Sylas build en stats

Master+ builds en stats per level, patch 26.20. Wat Master-, Grandmaster- en Challenger-spelers deze patch op Sylas bouwen, de stats van Sylas op elk level en een calculator om elke build te testen voordat je hem speelt.

De buildtabellen komen uit ranked Solo/Duo-games van Master+ spelers op de huidige patch. De calculator opent met Sylas: laad met één klik de meest gebouwde items erin en verander daarna elk item, het level of de rune shards.

Bijgewerkt: oktober 2026 · Door LOLValue-team

Meest gebouwde items, runes en spells op Sylas

Sylas Mid build

28 ranked Solo/Duo-games van Sylas als Mid in Master+ lobby's op patch 26.20, met een win rate van 46,4%.

Meest gebouwde core van drie items
ItemsPick rateWin rateGames
Hextech Rocketbelt + Zhonya's Hourglass + Shadowflame14%75,0%4
Hextech Rocketbelt + Zhonya's Hourglass + Riftmaker11%100,0%3
Rabadon's Deathcap + Hextech Rocketbelt + Zhonya's Hourglass4%100,0%1
Meest gebouwde finished items
ItemPick rateWin rateGames
Hextech Rocketbelt86%54,2%24
Zhonya's Hourglass39%81,8%11
Shadowflame36%50,0%10
Riftmaker36%50,0%10
Lich Bane21%16,7%6
Rabadon's Deathcap4%100,0%1
Stormsurge4%100,0%1
Boots
ItemPick rateWin rateGames
Spellslinger's Shoes54%33,3%15
Crimson Lucidity18%60,0%5
Armored Advance14%75,0%4
Keystones
KeystonePick rateWin rateGames
Electrocute54%40,0%15
Conqueror43%50,0%12
Stormraider's Surge4%100,0%1
Meest gebruikte rune page
RunesPick rateWin rateGames
Conqueror · Presence of Mind · Legend: Haste · Last Stand · Second Wind · Unflinching · Shards: Adaptive Force, Adaptive Force, Health Scaling18%60,0%5
Summoner spells
SpellsPick rateWin rateGames
Flash + Ignite75%47,6%21
Flash + Teleport25%42,9%7

Sylas Jungle build

27 ranked Solo/Duo-games van Sylas als Jungle in Master+ lobby's op patch 26.20, met een win rate van 59,3%.

Meest gebouwde core van drie items
ItemsPick rateWin rateGames
Hextech Rocketbelt + Zhonya's Hourglass + Riftmaker26%71,4%7
Rabadon's Deathcap + Hextech Rocketbelt + Zhonya's Hourglass7%100,0%2
Hextech Rocketbelt + Cosmic Drive + Riftmaker7%50,0%2
Meest gebouwde finished items
ItemPick rateWin rateGames
Hextech Rocketbelt81%54,5%22
Riftmaker74%60,0%20
Zhonya's Hourglass56%66,7%15
Shadowflame30%50,0%8
Lich Bane19%60,0%5
Rabadon's Deathcap15%75,0%4
Stormsurge7%100,0%2
Cosmic Drive7%50,0%2
Boots
ItemPick rateWin rateGames
Sorcerer's Shoes44%66,7%12
Ionian Boots of Lucidity37%50,0%10
Plated Steelcaps7%50,0%2
Keystones
KeystonePick rateWin rateGames
Conqueror74%60,0%20
Dark Harvest26%57,1%7
Meest gebruikte rune page
RunesPick rateWin rateGames
Conqueror · Triumph · Legend: Haste · Last Stand · Cosmic Insight · Magical Footwear · Shards: Adaptive Force, Adaptive Force, Health Scaling44%58,3%12
Summoner spells
SpellsPick rateWin rateGames
Flash + Smite100%59,3%27

Dit zijn tellingen, geen advies: een keuze die veel spelers maken is een veilig startpunt, en de win rate laat zien hoe die games afliepen. Items en runes die maar bij sommige matchups passen, hebben een lagere pick rate, dus bekijk ze met de game die je voor je hebt.

Base stats en groei van Sylas

Sylas begint met 600 health, 61 attack damage, 29 armor en 32 magic resist, en heeft op level 18 zonder items 2.674 health en 112 attack damage. Met die health op level 18 staat Sylas op plek 4 van 173 champions, met attack damage op plek 89 en met armor op plek 27. De attack range is 175 (plek 87) en de move speed 340 (plek 37).

Base stats en groei van Sylas op patch 26.20
StatLevel 1Level 18Per levelPlek op level 18
Health6002.6741224 van 173
Mana4001.59070
Attack damage61112389 van 173
Armor291175,227 van 173
Magic resist32752,551 van 173
Attack speed0,6451,0293,5%
Health regen per 5 s9,024,30,9
Attack range175175087 van 173
Move speed340340037 van 173

Stats van Sylas op elk level (1 tot 18)

Stats groeien niet in een rechte lijn: elk level voegt iets meer toe dan het vorige, volgens de formule van Riot basis + groei × (level - 1) × (0,7025 + 0,0175 × (level - 1)). De tabel geeft de stats van Sylas op elk level, zonder items, runes en de kit.

