Jarvan IV build en stats

Master+ builds en stats per level, patch 26.20. Wat Master-, Grandmaster- en Challenger-spelers deze patch op Jarvan IV bouwen, de stats van Jarvan IV op elk level en een calculator om elke build te testen voordat je hem speelt.

De buildtabellen komen uit ranked Solo/Duo-games van Master+ spelers op de huidige patch. De calculator opent met Jarvan IV: laad met één klik de meest gebouwde items erin en verander daarna elk item, het level of de rune shards.

Bijgewerkt: oktober 2026 · Door LOLValue-team

Meest gebouwde items, runes en spells op Jarvan IV

Jarvan IV Jungle build

24 ranked Solo/Duo-games van Jarvan IV als Jungle in Master+ lobby's op patch 26.20, met een win rate van 58,3%.

Meest gebouwde core van drie items
ItemsPick rateWin rateGames
Edge of Night + Profane Hydra + Voltaic Cyclosword17%75,0%4
Black Cleaver + Maw of Malmortius + Sundered Sky4%100,0%1
Black Cleaver + Death's Dance + Profane Hydra4%100,0%1
Meest gebouwde finished items
ItemPick rateWin rateGames
Profane Hydra75%61,1%18
Voltaic Cyclosword46%36,4%11
Axiom Arc33%62,5%8
Death's Dance29%85,7%7
Black Cleaver25%66,7%6
Edge of Night21%80,0%5
Maw of Malmortius13%100,0%3
Bastionbreaker13%100,0%3
Boots
ItemPick rateWin rateGames
Plated Steelcaps33%50,0%8
Mercury's Treads29%85,7%7
Ionian Boots of Lucidity13%66,7%3
Keystones
KeystonePick rateWin rateGames
Conqueror92%59,1%22
Electrocute8%50,0%2
Meest gebruikte rune page
RunesPick rateWin rateGames
Conqueror · Triumph · Legend: Alacrity · Coup de Grace · Cosmic Insight · Magical Footwear · Shards: Attack Speed, Adaptive Force, Health Scaling46%54,5%11
Summoner spells
SpellsPick rateWin rateGames
Flash + Smite100%58,3%24

Dit zijn tellingen, geen advies: een keuze die veel spelers maken is een veilig startpunt, en de win rate laat zien hoe die games afliepen. Items en runes die maar bij sommige matchups passen, hebben een lagere pick rate, dus bekijk ze met de game die je voor je hebt.

Base stats en groei van Jarvan IV

Jarvan IV begint met 640 health, 64 attack damage, 36 armor en 32 magic resist, en heeft op level 18 zonder items 2.408 health en 115 attack damage. Met die health op level 18 staat Jarvan IV op plek 79 van 173 champions, met attack damage op plek 69 en met armor op plek 39. De attack range is 175 (plek 87) en de move speed 340 (plek 37).

Base stats en groei van Jarvan IV op patch 26.20
StatLevel 1Level 18Per levelPlek op level 18
Health6402.40810479 van 173
Mana3001.23555
Attack damage64115369 van 173
Armor361144,639 van 173
Magic resist32672,055 van 173
Attack speed0,6580,9382,5%
Health regen per 5 s8,019,90,7
Attack range175175087 van 173
Move speed340340037 van 173

Stats van Jarvan IV op elk level (1 tot 18)

Stats groeien niet in een rechte lijn: elk level voegt iets meer toe dan het vorige, volgens de formule van Riot basis + groei × (level - 1) × (0,7025 + 0,0175 × (level - 1)). De tabel geeft de stats van Jarvan IV op elk level, zonder items, runes en de kit.

