Lissandra build en stats
Master+ builds en stats per level, patch 26.20. Wat Master-, Grandmaster- en Challenger-spelers deze patch op Lissandra bouwen, de stats van Lissandra op elk level en een calculator om elke build te testen voordat je hem speelt.
De buildtabellen komen uit ranked Solo/Duo-games van Master+ spelers op de huidige patch. De calculator opent met Lissandra: laad met één klik de meest gebouwde items erin en verander daarna elk item, het level of de rune shards.
Bijgewerkt: oktober 2026 · Door LOLValue-team
Meest gebouwde items, runes en spells op Lissandra
Lissandra Mid build
20 ranked Solo/Duo-games van Lissandra als Mid in Master+ lobby's op patch 26.20, met een win rate van 55,0%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Malignance + Zhonya's Hourglass + Shadowflame | 10% | 50,0% | 2 |
| Blackfire Torch + Hextech Rocketbelt + Zhonya's Hourglass | 10% | 50,0% | 2 |
| Malignance + Zhonya's Hourglass + Imperial Mandate | 5% | 100,0% | 1 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Malignance | 45% | 55,6% | 9 |
| Hextech Rocketbelt | 45% | 44,4% | 9 |
| Blackfire Torch | 40% | 37,5% | 8 |
| Zhonya's Hourglass | 30% | 50,0% | 6 |
| Shadowflame | 25% | 80,0% | 5 |
| Luden's Echo | 10% | 100,0% | 2 |
| Imperial Mandate | 10% | 100,0% | 2 |
| Stormsurge | 5% | 100,0% | 1 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Spellslinger's Shoes | 45% | 55,6% | 9 |
| Crimson Lucidity | 35% | 57,1% | 7 |
| Armored Advance | 5% | 100,0% | 1 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Electrocute | 45% | 66,7% | 9 |
| Arcane Comet | 45% | 33,3% | 9 |
| Summon Aery | 10% | 100,0% | 2 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Arcane Comet · Manaflow Band · Transcendence · Scorch · Cheap Shot · Ultimate Hunter · Shards: Adaptive Force, Adaptive Force, Health Scaling | 35% | 42,9% | 7 |
| Spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Flash + Teleport | 60% | 66,7% | 12 |
| Flash + Ignite | 40% | 37,5% | 8 |
Dit zijn tellingen, geen advies: een keuze die veel spelers maken is een veilig startpunt, en de win rate laat zien hoe die games afliepen. Items en runes die maar bij sommige matchups passen, hebben een lagere pick rate, dus bekijk ze met de game die je voor je hebt.
Base stats en groei van Lissandra
Lissandra begint met 620 health, 55 attack damage, 22 armor en 30 magic resist, en heeft op level 18 zonder items 2.490 health en 101 attack damage. Met die health op level 18 staat Lissandra op plek 38 van 173 champions, met attack damage op plek 146 en met armor op plek 159. De attack range is 550 (plek 9) en de move speed 325 (plek 154).
| Stat | Level 1 | Level 18 | Per level | Plek op level 18 |
|---|---|---|---|---|
| Health | 620 | 2.490 | 110 | 38 van 173 |
| Mana | 475 | 985 | 30 | |
| Attack damage | 55 | 101 | 2,7 | 146 van 173 |
| Armor | 22 | 93 | 4,2 | 159 van 173 |
| Magic resist | 30 | 52 | 1,3 | 97 van 173 |
| Attack speed | 0,656 | 0,815 | 1,5% | |
| Health regen per 5 s | 7,0 | 16,3 | 0,55 | |
| Attack range | 550 | 550 | 0 | 9 van 173 |
| Move speed | 325 | 325 | 0 | 154 van 173 |
Stats van Lissandra op elk level (1 tot 18)
Stats groeien niet in een rechte lijn: elk level voegt iets meer toe dan het vorige, volgens de formule van Riot basis + groei × (level - 1) × (0,7025 + 0,0175 × (level - 1)). De tabel geeft de stats van Lissandra op elk level, zonder items, runes en de kit.
