Thresh build en stats
Master+ builds en stats per level, patch 26.20. Wat Master-, Grandmaster- en Challenger-spelers deze patch op Thresh bouwen, de stats van Thresh op elk level en een calculator om elke build te testen voordat je hem speelt.
De buildtabellen komen uit ranked Solo/Duo-games van Master+ spelers op de huidige patch. De calculator opent met Thresh: laad met één klik de meest gebouwde items erin en verander daarna elk item, het level of de rune shards.
Bijgewerkt: oktober 2026 · Door LOLValue-team
Meest gebouwde items, runes en spells op Thresh
Thresh Support build
70 ranked Solo/Duo-games van Thresh als Support in Master+ lobby's op patch 26.20, met een win rate van 64,3%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Zeke's Convergence + Knight's Vow + Locket of the Iron Solari | 11% | 62,5% | 8 |
| Bandlepipes + Knight's Vow + Locket of the Iron Solari | 4% | 100,0% | 3 |
| Zeke's Convergence + Frozen Heart + Locket of the Iron Solari | 3% | 100,0% | 2 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Locket of the Iron Solari | 91% | 65,6% | 64 |
| Knight's Vow | 50% | 68,6% | 35 |
| Zeke's Convergence | 30% | 76,2% | 21 |
| Mikael's Blessing | 11% | 50,0% | 8 |
| Frozen Heart | 10% | 57,1% | 7 |
| Bandlepipes | 10% | 57,1% | 7 |
| Redemption | 3% | 100,0% | 2 |
| Abyssal Mask | 3% | 50,0% | 2 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Boots of Swiftness | 54% | 68,4% | 38 |
| Ionian Boots of Lucidity | 24% | 70,6% | 17 |
| Plated Steelcaps | 11% | 37,5% | 8 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Aftershock | 51% | 63,9% | 36 |
| Guardian | 24% | 58,8% | 17 |
| Glacial Augment | 20% | 71,4% | 14 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Aftershock · Font of Life · Bone Plating · Unflinching · Biscuit Delivery · Cosmic Insight · Shards: Ability Haste, Move Speed, Health | 24% | 58,8% | 17 |
| Spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Flash + Ignite | 56% | 61,5% | 39 |
| Flash + Heal | 33% | 69,6% | 23 |
Dit zijn tellingen, geen advies: een keuze die veel spelers maken is een veilig startpunt, en de win rate laat zien hoe die games afliepen. Items en runes die maar bij sommige matchups passen, hebben een lagere pick rate, dus bekijk ze met de game die je voor je hebt.
Base stats en groei van Thresh
Thresh begint met 620 health, 56 attack damage, 33 armor en 30 magic resist, en heeft op level 18 zonder items 2.660 health en 93 attack damage. Met die health op level 18 staat Thresh op plek 7 van 173 champions, met attack damage op plek 162 en met armor op plek 173. De attack range is 450 (plek 75) en de move speed 330 (plek 117).
| Stat | Level 1 | Level 18 | Per level | Plek op level 18 |
|---|---|---|---|---|
| Health | 620 | 2.660 | 120 | 7 van 173 |
| Mana | 274 | 1.022 | 44 | |
| Attack damage | 56 | 93 | 2,2 | 162 van 173 |
| Armor | 33 | 33 | 0 | 173 van 173 |
| Magic resist | 30 | 56 | 1,55 | 90 van 173 |
| Attack speed | 0,625 | 0,997 | 3,5% | |
| Health regen per 5 s | 7,0 | 16,3 | 0,55 | |
| Attack range | 450 | 450 | 0 | 75 van 173 |
| Move speed | 330 | 330 | 0 | 117 van 173 |
Stats van Thresh op elk level (1 tot 18)
Stats groeien niet in een rechte lijn: elk level voegt iets meer toe dan het vorige, volgens de formule van Riot basis + groei × (level - 1) × (0,7025 + 0,0175 × (level - 1)). De tabel geeft de stats van Thresh op elk level, zonder items, runes en de kit.
