Kha'Zix build en stats
Master+ builds en stats per level, patch 26.20. Wat Master-, Grandmaster- en Challenger-spelers deze patch op Kha'Zix bouwen, de stats van Kha'Zix op elk level en een calculator om elke build te testen voordat je hem speelt.
De buildtabellen komen uit ranked Solo/Duo-games van Master+ spelers op de huidige patch. De calculator opent met Kha'Zix: laad met één klik de meest gebouwde items erin en verander daarna elk item, het level of de rune shards.
Bijgewerkt: oktober 2026 · Door LOLValue-team
Meest gebouwde items, runes en spells op Kha'Zix
Kha'Zix Jungle build
28 ranked Solo/Duo-games van Kha'Zix als Jungle in Master+ lobby's op patch 26.20, met een win rate van 32,1%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Bastionbreaker + Umbral Glaive + Voltaic Cyclosword | 29% | 12,5% | 8 |
| Umbral Glaive + Edge of Night + Voltaic Cyclosword | 11% | 0,0% | 3 |
| Bastionbreaker + Umbral Glaive + Serpent's Fang | 7% | 50,0% | 2 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Umbral Glaive | 89% | 32,0% | 25 |
| Voltaic Cyclosword | 71% | 20,0% | 20 |
| Bastionbreaker | 54% | 40,0% | 15 |
| Serylda's Grudge | 21% | 16,7% | 6 |
| Edge of Night | 18% | 40,0% | 5 |
| Serpent's Fang | 18% | 20,0% | 5 |
| Lord Dominik's Regards | 11% | 66,7% | 3 |
| Hubris | 11% | 33,3% | 3 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Ionian Boots of Lucidity | 46% | 15,4% | 13 |
| Plated Steelcaps | 21% | 33,3% | 6 |
| Mercury's Treads | 18% | 60,0% | 5 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| First Strike | 50% | 35,7% | 14 |
| Stormraider's Surge | 36% | 30,0% | 10 |
| Dark Harvest | 14% | 25,0% | 4 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| First Strike · Cash Back · Triple Tonic · Cosmic Insight · Sudden Impact · Treasure Hunter · Shards: Adaptive Force, Adaptive Force, Health Scaling | 39% | 36,4% | 11 |
| Spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Flash + Smite | 96% | 33,3% | 27 |
| Ghost + Smite | 4% | 0,0% | 1 |
Dit zijn tellingen, geen advies: een keuze die veel spelers maken is een veilig startpunt, en de win rate laat zien hoe die games afliepen. Items en runes die maar bij sommige matchups passen, hebben een lagere pick rate, dus bekijk ze met de game die je voor je hebt.
Base stats en groei van Kha'Zix
Kha'Zix begint met 643 health, 60 attack damage, 32 armor en 32 magic resist, en heeft op level 18 zonder items 2.326 health en 113 attack damage. Met die health op level 18 staat Kha'Zix op plek 122 van 173 champions, met attack damage op plek 86 en met armor op plek 109. De attack range is 125 (plek 129) en de move speed 345 (plek 9).
| Stat | Level 1 | Level 18 | Per level | Plek op level 18 |
|---|---|---|---|---|
| Health | 643 | 2.326 | 99 | 122 van 173 |
| Mana | 327 | 1.007 | 40 | |
| Attack damage | 60 | 113 | 3,1 | 86 van 173 |
| Armor | 32 | 103 | 4,2 | 109 van 173 |
| Magic resist | 32 | 67 | 2,05 | 5 van 173 |
| Attack speed | 0,668 | 0,975 | 2,7% | |
| Health regen per 5 s | 7,5 | 20,3 | 0,75 | |
| Attack range | 125 | 125 | 0 | 129 van 173 |
| Move speed | 345 | 345 | 0 | 9 van 173 |
Stats van Kha'Zix op elk level (1 tot 18)
Stats groeien niet in een rechte lijn: elk level voegt iets meer toe dan het vorige, volgens de formule van Riot basis + groei × (level - 1) × (0,7025 + 0,0175 × (level - 1)). De tabel geeft de stats van Kha'Zix op elk level, zonder items, runes en de kit.
