Blade of The Ruined King

LoL item, Legendary, patch 26.20. Blade of The Ruined King kost 3.200 gold en geeft 40 Attack damage, 25% Attack speed en 10% Life steal. Hier zie je wat het item doet, waaruit het gebouwd wordt, hoe gold-efficiënt het is en welke champions het het vaakst bouwen in Master+ games.

Stats, prijzen, het recept en de tekst van de passive en active komen uit Data Dragon van Riot voor de huidige patch. De championtabel telt de items waarmee Master+ spelers hun ranked Solo/Duo-games op dezelfde patch eindigden.

Bijgewerkt: oktober 2026 · Door LOLValue-team

Blade of The Ruined King stats en prijs

Blade of The Ruined King kost 3.200 gold op patch 26.20 en geeft 40 Attack damage, 25% Attack speed en 10% Life steal. Koop je eerst de components, dan kost de laatste stap 725 gold, en verkopen levert 2.240 gold op. De stats zijn 2.561 gold waard tegen de prijzen van de basic items, dus het item is 80% gold-efficiënt zonder de passive.

Blade of The Ruined King: stats en prijs
StatWaarde
Attack damage40
Attack speed25%
Life steal10%
Totale prijs (gold)3.200
Combineerprijs (gold)725
Verkoopwaarde (gold)2.240
Statwaarde (gold)2.561
Gold efficiency80%
TierLegendary
MapsSummoner's Rift en ARAM

Wat Blade of The Ruined King doet

  • Mist's Edge: Attacks deal a percentage of enemy's current Health as bonus physical damage On-Hit.
  • Clawing Shadows: Attacking a champion 3 times Slows them by 30% for 1 second.

De tekst is de itembeschrijving van Riot voor de huidige patch. Getallen die veranderen met je level of je stats zie je in de game als je over het item hovert.

Blade of The Ruined King build path

Blade of The Ruined King wordt gebouwd uit Vampiric Scepter, Recurve Bow en Pickaxe en bouwt in geen ander item. De prijzen van de components staan tussen haakjes.

Gebouwd uit

Bouwt in

Blade of The Ruined King bouwt niet in een ander item.

Champions die Blade of The Ruined King het vaakst bouwen

99 van de 3.090 Master+ spelers in de steekproef op patch 26.20 eindigden de game met Blade of The Ruined King, en ze wonnen 59,6% van die games.

Champions die Blade of The Ruined King het vaakst bouwen in Master+ op patch 26.20
ChampionGames met het itemAandeel van de games van de championWin rate
Irelia2796%66,7%
Yone1942%68,4%
Yasuo1626%50,0%
Master Yi754%71,4%
Warwick646%16,7%
Katarina417%25,0%
Bel'Veth480%75,0%
Jax315%66,7%

We lezen via de Riot Games API de ranked Solo/Duo-matchgeschiedenis van Master-, Grandmaster- en Challenger-spelers en tellen met welke items elk van de tien spelers de game eindigde. Aandeel is het deel van de games van een champion dat eindigde met Blade of The Ruined King; klik op een champion om de hele build te zien.

Is Blade of The Ruined King gold-efficiënt?

Gold efficiency vergelijkt wat de stats van een item zouden kosten als je ze in basic items koopt (Long Sword voor attack damage, Amplifying Tome voor ability power enzovoort) met de prijs van het item. De stats van Blade of The Ruined King zijn 2.561 gold waard voor een prijs van 3.200: 80%. Boven 100% zijn de stats alleen al meer waard dan wat het item kost; de passive en active komen daar nog bij en krijgen geen prijs. De lijst met LoL items rangschikt elk item op deze manier.

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost Blade of The Ruined King in LoL?

3.200 gold op patch 26.20. De laatste stap na de components kost 725 gold, en je verkoopt het item voor 2.240 gold.

Welke stats geeft Blade of The Ruined King?

40 Attack damage, 25% Attack speed en 10% Life steal.

Is Blade of The Ruined King gold-efficiënt?

De stats zijn 2.561 gold waard voor een prijs van 3.200, dus 80% gold-efficiënt zonder de passive en active.

Waaruit wordt Blade of The Ruined King gebouwd?

Blade of The Ruined King wordt gebouwd uit Vampiric Scepter, Recurve Bow en Pickaxe en bouwt in geen ander item.

Welke champions bouwen Blade of The Ruined King het vaakst?

In Master+ ranked games op patch 26.20 wordt Blade of The Ruined King het vaakst gebouwd door Irelia, Yone en Yasuo.

Elk LoL-item met stats en goldwaarde · LoL item builder · LoL randomizer

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De itemdata komen uit Data Dragon van Riot voor de huidige patch; wie elk item bouwt, komt uit een steekproef van ranked Solo/Duo-games die via de Riot Games API zijn gelezen.