Bard ARAM build
Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Bard bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Bard en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.
De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Bard ARAM build in 26.20
De meest gebouwde Bard ARAM build in patch 26.20 is Rapid Firecannon, Lich Bane en Luden's Echo, met Electrocute en Flash en Mark: die build wint 50,0% van zijn 4 games. De meeste spelers van Bard starten met Lost Chapter en maxen in de volgorde Q > W > E. Over alle 34 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Bard 32,4%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Rapid Firecannon + Lich Bane + Luden's Echo | 11,8% | 50,0% | 4 |
| Rabadon's Deathcap + Lich Bane + Luden's Echo | 5,9% | 50,0% | 2 |
| Statikk Shiv + Rapid Firecannon + Blade of The Ruined King | 2,9% | 100,0% | 1 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Luden's Echo | 50,0% | 35,3% | 17 |
| Rapid Firecannon | 41,2% | 35,7% | 14 |
| Statikk Shiv | 38,2% | 23,1% | 13 |
| Lich Bane | 35,3% | 41,7% | 12 |
| Nashor's Tooth | 32,4% | 45,5% | 11 |
| Blade of The Ruined King | 20,6% | 28,6% | 7 |
| Guinsoo's Rageblade | 20,6% | 28,6% | 7 |
| Kraken Slayer | 17,6% | 0,0% | 6 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Sorcerer's Shoes | 38,2% | 53,8% | 13 |
| Berserker's Greaves | 17,6% | 16,7% | 6 |
| Mercury's Treads | 14,7% | 40,0% | 5 |
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Lost Chapter | 47,1% | 37,5% | 16 |
| Dagger + Dagger + Aether Wisp | 8,8% | 33,3% | 3 |
| Giant's Belt + Ruby Crystal | 5,9% | 0,0% | 2 |
| Maxvolgorde skills | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Q > W > E | 91,2% | 29,0% | 31 |
| W > Q > E | 5,9% | 100,0% | 2 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Electrocute | 44,1% | 26,7% | 15 |
| Dark Harvest | 32,4% | 45,5% | 11 |
| Press the Attack | 11,8% | 25,0% | 4 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Electrocute · Taste of Blood · Grisly Mementos · Treasure Hunter · Coup de Grace · Triumph | 32,4% | 18,2% | 11 |
| Summoner spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Flash + Mark | 29,4% | 40,0% | 10 |
| Flash + Heal | 23,5% | 12,5% | 8 |
Meer over Bard: Bard build · Bard counters · Bard skins
ARAM-balanswijzigingen van Bard
ARAM-balanswijzigingen van Bard: +15% toegebrachte damage, -15% ontvangen damage en +20% healing. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.
| Wijziging | Waarde |
|---|---|
| Toegebrachte damage | +15% |
| Ontvangen damage | -15% |
| Healing | +20% |
Is Bard goed in ARAM?
Bard is D tier in ARAM in patch 26.20, plek 160 van de 168 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.
Bard ARAM build vs Summoner's Rift
De items die spelers op Bard in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Luden's Echo | 50% | onder 2% |
| Rapid Firecannon | 41% | onder 2% |
| Statikk Shiv | 38% | onder 2% |
| Lich Bane | 35% | onder 2% |
| Nashor's Tooth | 32% | onder 2% |
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Locket of the Iron Solari | onder 12% | 59% |
| Dead Man's Plate | onder 12% | 58% |
| Bandlepipes | onder 12% | 24% |
Waar de ARAM-data van Bard vandaan komt
De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Bard bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.
Veelgestelde vragen
Wat is de beste Bard ARAM build?
De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Bard gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.
Heeft Bard ARAM-balanswijzigingen?
In ARAM heeft Bard: +15% toegebrachte damage, -15% ontvangen damage en +20% healing. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.
Is Bard goed in ARAM?
De ARAM tier list vergelijkt Bard met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Bard genoeg games heeft.
Waarmee start Bard in ARAM?
De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Bard in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.
LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.