Wit's End

LoL item, Legendary, patch 26.20. Wit's End kost 2.800 gold en geeft 50% Attack speed, 45 Magic resist en 20% Tenacity. Hier zie je wat het item doet, waaruit het gebouwd wordt, hoe gold-efficiënt het is en welke champions het het vaakst bouwen in Master+ games.

Stats, prijzen, het recept en de tekst van de passive en active komen uit Data Dragon van Riot voor de huidige patch. De championtabel telt de items waarmee Master+ spelers hun ranked Solo/Duo-games op dezelfde patch eindigden.

Bijgewerkt: oktober 2026 · Door LOLValue-team

Wit's End stats en prijs

Wit's End kost 2.800 gold op patch 26.20 en geeft 50% Attack speed, 45 Magic resist en 20% Tenacity. Koop je eerst de components, dan kost de laatste stap 550 gold, en verkopen levert 1.960 gold op. De stats zijn 2.357 gold waard tegen de prijzen van de basic items, dus het item is 84% gold-efficiënt zonder de passive.

Wit's End: stats en prijs
StatWaarde
Attack speed50%
Magic resist45
Tenacity20%
Totale prijs (gold)2.800
Combineerprijs (gold)550
Verkoopwaarde (gold)1.960
Statwaarde (gold)2.357
Gold efficiency84%
TierLegendary
MapsSummoner's Rift en ARAM

Wat Wit's End doet

  • Fray: Attacks deal bonus magic damage On-Hit.

De tekst is de itembeschrijving van Riot voor de huidige patch. Getallen die veranderen met je level of je stats zie je in de game als je over het item hovert.

Wit's End build path

Wit's End wordt gebouwd uit Recurve Bow en Negatron Cloak en bouwt in geen ander item. De prijzen van de components staan tussen haakjes.

Gebouwd uit

Bouwt in

Wit's End bouwt niet in een ander item.

Champions die Wit's End het vaakst bouwen

31 van de 3.090 Master+ spelers in de steekproef op patch 26.20 eindigden de game met Wit's End, en ze wonnen 54,8% van die games.

Champions die Wit's End het vaakst bouwen in Master+ op patch 26.20
ChampionGames met het itemAandeel van de games van de championWin rate
Irelia1243%66,7%
Yone511%20,0%
Master Yi323%66,7%
Kai'Sa35%33,3%

We lezen via de Riot Games API de ranked Solo/Duo-matchgeschiedenis van Master-, Grandmaster- en Challenger-spelers en tellen met welke items elk van de tien spelers de game eindigde. Aandeel is het deel van de games van een champion dat eindigde met Wit's End; klik op een champion om de hele build te zien.

Is Wit's End gold-efficiënt?

Gold efficiency vergelijkt wat de stats van een item zouden kosten als je ze in basic items koopt (Long Sword voor attack damage, Amplifying Tome voor ability power enzovoort) met de prijs van het item. De stats van Wit's End zijn 2.357 gold waard voor een prijs van 2.800: 84%. Boven 100% zijn de stats alleen al meer waard dan wat het item kost; de passive en active komen daar nog bij en krijgen geen prijs. De lijst met LoL items rangschikt elk item op deze manier.

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost Wit's End in LoL?

2.800 gold op patch 26.20. De laatste stap na de components kost 550 gold, en je verkoopt het item voor 1.960 gold.

Welke stats geeft Wit's End?

50% Attack speed, 45 Magic resist en 20% Tenacity.

Is Wit's End gold-efficiënt?

De stats zijn 2.357 gold waard voor een prijs van 2.800, dus 84% gold-efficiënt zonder de passive en active.

Waaruit wordt Wit's End gebouwd?

Wit's End wordt gebouwd uit Recurve Bow en Negatron Cloak en bouwt in geen ander item.

Welke champions bouwen Wit's End het vaakst?

In Master+ ranked games op patch 26.20 wordt Wit's End het vaakst gebouwd door Irelia, Yone en Master Yi.

Elk LoL-item met stats en goldwaarde · LoL item builder · LoL randomizer

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De itemdata komen uit Data Dragon van Riot voor de huidige patch; wie elk item bouwt, komt uit een steekproef van ranked Solo/Duo-games die via de Riot Games API zijn gelezen.