Aatrox ARAM build
Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Aatrox bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Aatrox en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.
De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Aatrox ARAM build in 26.20
De meest gebouwde Aatrox ARAM build in patch 26.20 is Spirit Visage, Death's Dance en Sundered Sky, met Conqueror en Flash en Mark: die build wint 75,0% van zijn 4 games. De meeste spelers van Aatrox starten met Boots en Caulfield's Warhammer en maxen in de volgorde Q > E > W. Over alle 23 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Aatrox 60,9%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Spirit Visage + Death's Dance + Sundered Sky | 17,4% | 75,0% | 4 |
| Death's Dance + Sundered Sky + Eclipse | 13,0% | 0,0% | 3 |
| Spirit Visage + Sundered Sky + Eclipse | 8,7% | 100,0% | 2 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Sundered Sky | 78,3% | 61,1% | 18 |
| Death's Dance | 78,3% | 61,1% | 18 |
| Eclipse | 43,5% | 40,0% | 10 |
| Spirit Visage | 39,1% | 55,6% | 9 |
| Black Cleaver | 17,4% | 25,0% | 4 |
| Sterak's Gage | 13,0% | 33,3% | 3 |
| Thornmail | 8,7% | 100,0% | 2 |
| Heartsteel | 4,3% | 100,0% | 1 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Plated Steelcaps | 43,5% | 50,0% | 10 |
| Mercury's Treads | 34,8% | 62,5% | 8 |
| Gluttonous Greaves | 13,0% | 100,0% | 3 |
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Boots + Caulfield's Warhammer | 26,1% | 50,0% | 6 |
| Long Sword + Caulfield's Warhammer | 21,7% | 60,0% | 5 |
| Tunneler + Glowing Mote | 17,4% | 75,0% | 4 |
| Maxvolgorde skills | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Q > E > W | 91,3% | 57,1% | 21 |
| Q > W > E | 8,7% | 100,0% | 2 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Conqueror | 95,7% | 59,1% | 22 |
| Dark Harvest | 4,3% | 100,0% | 1 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Conqueror · Triumph · Legend: Haste · Last Stand · Taste of Blood · Treasure Hunter | 43,5% | 50,0% | 10 |
| Summoner spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Flash + Mark | 87,0% | 60,0% | 20 |
| Ghost + Heal | 4,3% | 100,0% | 1 |
Meer over Aatrox: Aatrox build · Aatrox counters · Aatrox skins
ARAM-balanswijzigingen van Aatrox
ARAM-balanswijzigingen van Aatrox: +5% toegebrachte damage. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.
| Wijziging | Waarde |
|---|---|
| Toegebrachte damage | +5% |
Is Aatrox goed in ARAM?
Aatrox is B tier in ARAM in patch 26.20, plek 72 van de 168 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.
Aatrox ARAM build vs Summoner's Rift
De items die spelers op Aatrox in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Death's Dance | 78% | 34% |
| Sundered Sky | 78% | 37% |
| Spirit Visage | 39% | onder 5% |
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Spear of Shojin | onder 4% | 44% |
Waar de ARAM-data van Aatrox vandaan komt
De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Aatrox bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.
Veelgestelde vragen
Wat is de beste Aatrox ARAM build?
De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Aatrox gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.
Heeft Aatrox ARAM-balanswijzigingen?
In ARAM heeft Aatrox: +5% toegebrachte damage. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.
Is Aatrox goed in ARAM?
De ARAM tier list vergelijkt Aatrox met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Aatrox genoeg games heeft.
Waarmee start Aatrox in ARAM?
De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Aatrox in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.
LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.