Ashe ARAM build
Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Ashe bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Ashe en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.
De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Ashe ARAM build in 26.20
De meest gebouwde Ashe ARAM build in patch 26.20 is Yun Tal Wildarrows, Runaan's Hurricane en Blade of The Ruined King, met Lethal Tempo en Flash en Ghost: die build wint 66,7% van zijn 9 games. De meeste spelers van Ashe starten met B. F. Sword en maxen in de volgorde W > Q > E. Over alle 88 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Ashe 48,9%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Yun Tal Wildarrows + Runaan's Hurricane + Blade of The Ruined King | 10,2% | 66,7% | 9 |
| Infinity Edge + Yun Tal Wildarrows + Runaan's Hurricane | 9,1% | 62,5% | 8 |
| Malignance + Imperial Mandate + Axiom Arc | 5,7% | 60,0% | 5 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Runaan's Hurricane | 50,0% | 50,0% | 44 |
| Blade of The Ruined King | 42,0% | 54,1% | 37 |
| Yun Tal Wildarrows | 38,6% | 52,9% | 34 |
| Infinity Edge | 28,4% | 44,0% | 25 |
| Malignance | 25,0% | 54,5% | 22 |
| Imperial Mandate | 18,2% | 50,0% | 16 |
| Lord Dominik's Regards | 17,0% | 53,3% | 15 |
| Kraken Slayer | 17,0% | 46,7% | 15 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Berserker's Greaves | 60,2% | 47,2% | 53 |
| Ionian Boots of Lucidity | 20,5% | 61,1% | 18 |
| Mercury's Treads | 4,5% | 25,0% | 4 |
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| B. F. Sword | 29,5% | 38,5% | 26 |
| Lost Chapter | 21,6% | 57,9% | 19 |
| Dagger + Berserker's Greaves | 12,5% | 63,6% | 11 |
| Maxvolgorde skills | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| W > Q > E | 63,6% | 48,2% | 56 |
| Q > W > E | 33,0% | 51,7% | 29 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Lethal Tempo | 67,0% | 52,5% | 59 |
| Arcane Comet | 20,5% | 61,1% | 18 |
| Press the Attack | 10,2% | 11,1% | 9 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Lethal Tempo · Presence of Mind · Legend: Bloodline · Coup de Grace · Approach Velocity · Biscuit Delivery | 40,9% | 58,3% | 36 |
| Summoner spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Flash + Ghost | 64,8% | 50,9% | 57 |
| Flash + Mark | 9,1% | 37,5% | 8 |
Meer over Ashe: Ashe build · Ashe counters · Ashe skins
ARAM-balanswijzigingen van Ashe
ARAM-balanswijzigingen van Ashe: +5% toegebrachte damage. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.
| Wijziging | Waarde |
|---|---|
| Toegebrachte damage | +5% |
Is Ashe goed in ARAM?
Ashe is B tier in ARAM in patch 26.20, plek 101 van de 168 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.
Ashe ARAM build vs Summoner's Rift
De items die spelers op Ashe in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Blade of The Ruined King | 42% | onder 4% |
| Runaan's Hurricane | 50% | 21% |
| Yun Tal Wildarrows | 39% | 14% |
| Malignance | 25% | onder 4% |
| Imperial Mandate | 18% | onder 4% |
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Phantom Dancer | onder 10% | 66% |
| Hexoptics C44 | onder 10% | 65% |
| Infinity Edge | 28% | 40% |
| Mortal Reminder | onder 10% | 21% |
Waar de ARAM-data van Ashe vandaan komt
De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Ashe bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.
Veelgestelde vragen
Wat is de beste Ashe ARAM build?
De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Ashe gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.
Heeft Ashe ARAM-balanswijzigingen?
In ARAM heeft Ashe: +5% toegebrachte damage. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.
Is Ashe goed in ARAM?
De ARAM tier list vergelijkt Ashe met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Ashe genoeg games heeft.
Waarmee start Ashe in ARAM?
De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Ashe in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.
LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.