| Level | Health | Mana | Attack damage | Armor | Magic resist | Attack speed | Health regen per 5 s |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 620 | 274 | 56 | 33 | 30 | 0,625 | 7,0 |
| 2 | 706 | 306 | 58 | 33 | 31 | 0,641 | 7,4 |
| 3 | 797 | 339 | 59 | 33 | 32 | 0,657 | 7,8 |
| 4 | 892 | 374 | 61 | 33 | 34 | 0,675 | 8,2 |
| 5 | 991 | 410 | 63 | 33 | 35 | 0,693 | 8,7 |
| 6 | 1.094 | 448 | 65 | 33 | 36 | 0,711 | 9,2 |
| 7 | 1.201 | 487 | 67 | 33 | 38 | 0,731 | 9,7 |
| 8 | 1.313 | 528 | 69 | 33 | 39 | 0,751 | 10,2 |
| 9 | 1.429 | 571 | 71 | 33 | 40 | 0,772 | 10,7 |
| 10 | 1.549 | 615 | 73 | 33 | 42 | 0,794 | 11,3 |
| 11 | 1.673 | 660 | 75 | 33 | 44 | 0,817 | 11,8 |
| 12 | 1.801 | 707 | 78 | 33 | 45 | 0,840 | 12,4 |
| 13 | 1.934 | 756 | 80 | 33 | 47 | 0,865 | 13,0 |
| 14 | 2.071 | 806 | 83 | 33 | 49 | 0,889 | 13,6 |
| 15 | 2.212 | 858 | 85 | 33 | 51 | 0,915 | 14,3 |
| 16 | 2.357 | 911 | 88 | 33 | 52 | 0,942 | 15,0 |
| 17 | 2.506 | 966 | 91 | 33 | 54 | 0,969 | 15,6 |
| 18 | 2.660 | 1.022 | 93 | 33 | 56 | 0,997 | 16,3 |
Attack speed en effective health van Thresh
Thresh doet 0,625 attacks per seconde op level 1 en 0,997 op level 18 zonder items, met 3,5% bonus attack speed per level. Bonus attack speed wordt vermenigvuldigd met de attack speed ratio van Thresh, 0,625, dus Thresh heeft op level 18 ongeveer 321% bonus attack speed uit items en runes nodig om de cap van 3,003 attacks per seconde te halen.
Met 2.660 health en 33 armor op level 18 is er 3.538 physical damage nodig om Thresh te doden (effective health), en 4.159 magic damage met 56 magic resist. Elk item dat health, armor of magic resist toevoegt, verhoogt deze getallen in de calculator hierboven.
Zo gebruik je de Thresh buildcalculator
- Klik op "Laad deze build in de calculator" onder de tabellen van een positie om met de meest gebouwde items te beginnen, of vul de zes slots zelf.
- Schuif de levelslider om Thresh op elk level van 1 tot 18 te zien.
- Kies één rune shard per rij; adaptive force wordt attack damage of ability power, afhankelijk van je items.
- Schakel naar Build B om twee builds te vergelijken; de stats tonen dan allebei en het verschil.
- Kopieer de link om de build te delen: hij opent deze pagina met dezelfde items, hetzelfde level en dezelfde shards.
De calculator telt de stats op die items en shards geven. Item passives, stacks en de eigen abilities van Thresh tellen niet mee, dus de getallen in de game kunnen hoger zijn. De gids van de LoL item builder legt armor, penetration, ability haste en gold efficiency uit.
Waar de builddata van Thresh vandaan komen
Elke minuut lezen we via de Riot Games API de ranked Solo/Duo-matchhistorie van een willekeurige Master-, Grandmaster- of Challenger-speler, om de beurt op de 15 servers, en bewaren we waarmee elk van de tien spelers de game eindigde: final items, boots, runes, summoner spells, positie en uitslag. Remakes en vroege surrenders tellen niet mee.
- Finished items tellen één keer per game; de core van drie items zijn de eerste drie finished items in de inventory van de speler.
- Pick rate is het aandeel van de games van Thresh op die positie met die keuze; win rate is het aandeel van die games dat gewonnen is.
- Games worden per patch gegroepeerd: een nieuwe patch start een nieuwe telling, en oudere patches vallen na vier weken weg.
- Het zijn lobby's van Master+ spelers, dus de meeste van de andere negen spelers zitten in high Diamond of hoger.
Veelgestelde vragen
Wat is de meest gebouwde build op Thresh?
In Master+ games als Support op patch 26.20 is de meest gebouwde core op Thresh Zeke's Convergence, Knight's Vow en Locket of the Iron Solari (11% van de games), met Boots of Swiftness, de keystone Aftershock en Flash en Ignite.
Wat zijn de base stats van Thresh?
Op level 1 heeft Thresh 620 health, 56 attack damage, 33 armor, 30 magic resist, 0,625 attack speed, 450 attack range en 330 move speed.
Hoeveel health heeft Thresh op level 18?
2.660 health op level 18 zonder items, gemiddeld 120 meer per level, plek 7 van 173 champions.
Hoeveel attack speed heeft Thresh nodig om de cap te halen?
Ongeveer 321% bonus attack speed op level 18. De attack speed ratio van Thresh is 0,625 en de cap is 3,003 attacks per seconde.
Is deze Thresh build bijgewerkt voor de huidige patch?
Ja. De buildtabellen tellen alleen games van de huidige patch, en de stats komen uit de gamedata van patch 26.20.
Buildcalculator voor elke champion · Elk LoL-item met stats en goldwaarde · Thresh skins en hun prijzen · LoL randomizer
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds komen uit een steekproef van ranked Solo/Duo-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de championstats komen uit de databestanden van de game en de itemdata uit Data Dragon van Riot.