Lulu build en stats

Master+ builds en stats per level, patch 26.20. Wat Master-, Grandmaster- en Challenger-spelers deze patch op Lulu bouwen, de stats van Lulu op elk level en een calculator om elke build te testen voordat je hem speelt.

De buildtabellen komen uit ranked Solo/Duo-games van Master+ spelers op de huidige patch. De calculator opent met Lulu: laad met één klik de meest gebouwde items erin en verander daarna elk item, het level of de rune shards.

Bijgewerkt: oktober 2026 · Door LOLValue-team

Meest gebouwde items, runes en spells op Lulu

Lulu Support build

41 ranked Solo/Duo-games van Lulu als Support in Master+ lobby's op patch 26.20, met een win rate van 56,1%.

Meest gebouwde core van drie items
ItemsPick rateWin rateGames
Mikael's Blessing + Ardent Censer + Moonstone Renewer5%100,0%2
Redemption + Knight's Vow + Moonstone Renewer2%100,0%1
Shurelya's Battlesong + Locket of the Iron Solari + Mikael's Blessing2%100,0%1
Meest gebouwde finished items
ItemPick rateWin rateGames
Ardent Censer78%62,5%32
Moonstone Renewer49%55,0%20
Mikael's Blessing29%50,0%12
Shurelya's Battlesong27%45,5%11
Knight's Vow12%80,0%5
Redemption12%60,0%5
Locket of the Iron Solari10%50,0%4
Echoes of Helia2%100,0%1
Boots
ItemPick rateWin rateGames
Ionian Boots of Lucidity95%53,8%39
Plated Steelcaps2%100,0%1
Keystones
KeystonePick rateWin rateGames
Summon Aery88%61,1%36
Guardian10%25,0%4
Electrocute2%0,0%1
Meest gebruikte rune page
RunesPick rateWin rateGames
Summon Aery · Manaflow Band · Transcendence · Scorch · Bone Plating · Revitalize · Shards: Ability Haste, Adaptive Force, Health Scaling41%58,8%17
Summoner spells
SpellsPick rateWin rateGames
Flash + Heal88%61,1%36
Exhaust + Flash7%33,3%3

Dit zijn tellingen, geen advies: een keuze die veel spelers maken is een veilig startpunt, en de win rate laat zien hoe die games afliepen. Items en runes die maar bij sommige matchups passen, hebben een lagere pick rate, dus bekijk ze met de game die je voor je hebt.

Base stats en groei van Lulu

Lulu begint met 565 health, 47 attack damage, 26 armor en 30 magic resist, en heeft op level 18 zonder items 2.129 health en 91 attack damage. Met die health op level 18 staat Lulu op plek 163 van 173 champions, met attack damage op plek 166 en met armor op plek 101. De attack range is 550 (plek 9) en de move speed 330 (plek 117).

Base stats en groei van Lulu op patch 26.20
StatLevel 1Level 18Per levelPlek op level 18
Health5652.12992163 van 173
Mana3501.28555
Attack damage47912,6166 van 173
Armor261044,6101 van 173
Magic resist30521,397 van 173
Attack speed0,6250,8642,25%
Health regen per 5 s6,016,20,6
Attack range55055009 van 173
Move speed3303300117 van 173

Stats van Lulu op elk level (1 tot 18)

Stats groeien niet in een rechte lijn: elk level voegt iets meer toe dan het vorige, volgens de formule van Riot basis + groei × (level - 1) × (0,7025 + 0,0175 × (level - 1)). De tabel geeft de stats van Lulu op elk level, zonder items, runes en de kit.

