 physical damage nodig om Cho'Gath te doden (effective health), en 3.741 magic damage met 67 magic resist. Elk item dat health, armor of magic resist toevoegt, verhoogt deze getallen in de calculator hierboven.
Zo gebruik je de Cho'Gath buildcalculator
- Klik op "Laad deze build in de calculator" onder de tabellen van een positie om met de meest gebouwde items te beginnen, of vul de zes slots zelf.
- Schuif de levelslider om Cho'Gath op elk level van 1 tot 18 te zien.
- Kies één rune shard per rij; adaptive force wordt attack damage of ability power, afhankelijk van je items.
- Schakel naar Build B om twee builds te vergelijken; de stats tonen dan allebei en het verschil.
- Kopieer de link om de build te delen: hij opent deze pagina met dezelfde items, hetzelfde level en dezelfde shards.
De calculator telt de stats op die items en shards geven. Item passives, stacks en de eigen abilities van Cho'Gath tellen niet mee, dus de getallen in de game kunnen hoger zijn. De gids van de LoL item builder legt armor, penetration, ability haste en gold efficiency uit.
Waar de builddata van Cho'Gath vandaan komen
Elke minuut lezen we via de Riot Games API de ranked Solo/Duo-matchhistorie van een willekeurige Master-, Grandmaster- of Challenger-speler, om de beurt op de 15 servers, en bewaren we waarmee elk van de tien spelers de game eindigde: final items, boots, runes, summoner spells, positie en uitslag. Remakes en vroege surrenders tellen niet mee.
- Finished items tellen één keer per game; de core van drie items zijn de eerste drie finished items in de inventory van de speler.
- Pick rate is het aandeel van de games van Cho'Gath op die positie met die keuze; win rate is het aandeel van die games dat gewonnen is.
- Games worden per patch gegroepeerd: een nieuwe patch start een nieuwe telling, en oudere patches vallen na vier weken weg.
- Het zijn lobby's van Master+ spelers, dus de meeste van de andere negen spelers zitten in high Diamond of hoger.
Veelgestelde vragen
Wat is de meest gebouwde build op Cho'Gath?
In Master+ games als Jungle op patch 26.20 is de meest gebouwde core op Cho'Gath Hextech Rocketbelt, Dead Man's Plate en Force of Nature (15% van de games), met Boots of Swiftness, de keystone Hail of Blades en Flash en Smite.
Wat zijn de base stats van Cho'Gath?
Op level 1 heeft Cho'Gath 644 health, 69 attack damage, 38 armor, 32 magic resist, 0,658 attack speed, 125 attack range en 345 move speed.
Hoeveel health heeft Cho'Gath op level 18?
2.242 health op level 18 zonder items, gemiddeld 94 meer per level, plek 150 van 173 champions.
Hoeveel attack speed heeft Cho'Gath nodig om de cap te halen?
Ongeveer 351% bonus attack speed op level 18. De attack speed ratio van Cho'Gath is 0,625 en de cap is 3,003 attacks per seconde.
Is deze Cho'Gath build bijgewerkt voor de huidige patch?
Ja. De buildtabellen tellen alleen games van de huidige patch, en de stats komen uit de gamedata van patch 26.20.
Buildcalculator voor elke champion · Elk LoL-item met stats en goldwaarde · Cho'Gath skins en hun prijzen · LoL randomizer
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds komen uit een steekproef van ranked Solo/Duo-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de championstats komen uit de databestanden van de game en de itemdata uit Data Dragon van Riot.