| Level | Health | Mana | Attack damage | Armor | Magic resist | Attack speed | Health regen per 5 s |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 643 | 327 | 60 | 32 | 32 | 0,668 | 7,5 |
| 2 | 714 | 356 | 62 | 35 | 33 | 0,681 | 8,0 |
| 3 | 789 | 386 | 65 | 38 | 35 | 0,695 | 8,6 |
| 4 | 867 | 418 | 67 | 42 | 37 | 0,709 | 9,2 |
| 5 | 949 | 451 | 70 | 45 | 38 | 0,724 | 9,8 |
| 6 | 1.034 | 485 | 72 | 49 | 40 | 0,739 | 10,5 |
| 7 | 1.123 | 521 | 75 | 52 | 42 | 0,755 | 11,1 |
| 8 | 1.215 | 558 | 78 | 56 | 44 | 0,772 | 11,8 |
| 9 | 1.310 | 597 | 81 | 60 | 46 | 0,790 | 12,6 |
| 10 | 1.409 | 637 | 84 | 65 | 48 | 0,808 | 13,3 |
| 11 | 1.512 | 678 | 87 | 69 | 50 | 0,826 | 14,1 |
| 12 | 1.618 | 721 | 91 | 73 | 52 | 0,846 | 14,9 |
| 13 | 1.727 | 765 | 94 | 78 | 54 | 0,865 | 15,7 |
| 14 | 1.840 | 811 | 97 | 83 | 57 | 0,886 | 16,6 |
| 15 | 1.956 | 858 | 101 | 88 | 59 | 0,907 | 17,4 |
| 16 | 2.076 | 906 | 105 | 93 | 62 | 0,929 | 18,4 |
| 17 | 2.199 | 956 | 109 | 98 | 64 | 0,952 | 19,3 |
| 18 | 2.326 | 1.007 | 113 | 103 | 67 | 0,975 | 20,3 |
Attack speed en effective health van Kha'Zix
Kha'Zix doet 0,668 attacks per seconde op level 1 en 0,975 op level 18 zonder items, met 2,7% bonus attack speed per level. Bonus attack speed wordt vermenigvuldigd met de attack speed ratio van Kha'Zix, 0,668, dus Kha'Zix heeft op level 18 ongeveer 304% bonus attack speed uit items en runes nodig om de cap van 3,003 attacks per seconde te halen.
Met 2.326 health en 103 armor op level 18 is er 4.731 physical damage nodig om Kha'Zix te doden (effective health), en 3.881 magic damage met 67 magic resist. Elk item dat health, armor of magic resist toevoegt, verhoogt deze getallen in de calculator hierboven.
Zo gebruik je de Kha'Zix buildcalculator
- Klik op "Laad deze build in de calculator" onder de tabellen van een positie om met de meest gebouwde items te beginnen, of vul de zes slots zelf.
- Schuif de levelslider om Kha'Zix op elk level van 1 tot 18 te zien.
- Kies één rune shard per rij; adaptive force wordt attack damage of ability power, afhankelijk van je items.
- Schakel naar Build B om twee builds te vergelijken; de stats tonen dan allebei en het verschil.
- Kopieer de link om de build te delen: hij opent deze pagina met dezelfde items, hetzelfde level en dezelfde shards.
De calculator telt de stats op die items en shards geven. Item passives, stacks en de eigen abilities van Kha'Zix tellen niet mee, dus de getallen in de game kunnen hoger zijn. De gids van de LoL item builder legt armor, penetration, ability haste en gold efficiency uit.
Waar de builddata van Kha'Zix vandaan komen
Elke minuut lezen we via de Riot Games API de ranked Solo/Duo-matchhistorie van een willekeurige Master-, Grandmaster- of Challenger-speler, om de beurt op de 15 servers, en bewaren we waarmee elk van de tien spelers de game eindigde: final items, boots, runes, summoner spells, positie en uitslag. Remakes en vroege surrenders tellen niet mee.
- Finished items tellen één keer per game; de core van drie items zijn de eerste drie finished items in de inventory van de speler.
- Pick rate is het aandeel van de games van Kha'Zix op die positie met die keuze; win rate is het aandeel van die games dat gewonnen is.
- Games worden per patch gegroepeerd: een nieuwe patch start een nieuwe telling, en oudere patches vallen na vier weken weg.
- Het zijn lobby's van Master+ spelers, dus de meeste van de andere negen spelers zitten in high Diamond of hoger.
Veelgestelde vragen
Wat is de meest gebouwde build op Kha'Zix?
In Master+ games als Jungle op patch 26.20 is de meest gebouwde core op Kha'Zix Bastionbreaker, Umbral Glaive en Voltaic Cyclosword (29% van de games), met Ionian Boots of Lucidity, de keystone First Strike en Flash en Smite.
Wat zijn de base stats van Kha'Zix?
Op level 1 heeft Kha'Zix 643 health, 60 attack damage, 32 armor, 32 magic resist, 0,668 attack speed, 125 attack range en 345 move speed.
Hoeveel health heeft Kha'Zix op level 18?
2.326 health op level 18 zonder items, gemiddeld 99 meer per level, plek 122 van 173 champions.
Hoeveel attack speed heeft Kha'Zix nodig om de cap te halen?
Ongeveer 304% bonus attack speed op level 18. De attack speed ratio van Kha'Zix is 0,668 en de cap is 3,003 attacks per seconde.
Is deze Kha'Zix build bijgewerkt voor de huidige patch?
Ja. De buildtabellen tellen alleen games van de huidige patch, en de stats komen uit de gamedata van patch 26.20.
Buildcalculator voor elke champion · Elk LoL-item met stats en goldwaarde · Kha'Zix skins en hun prijzen · LoL randomizer
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds komen uit een steekproef van ranked Solo/Duo-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de championstats komen uit de databestanden van de game en de itemdata uit Data Dragon van Riot.