Ardent Censer

LoL item, Legendary, patch 26.20. Ardent Censer kost 2.200 gold en geeft 45 Ability power, 4% Move speed, 10% Heal and shield power en 125% Base mana regen. Hier zie je wat het item doet, waaruit het gebouwd wordt, hoe gold-efficiënt het is en welke champions het het vaakst bouwen in Master+ games.

Stats, prijzen, het recept en de tekst van de passive en active komen uit Data Dragon van Riot voor de huidige patch. De championtabel telt de items waarmee Master+ spelers hun ranked Solo/Duo-games op dezelfde patch eindigden.

Bijgewerkt: oktober 2026 · Door LOLValue-team

Ardent Censer stats en prijs

Ardent Censer kost 2.200 gold op patch 26.20 en geeft 45 Ability power, 4% Move speed, 10% Heal and shield power en 125% Base mana regen. Koop je eerst de components, dan kost de laatste stap 700 gold, en verkopen levert 1.540 gold op. De stats zijn 2.200 gold waard tegen de prijzen van de basic items, dus het item is 100% gold-efficiënt zonder de passive.

Ardent Censer: stats en prijs
StatWaarde
Ability power45
Move speed4%
Heal and shield power10%
Base mana regen125%
Totale prijs (gold)2.200
Combineerprijs (gold)700
Verkoopwaarde (gold)1.540
Statwaarde (gold)2.200
Gold efficiency100%
TierLegendary
MapsSummoner's Rift en ARAM

Wat Ardent Censer doet

  • Sanctify: Healing or Shielding an ally enhances you both for 6 seconds, granting 25% Attack Speed and 20 magic damage On-Hit.

De tekst is de itembeschrijving van Riot voor de huidige patch. Getallen die veranderen met je level of je stats zie je in de game als je over het item hovert.

Ardent Censer build path

Ardent Censer wordt gebouwd uit Aether Wisp en Forbidden Idol en bouwt in geen ander item. De prijzen van de components staan tussen haakjes.

Gebouwd uit

Bouwt in

Ardent Censer bouwt niet in een ander item.

Champions die Ardent Censer het vaakst bouwen

76 van de 3.090 Master+ spelers in de steekproef op patch 26.20 eindigden de game met Ardent Censer, en ze wonnen 47,4% van die games.

Champions die Ardent Censer het vaakst bouwen in Master+ op patch 26.20
ChampionGames met het itemAandeel van de games van de championWin rate
Lulu3278%62,5%
Yuumi1467%42,9%
Milio1048%10,0%
Nami926%44,4%
Janna421%50,0%
Soraka316%66,7%

We lezen via de Riot Games API de ranked Solo/Duo-matchgeschiedenis van Master-, Grandmaster- en Challenger-spelers en tellen met welke items elk van de tien spelers de game eindigde. Aandeel is het deel van de games van een champion dat eindigde met Ardent Censer; klik op een champion om de hele build te zien.

Is Ardent Censer gold-efficiënt?

Gold efficiency vergelijkt wat de stats van een item zouden kosten als je ze in basic items koopt (Long Sword voor attack damage, Amplifying Tome voor ability power enzovoort) met de prijs van het item. De stats van Ardent Censer zijn 2.200 gold waard voor een prijs van 2.200: 100%. Boven 100% zijn de stats alleen al meer waard dan wat het item kost; de passive en active komen daar nog bij en krijgen geen prijs. De lijst met LoL items rangschikt elk item op deze manier.

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost Ardent Censer in LoL?

2.200 gold op patch 26.20. De laatste stap na de components kost 700 gold, en je verkoopt het item voor 1.540 gold.

Welke stats geeft Ardent Censer?

45 Ability power, 4% Move speed, 10% Heal and shield power en 125% Base mana regen.

Is Ardent Censer gold-efficiënt?

De stats zijn 2.200 gold waard voor een prijs van 2.200, dus 100% gold-efficiënt zonder de passive en active.

Waaruit wordt Ardent Censer gebouwd?

Ardent Censer wordt gebouwd uit Aether Wisp en Forbidden Idol en bouwt in geen ander item.

Welke champions bouwen Ardent Censer het vaakst?

In Master+ ranked games op patch 26.20 wordt Ardent Censer het vaakst gebouwd door Lulu, Yuumi en Milio.

Elk LoL-item met stats en goldwaarde · LoL item builder · LoL randomizer

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De itemdata komen uit Data Dragon van Riot voor de huidige patch; wie elk item bouwt, komt uit een steekproef van ranked Solo/Duo-games die via de Riot Games API zijn gelezen.