Stats van Lulu op elk level, zonder items
LevelHealthManaAttack damageArmorMagic resistAttack speedHealth regen per 5 s
15653504726300,6256,0
26313904929310,6356,4
37014315133320,6466,9
47734755336330,6577,4
58495205540340,6687,9
69285675744350,6818,4
71.0116166048360,6938,9
81.0966686253380,7069,5
91.1857216557390,72010,0
101.2777766762400,73410,6
111.3728337066410,74811,3
121.4718917371430,76311,9
131.5729527576440,77912,6
141.6771.0157882460,79513,3
151.7851.0808187470,81214,0
161.8971.1468593490,82914,7
172.0111.2158898500,84615,4
182.1291.28591104520,86416,2

Attack speed en effective health van Lulu

Lulu doet 0,625 attacks per seconde op level 1 en 0,864 op level 18 zonder items, met 2,25% bonus attack speed per level. Bonus attack speed wordt vermenigvuldigd met de attack speed ratio van Lulu, 0,625, dus Lulu heeft op level 18 ongeveer 342% bonus attack speed uit items en runes nodig om de cap van 3,003 attacks per seconde te halen.

Met 2.129 health en 104 armor op level 18 is er 4.347 physical damage nodig om Lulu te doden (effective health), en 3.238 magic damage met 52 magic resist. Elk item dat health, armor of magic resist toevoegt, verhoogt deze getallen in de calculator hierboven.

Zo gebruik je de Lulu buildcalculator

  1. Klik op "Laad deze build in de calculator" onder de tabellen van een positie om met de meest gebouwde items te beginnen, of vul de zes slots zelf.
  2. Schuif de levelslider om Lulu op elk level van 1 tot 18 te zien.
  3. Kies één rune shard per rij; adaptive force wordt attack damage of ability power, afhankelijk van je items.
  4. Schakel naar Build B om twee builds te vergelijken; de stats tonen dan allebei en het verschil.
  5. Kopieer de link om de build te delen: hij opent deze pagina met dezelfde items, hetzelfde level en dezelfde shards.

De calculator telt de stats op die items en shards geven. Item passives, stacks en de eigen abilities van Lulu tellen niet mee, dus de getallen in de game kunnen hoger zijn. De gids van de LoL item builder legt armor, penetration, ability haste en gold efficiency uit.

Waar de builddata van Lulu vandaan komen

Elke minuut lezen we via de Riot Games API de ranked Solo/Duo-matchhistorie van een willekeurige Master-, Grandmaster- of Challenger-speler, om de beurt op de 15 servers, en bewaren we waarmee elk van de tien spelers de game eindigde: final items, boots, runes, summoner spells, positie en uitslag. Remakes en vroege surrenders tellen niet mee.

  • Finished items tellen één keer per game; de core van drie items zijn de eerste drie finished items in de inventory van de speler.
  • Pick rate is het aandeel van de games van Lulu op die positie met die keuze; win rate is het aandeel van die games dat gewonnen is.
  • Games worden per patch gegroepeerd: een nieuwe patch start een nieuwe telling, en oudere patches vallen na vier weken weg.
  • Het zijn lobby's van Master+ spelers, dus de meeste van de andere negen spelers zitten in high Diamond of hoger.

Veelgestelde vragen

Wat is de meest gebouwde build op Lulu?

In Master+ games als Support op patch 26.20 is de meest gebouwde core op Lulu Mikael's Blessing, Ardent Censer en Moonstone Renewer (5% van de games), met Ionian Boots of Lucidity, de keystone Summon Aery en Flash en Heal.

Wat zijn de base stats van Lulu?

Op level 1 heeft Lulu 565 health, 47 attack damage, 26 armor, 30 magic resist, 0,625 attack speed, 550 attack range en 330 move speed.

Hoeveel health heeft Lulu op level 18?

2.129 health op level 18 zonder items, gemiddeld 92 meer per level, plek 163 van 173 champions.

Hoeveel attack speed heeft Lulu nodig om de cap te halen?

Ongeveer 342% bonus attack speed op level 18. De attack speed ratio van Lulu is 0,625 en de cap is 3,003 attacks per seconde.

Is deze Lulu build bijgewerkt voor de huidige patch?

Ja. De buildtabellen tellen alleen games van de huidige patch, en de stats komen uit de gamedata van patch 26.20.

Buildcalculator voor elke champion · Elk LoL-item met stats en goldwaarde · Lulu skins en hun prijzen · LoL randomizer

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds komen uit een steekproef van ranked Solo/Duo-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de championstats komen uit de databestanden van de game en de itemdata uit Data Dragon van Riot.