Lord Dominik's Regards

LoL item, Legendary, patch 26.20. Lord Dominik's Regards kost 3.300 gold en geeft 35 Attack damage, 25% Critical strike chance en 35% Armor penetration. Hier zie je wat het item doet, waaruit het gebouwd wordt, hoe gold-efficiënt het is en welke champions het het vaakst bouwen in Master+ games.

Stats, prijzen, het recept en de tekst van de passive en active komen uit Data Dragon van Riot voor de huidige patch. De championtabel telt de items waarmee Master+ spelers hun ranked Solo/Duo-games op dezelfde patch eindigden.

Bijgewerkt: oktober 2026 · Door LOLValue-team

Lord Dominik's Regards stats en prijs

Lord Dominik's Regards kost 3.300 gold op patch 26.20 en geeft 35 Attack damage, 25% Critical strike chance en 35% Armor penetration. Koop je eerst de components, dan kost de laatste stap 550 gold, en verkopen levert 2.310 gold op. De stats zijn 3.683 gold waard tegen de prijzen van de basic items, dus het item is 112% gold-efficiënt zonder de passive.

Lord Dominik's Regards: stats en prijs
StatWaarde
Attack damage35
Critical strike chance25%
Armor penetration35%
Totale prijs (gold)3.300
Combineerprijs (gold)550
Verkoopwaarde (gold)2.310
Statwaarde (gold)3.683
Gold efficiency112%
TierLegendary
MapsSummoner's Rift en ARAM

Wat Lord Dominik's Regards doet

  • Giant Slayer: Deal up to 15% bonus damage against champions based on their bonus Health. Maximum damage bonus reached at 1500 bonus Health.

De tekst is de itembeschrijving van Riot voor de huidige patch. Getallen die veranderen met je level of je stats zie je in de game als je over het item hovert.

Lord Dominik's Regards build path

Lord Dominik's Regards wordt gebouwd uit Last Whisper en Noonquiver en bouwt in geen ander item. De prijzen van de components staan tussen haakjes.

Gebouwd uit

Bouwt in

Lord Dominik's Regards bouwt niet in een ander item.

Champions die Lord Dominik's Regards het vaakst bouwen

243 van de 3.090 Master+ spelers in de steekproef op patch 26.20 eindigden de game met Lord Dominik's Regards, en ze wonnen 60,1% van die games.

Champions die Lord Dominik's Regards het vaakst bouwen in Master+ op patch 26.20
ChampionGames met het itemAandeel van de games van de championWin rate
Caitlyn1841%55,6%
Jhin1425%64,3%
Viego1458%85,7%
Jinx1329%61,5%
Yunara1338%53,8%
Graves1238%33,3%
Draven1271%75,0%
Tristana923%55,6%
Talon926%55,6%
Yasuo915%77,8%

We lezen via de Riot Games API de ranked Solo/Duo-matchgeschiedenis van Master-, Grandmaster- en Challenger-spelers en tellen met welke items elk van de tien spelers de game eindigde. Aandeel is het deel van de games van een champion dat eindigde met Lord Dominik's Regards; klik op een champion om de hele build te zien.

Is Lord Dominik's Regards gold-efficiënt?

Gold efficiency vergelijkt wat de stats van een item zouden kosten als je ze in basic items koopt (Long Sword voor attack damage, Amplifying Tome voor ability power enzovoort) met de prijs van het item. De stats van Lord Dominik's Regards zijn 3.683 gold waard voor een prijs van 3.300: 112%. Boven 100% zijn de stats alleen al meer waard dan wat het item kost; de passive en active komen daar nog bij en krijgen geen prijs. De lijst met LoL items rangschikt elk item op deze manier.

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost Lord Dominik's Regards in LoL?

3.300 gold op patch 26.20. De laatste stap na de components kost 550 gold, en je verkoopt het item voor 2.310 gold.

Welke stats geeft Lord Dominik's Regards?

35 Attack damage, 25% Critical strike chance en 35% Armor penetration.

Is Lord Dominik's Regards gold-efficiënt?

De stats zijn 3.683 gold waard voor een prijs van 3.300, dus 112% gold-efficiënt zonder de passive en active.

Waaruit wordt Lord Dominik's Regards gebouwd?

Lord Dominik's Regards wordt gebouwd uit Last Whisper en Noonquiver en bouwt in geen ander item.

Welke champions bouwen Lord Dominik's Regards het vaakst?

In Master+ ranked games op patch 26.20 wordt Lord Dominik's Regards het vaakst gebouwd door Caitlyn, Jhin en Viego.

Elk LoL-item met stats en goldwaarde · LoL item builder · LoL randomizer

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De itemdata komen uit Data Dragon van Riot voor de huidige patch; wie elk item bouwt, komt uit een steekproef van ranked Solo/Duo-games die via de Riot Games API zijn gelezen.