Stats van Jarvan IV op elk level, zonder items
LevelHealthManaAttack damageArmorMagic resistAttack speedHealth regen per 5 s
16403006436320,6588,0
27153406639330,6708,5
37933816843350,6829,0
48764257146370,6959,6
59614707350380,70910,2
61.0515177654400,72310,8
71.1445667958420,73811,4
81.2416188163440,75312,0
91.3416718467460,76912,7
101.4457268772480,78513,4
111.5537839076500,80214,1
121.6648419481520,82014,9
131.7799029786540,83815,7
141.89796510092570,85716,5
152.0201.03010497590,87617,3
162.1451.096107103620,89618,1
172.2751.165111108640,91719,0
182.4081.235115114670,93819,9

Attack speed en effective health van Jarvan IV

Jarvan IV doet 0,658 attacks per seconde op level 1 en 0,938 op level 18 zonder items, met 2,5% bonus attack speed per level. Bonus attack speed wordt vermenigvuldigd met de attack speed ratio van Jarvan IV, 0,658, dus Jarvan IV heeft op level 18 ongeveer 314% bonus attack speed uit items en runes nodig om de cap van 3,003 attacks per seconde te halen.

Met 2.408 health en 114 armor op level 18 is er 5.158 physical damage nodig om Jarvan IV te doden (effective health), en 4.018 magic damage met 67 magic resist. Elk item dat health, armor of magic resist toevoegt, verhoogt deze getallen in de calculator hierboven.

Zo gebruik je de Jarvan IV buildcalculator

  1. Klik op "Laad deze build in de calculator" onder de tabellen van een positie om met de meest gebouwde items te beginnen, of vul de zes slots zelf.
  2. Schuif de levelslider om Jarvan IV op elk level van 1 tot 18 te zien.
  3. Kies één rune shard per rij; adaptive force wordt attack damage of ability power, afhankelijk van je items.
  4. Schakel naar Build B om twee builds te vergelijken; de stats tonen dan allebei en het verschil.
  5. Kopieer de link om de build te delen: hij opent deze pagina met dezelfde items, hetzelfde level en dezelfde shards.

De calculator telt de stats op die items en shards geven. Item passives, stacks en de eigen abilities van Jarvan IV tellen niet mee, dus de getallen in de game kunnen hoger zijn. De gids van de LoL item builder legt armor, penetration, ability haste en gold efficiency uit.

Waar de builddata van Jarvan IV vandaan komen

Elke minuut lezen we via de Riot Games API de ranked Solo/Duo-matchhistorie van een willekeurige Master-, Grandmaster- of Challenger-speler, om de beurt op de 15 servers, en bewaren we waarmee elk van de tien spelers de game eindigde: final items, boots, runes, summoner spells, positie en uitslag. Remakes en vroege surrenders tellen niet mee.

  • Finished items tellen één keer per game; de core van drie items zijn de eerste drie finished items in de inventory van de speler.
  • Pick rate is het aandeel van de games van Jarvan IV op die positie met die keuze; win rate is het aandeel van die games dat gewonnen is.
  • Games worden per patch gegroepeerd: een nieuwe patch start een nieuwe telling, en oudere patches vallen na vier weken weg.
  • Het zijn lobby's van Master+ spelers, dus de meeste van de andere negen spelers zitten in high Diamond of hoger.

Veelgestelde vragen

Wat is de meest gebouwde build op Jarvan IV?

In Master+ games als Jungle op patch 26.20 is de meest gebouwde core op Jarvan IV Edge of Night, Profane Hydra en Voltaic Cyclosword (17% van de games), met Plated Steelcaps, de keystone Conqueror en Flash en Smite.

Wat zijn de base stats van Jarvan IV?

Op level 1 heeft Jarvan IV 640 health, 64 attack damage, 36 armor, 32 magic resist, 0,658 attack speed, 175 attack range en 340 move speed.

Hoeveel health heeft Jarvan IV op level 18?

2.408 health op level 18 zonder items, gemiddeld 104 meer per level, plek 79 van 173 champions.

Hoeveel attack speed heeft Jarvan IV nodig om de cap te halen?

Ongeveer 314% bonus attack speed op level 18. De attack speed ratio van Jarvan IV is 0,658 en de cap is 3,003 attacks per seconde.

Is deze Jarvan IV build bijgewerkt voor de huidige patch?

Ja. De buildtabellen tellen alleen games van de huidige patch, en de stats komen uit de gamedata van patch 26.20.

Buildcalculator voor elke champion · Elk LoL-item met stats en goldwaarde · Jarvan IV skins en hun prijzen · LoL randomizer

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds komen uit een steekproef van ranked Solo/Duo-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de championstats komen uit de databestanden van de game en de itemdata uit Data Dragon van Riot.