Ashe ARAM build

Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Ashe bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Ashe en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.

De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.

Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team

Beste Ashe ARAM build in 26.20

De meest gebouwde Ashe ARAM build in patch 26.20 is Yun Tal Wildarrows, Runaan's Hurricane en Blade of The Ruined King, met Lethal Tempo en Flash en Ghost: die build wint 66,7% van zijn 9 games. De meeste spelers van Ashe starten met B. F. Sword en maxen in de volgorde W > Q > E. Over alle 88 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Ashe 48,9%.

Meest gebouwde ARAM core items van Ashe
ItemsPick rateWin rateGames
Yun Tal Wildarrows + Runaan's Hurricane + Blade of The Ruined King10,2%66,7%9
Infinity Edge + Yun Tal Wildarrows + Runaan's Hurricane9,1%62,5%8
Malignance + Imperial Mandate + Axiom Arc5,7%60,0%5
Meest gebouwde ARAM-items van Ashe
ItemPick rateWin rateGames
Runaan's Hurricane50,0%50,0%44
Blade of The Ruined King42,0%54,1%37
Yun Tal Wildarrows38,6%52,9%34
Infinity Edge28,4%44,0%25
Malignance25,0%54,5%22
Imperial Mandate18,2%50,0%16
Lord Dominik's Regards17,0%53,3%15
Kraken Slayer17,0%46,7%15
Meest gebouwde ARAM boots van Ashe
ItemPick rateWin rateGames
Berserker's Greaves60,2%47,2%53
Ionian Boots of Lucidity20,5%61,1%18
Mercury's Treads4,5%25,0%4
Meest gekochte ARAM starting items van Ashe
ItemsPick rateWin rateGames
B. F. Sword29,5%38,5%26
Lost Chapter21,6%57,9%19
Dagger + Berserker's Greaves12,5%63,6%11
Maxvolgorde van de skills van Ashe in ARAM
Maxvolgorde skillsPick rateWin rateGames
W > Q > E63,6%48,2%56
Q > W > E33,0%51,7%29
Meest gebruikte ARAM keystones van Ashe
KeystonePick rateWin rateGames
Lethal Tempo67,0%52,5%59
Arcane Comet20,5%61,1%18
Press the Attack10,2%11,1%9
Meest gebruikte ARAM rune page van Ashe
RunesPick rateWin rateGames
Lethal Tempo · Presence of Mind · Legend: Bloodline · Coup de Grace · Approach Velocity · Biscuit Delivery40,9%58,3%36
Meest gebruikte ARAM summoner spells van Ashe
Summoner spellsPick rateWin rateGames
Flash + Ghost64,8%50,9%57
Flash + Mark9,1%37,5%8

Meer over Ashe: Ashe build · Ashe counters · Ashe skins

ARAM-balanswijzigingen van Ashe

ARAM-balanswijzigingen van Ashe: +5% toegebrachte damage. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.

ARAM-balanswijzigingen van Ashe
WijzigingWaarde
Toegebrachte damage+5%

Is Ashe goed in ARAM?

Ashe is B tier in ARAM in patch 26.20, plek 101 van de 168 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.

Ashe ARAM build vs Summoner's Rift

De items die spelers op Ashe in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.

Items die vaker gebouwd worden op Ashe in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Blade of The Ruined King42%onder 4%
Runaan's Hurricane50%21%
Yun Tal Wildarrows39%14%
Malignance25%onder 4%
Imperial Mandate18%onder 4%
Items die minder vaak gebouwd worden op Ashe in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Phantom Danceronder 10%66%
Hexoptics C44onder 10%65%
Infinity Edge28%40%
Mortal Reminderonder 10%21%

Waar de ARAM-data van Ashe vandaan komt

De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Ashe bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.

Veelgestelde vragen

Wat is de beste Ashe ARAM build?

De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Ashe gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.

Heeft Ashe ARAM-balanswijzigingen?

In ARAM heeft Ashe: +5% toegebrachte damage. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.

Is Ashe goed in ARAM?

De ARAM tier list vergelijkt Ashe met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Ashe genoeg games heeft.

Waarmee start Ashe in ARAM?

De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Ashe in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.

LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.