Stats van Sylas op elk level, zonder items
LevelHealthManaAttack damageArmorMagic resistAttack speedHealth regen per 5 s
16004006129320,6459,0
26884506333340,6619,6
37805036537360,67810,3
48765596841380,69611,0
59776167045400,71511,8
61.0826777350420,73412,6
71.1917397654440,75413,4
81.3058047859470,77514,2
91.4228728164490,79715,1
101.5449428469520,82016,0
111.6711.0148775540,84316,9
121.8011.0899180570,86717,9
131.9361.1679486600,89218,9
142.0751.2469792630,91819,9
152.2181.32910198660,94420,9
162.3661.413104104690,97222,0
172.5181.500108111721,00023,1
182.6741.590112117751,02924,3

Attack speed en effective health van Sylas

Sylas doet 0,645 attacks per seconde op level 1 en 1,029 op level 18 zonder items, met 3,5% bonus attack speed per level. Bonus attack speed wordt vermenigvuldigd met de attack speed ratio van Sylas, 0,645, dus Sylas heeft op level 18 ongeveer 306% bonus attack speed uit items en runes nodig om de cap van 3,003 attacks per seconde te halen.

Met 2.674 health en 117 armor op level 18 is er 5.813 physical damage nodig om Sylas te doden (effective health), en 4.689 magic damage met 75 magic resist. Elk item dat health, armor of magic resist toevoegt, verhoogt deze getallen in de calculator hierboven.

Zo gebruik je de Sylas buildcalculator

  1. Klik op "Laad deze build in de calculator" onder de tabellen van een positie om met de meest gebouwde items te beginnen, of vul de zes slots zelf.
  2. Schuif de levelslider om Sylas op elk level van 1 tot 18 te zien.
  3. Kies één rune shard per rij; adaptive force wordt attack damage of ability power, afhankelijk van je items.
  4. Schakel naar Build B om twee builds te vergelijken; de stats tonen dan allebei en het verschil.
  5. Kopieer de link om de build te delen: hij opent deze pagina met dezelfde items, hetzelfde level en dezelfde shards.

De calculator telt de stats op die items en shards geven. Item passives, stacks en de eigen abilities van Sylas tellen niet mee, dus de getallen in de game kunnen hoger zijn. De gids van de LoL item builder legt armor, penetration, ability haste en gold efficiency uit.

Waar de builddata van Sylas vandaan komen

Elke minuut lezen we via de Riot Games API de ranked Solo/Duo-matchhistorie van een willekeurige Master-, Grandmaster- of Challenger-speler, om de beurt op de 15 servers, en bewaren we waarmee elk van de tien spelers de game eindigde: final items, boots, runes, summoner spells, positie en uitslag. Remakes en vroege surrenders tellen niet mee.

  • Finished items tellen één keer per game; de core van drie items zijn de eerste drie finished items in de inventory van de speler.
  • Pick rate is het aandeel van de games van Sylas op die positie met die keuze; win rate is het aandeel van die games dat gewonnen is.
  • Games worden per patch gegroepeerd: een nieuwe patch start een nieuwe telling, en oudere patches vallen na vier weken weg.
  • Het zijn lobby's van Master+ spelers, dus de meeste van de andere negen spelers zitten in high Diamond of hoger.

Veelgestelde vragen

Wat is de meest gebouwde build op Sylas?

In Master+ games als Mid op patch 26.20 is de meest gebouwde core op Sylas Hextech Rocketbelt, Zhonya's Hourglass en Shadowflame (14% van de games), met Spellslinger's Shoes, de keystone Electrocute en Flash en Ignite.

Wat zijn de base stats van Sylas?

Op level 1 heeft Sylas 600 health, 61 attack damage, 29 armor, 32 magic resist, 0,645 attack speed, 175 attack range en 340 move speed.

Hoeveel health heeft Sylas op level 18?

2.674 health op level 18 zonder items, gemiddeld 122 meer per level, plek 4 van 173 champions.

Hoeveel attack speed heeft Sylas nodig om de cap te halen?

Ongeveer 306% bonus attack speed op level 18. De attack speed ratio van Sylas is 0,645 en de cap is 3,003 attacks per seconde.

Is deze Sylas build bijgewerkt voor de huidige patch?

Ja. De buildtabellen tellen alleen games van de huidige patch, en de stats komen uit de gamedata van patch 26.20.

Buildcalculator voor elke champion · Elk LoL-item met stats en goldwaarde · Sylas skins en hun prijzen · LoL randomizer

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds komen uit een steekproef van ranked Solo/Duo-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de championstats komen uit de databestanden van de game en de itemdata uit Data Dragon van Riot.