Anivia ARAM build
Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Anivia bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Anivia en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.
De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Anivia ARAM build in 26.20
De meest gebouwde Anivia ARAM build in patch 26.20 is Rylai's Crystal Scepter, Malignance en Liandry's Torment, met Dark Harvest en Flash en 13: die build wint 66,7% van zijn 6 games. De meeste spelers van Anivia starten met Blasting Wand en Tear of the Goddess en maxen in de volgorde E > Q > W. Over alle 47 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Anivia 51,1%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Rylai's Crystal Scepter + Malignance + Liandry's Torment | 12,8% | 66,7% | 6 |
| Rylai's Crystal Scepter + Liandry's Torment + Rod of Ages | 8,5% | 50,0% | 4 |
| Malignance + Liandry's Torment + Rod of Ages | 8,5% | 25,0% | 4 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Liandry's Torment | 74,5% | 57,1% | 35 |
| Malignance | 46,8% | 50,0% | 22 |
| Rod of Ages | 46,8% | 40,9% | 22 |
| Rylai's Crystal Scepter | 25,5% | 66,7% | 12 |
| Rabadon's Deathcap | 21,3% | 70,0% | 10 |
| Void Staff | 14,9% | 57,1% | 7 |
| Zhonya's Hourglass | 14,9% | 57,1% | 7 |
| Shadowflame | 12,8% | 50,0% | 6 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Sorcerer's Shoes | 76,6% | 55,6% | 36 |
| Plated Steelcaps | 4,3% | 50,0% | 2 |
| Boots of Swiftness | 2,1% | 100,0% | 1 |
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Blasting Wand + Tear of the Goddess | 59,6% | 53,6% | 28 |
| Lost Chapter | 17,0% | 50,0% | 8 |
| Catalyst of Aeons | 6,4% | 0,0% | 3 |
| Maxvolgorde skills | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| E > Q > W | 66,0% | 48,4% | 31 |
| Q > E > W | 19,1% | 66,7% | 9 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Dark Harvest | 42,6% | 50,0% | 20 |
| Arcane Comet | 27,7% | 53,8% | 13 |
| Electrocute | 19,1% | 66,7% | 9 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Arcane Comet · Manaflow Band · Transcendence · Scorch · Coup de Grace · Presence of Mind | 25,5% | 58,3% | 12 |
| Summoner spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Flash + 13 | 42,6% | 55,0% | 20 |
| Flash + Heal | 12,8% | 50,0% | 6 |
Meer over Anivia: Anivia build · Anivia counters · Anivia skins
ARAM-balanswijzigingen van Anivia
ARAM-balanswijzigingen van Anivia: +5% toegebrachte damage. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.
| Wijziging | Waarde |
|---|---|
| Toegebrachte damage | +5% |
Is Anivia goed in ARAM?
Anivia is B tier in ARAM in patch 26.20, plek 69 van de 168 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.
Anivia ARAM build vs Summoner's Rift
De items die spelers op Anivia in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Liandry's Torment | 74% | 34% |
| Rylai's Crystal Scepter | 26% | onder 1% |
| Rabadon's Deathcap | 21% | 6% |
| Shadowflame | 13% | onder 1% |
| Void Staff | 15% | 5% |
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Rod of Ages | 47% | 93% |
| Zhonya's Hourglass | 15% | 40% |
Waar de ARAM-data van Anivia vandaan komt
De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Anivia bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.
Veelgestelde vragen
Wat is de beste Anivia ARAM build?
De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Anivia gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.
Heeft Anivia ARAM-balanswijzigingen?
In ARAM heeft Anivia: +5% toegebrachte damage. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.
Is Anivia goed in ARAM?
De ARAM tier list vergelijkt Anivia met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Anivia genoeg games heeft.
Waarmee start Anivia in ARAM?
De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Anivia in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.
LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.