| Level | Health | Mana | Attack damage | Armor | Magic resist | Attack speed | Health regen per 5 s |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 620 | 475 | 55 | 22 | 30 | 0,656 | 7,0 |
| 2 | 699 | 497 | 57 | 25 | 31 | 0,663 | 7,4 |
| 3 | 782 | 519 | 59 | 28 | 32 | 0,670 | 7,8 |
| 4 | 869 | 543 | 61 | 32 | 33 | 0,677 | 8,2 |
| 5 | 960 | 568 | 63 | 35 | 34 | 0,685 | 8,7 |
| 6 | 1.055 | 594 | 66 | 39 | 35 | 0,693 | 9,2 |
| 7 | 1.153 | 620 | 68 | 42 | 36 | 0,701 | 9,7 |
| 8 | 1.255 | 648 | 71 | 46 | 38 | 0,710 | 10,2 |
| 9 | 1.361 | 677 | 73 | 50 | 39 | 0,719 | 10,7 |
| 10 | 1.471 | 707 | 76 | 55 | 40 | 0,729 | 11,3 |
| 11 | 1.585 | 738 | 79 | 59 | 41 | 0,738 | 11,8 |
| 12 | 1.703 | 770 | 82 | 63 | 43 | 0,748 | 12,4 |
| 13 | 1.825 | 804 | 85 | 68 | 44 | 0,759 | 13,0 |
| 14 | 1.950 | 838 | 88 | 73 | 46 | 0,769 | 13,6 |
| 15 | 2.079 | 873 | 91 | 78 | 47 | 0,780 | 14,3 |
| 16 | 2.212 | 909 | 94 | 83 | 49 | 0,792 | 15,0 |
| 17 | 2.349 | 947 | 97 | 88 | 50 | 0,803 | 15,6 |
| 18 | 2.490 | 985 | 101 | 93 | 52 | 0,815 | 16,3 |
Attack speed en effective health van Lissandra
Lissandra doet 0,656 attacks per seconde op level 1 en 0,815 op level 18 zonder items, met 1,5% bonus attack speed per level. Bonus attack speed wordt vermenigvuldigd met de attack speed ratio van Lissandra, 0,625, dus Lissandra heeft op level 18 ongeveer 350% bonus attack speed uit items en runes nodig om de cap van 3,003 attacks per seconde te halen.
Met 2.490 health en 93 armor op level 18 is er 4.816 physical damage nodig om Lissandra te doden (effective health), en 3.787 magic damage met 52 magic resist. Elk item dat health, armor of magic resist toevoegt, verhoogt deze getallen in de calculator hierboven.
Zo gebruik je de Lissandra buildcalculator
- Klik op "Laad deze build in de calculator" onder de tabellen van een positie om met de meest gebouwde items te beginnen, of vul de zes slots zelf.
- Schuif de levelslider om Lissandra op elk level van 1 tot 18 te zien.
- Kies één rune shard per rij; adaptive force wordt attack damage of ability power, afhankelijk van je items.
- Schakel naar Build B om twee builds te vergelijken; de stats tonen dan allebei en het verschil.
- Kopieer de link om de build te delen: hij opent deze pagina met dezelfde items, hetzelfde level en dezelfde shards.
De calculator telt de stats op die items en shards geven. Item passives, stacks en de eigen abilities van Lissandra tellen niet mee, dus de getallen in de game kunnen hoger zijn. De gids van de LoL item builder legt armor, penetration, ability haste en gold efficiency uit.
Waar de builddata van Lissandra vandaan komen
Elke minuut lezen we via de Riot Games API de ranked Solo/Duo-matchhistorie van een willekeurige Master-, Grandmaster- of Challenger-speler, om de beurt op de 15 servers, en bewaren we waarmee elk van de tien spelers de game eindigde: final items, boots, runes, summoner spells, positie en uitslag. Remakes en vroege surrenders tellen niet mee.
- Finished items tellen één keer per game; de core van drie items zijn de eerste drie finished items in de inventory van de speler.
- Pick rate is het aandeel van de games van Lissandra op die positie met die keuze; win rate is het aandeel van die games dat gewonnen is.
- Games worden per patch gegroepeerd: een nieuwe patch start een nieuwe telling, en oudere patches vallen na vier weken weg.
- Het zijn lobby's van Master+ spelers, dus de meeste van de andere negen spelers zitten in high Diamond of hoger.
Veelgestelde vragen
Wat is de meest gebouwde build op Lissandra?
In Master+ games als Mid op patch 26.20 is de meest gebouwde core op Lissandra Malignance, Zhonya's Hourglass en Shadowflame (10% van de games), met Spellslinger's Shoes, de keystone Electrocute en Flash en Teleport.
Wat zijn de base stats van Lissandra?
Op level 1 heeft Lissandra 620 health, 55 attack damage, 22 armor, 30 magic resist, 0,656 attack speed, 550 attack range en 325 move speed.
Hoeveel health heeft Lissandra op level 18?
2.490 health op level 18 zonder items, gemiddeld 110 meer per level, plek 38 van 173 champions.
Hoeveel attack speed heeft Lissandra nodig om de cap te halen?
Ongeveer 350% bonus attack speed op level 18. De attack speed ratio van Lissandra is 0,625 en de cap is 3,003 attacks per seconde.
Is deze Lissandra build bijgewerkt voor de huidige patch?
Ja. De buildtabellen tellen alleen games van de huidige patch, en de stats komen uit de gamedata van patch 26.20.
Buildcalculator voor elke champion · Elk LoL-item met stats en goldwaarde · Lissandra skins en hun prijzen · LoL randomizer
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds komen uit een steekproef van ranked Solo/Duo-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de championstats komen uit de databestanden van de game en de itemdata uit Data Dragon van Riot.