Aurelion Sol ARAM build
Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Aurelion Sol bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Aurelion Sol en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.
De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Aurelion Sol ARAM build in 26.20
De meest gebouwde Aurelion Sol ARAM build in patch 26.20 is Blackfire Torch, Rylai's Crystal Scepter en Liandry's Torment, met Dark Harvest en Flash en Ghost: die build wint 50,0% van zijn 6 games. De meeste spelers van Aurelion Sol starten met Lost Chapter en maxen in de volgorde Q > E > W. Over alle 42 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Aurelion Sol 52,4%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Blackfire Torch + Rylai's Crystal Scepter + Liandry's Torment | 14,3% | 50,0% | 6 |
| Rylai's Crystal Scepter + Liandry's Torment + Rod of Ages | 11,9% | 40,0% | 5 |
| Blackfire Torch + Rylai's Crystal Scepter + Shadowflame | 9,5% | 75,0% | 4 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Rylai's Crystal Scepter | 88,1% | 51,4% | 37 |
| Liandry's Torment | 69,0% | 48,3% | 29 |
| Blackfire Torch | 47,6% | 60,0% | 20 |
| Shadowflame | 38,1% | 68,8% | 16 |
| Rod of Ages | 33,3% | 35,7% | 14 |
| Rabadon's Deathcap | 31,0% | 69,2% | 13 |
| Bloodletter's Curse | 28,6% | 50,0% | 12 |
| Malignance | 19,0% | 50,0% | 8 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Sorcerer's Shoes | 57,1% | 54,2% | 24 |
| Ionian Boots of Lucidity | 7,1% | 0,0% | 3 |
| Plated Steelcaps | 4,8% | 50,0% | 2 |
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Lost Chapter | 47,6% | 50,0% | 20 |
| Blasting Wand + Tear of the Goddess | 16,7% | 42,9% | 7 |
| Catalyst of Aeons | 11,9% | 40,0% | 5 |
| Maxvolgorde skills | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Q > E > W | 78,6% | 48,5% | 33 |
| E > Q > W | 11,9% | 40,0% | 5 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Dark Harvest | 57,1% | 54,2% | 24 |
| Deathfire Touch | 21,4% | 55,6% | 9 |
| First Strike | 16,7% | 42,9% | 7 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Dark Harvest · Cheap Shot · Grisly Mementos · Ultimate Hunter · Absolute Focus · Gathering Storm | 28,6% | 50,0% | 12 |
| Summoner spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Flash + Ghost | 45,2% | 47,4% | 19 |
| Flash + Heal | 14,3% | 66,7% | 6 |
Meer over Aurelion Sol: Aurelion Sol build · Aurelion Sol counters · Aurelion Sol skins
ARAM-balanswijzigingen van Aurelion Sol
ARAM-balanswijzigingen van Aurelion Sol: geen balanswijzigingen. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.
Aurelion Sol heeft geen ARAM-balanswijzigingen: de champion speelt in ARAM precies zoals op Summoner's Rift.
Is Aurelion Sol goed in ARAM?
Aurelion Sol is B tier in ARAM in patch 26.20, plek 70 van de 170 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.
Aurelion Sol ARAM build vs Summoner's Rift
De items die spelers op Aurelion Sol in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Rod of Ages | 33% | 7% |
| Shadowflame | 38% | 13% |
| Bloodletter's Curse | 29% | 7% |
| Rabadon's Deathcap | 31% | 10% |
| Blackfire Torch | 48% | 32% |
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Zhonya's Hourglass | 7% | 23% |
Waar de ARAM-data van Aurelion Sol vandaan komt
De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Aurelion Sol bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.
Veelgestelde vragen
Wat is de beste Aurelion Sol ARAM build?
De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Aurelion Sol gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.
Heeft Aurelion Sol ARAM-balanswijzigingen?
In ARAM heeft Aurelion Sol: geen balanswijzigingen. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.
Is Aurelion Sol goed in ARAM?
De ARAM tier list vergelijkt Aurelion Sol met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Aurelion Sol genoeg games heeft.
Waarmee start Aurelion Sol in ARAM?
De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Aurelion Sol in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.
LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.