Bel'Veth ARAM build

Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Bel'Veth bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Bel'Veth en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.

De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.

Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team

Beste Bel'Veth ARAM build in 26.20

De meest gebouwde Bel'Veth ARAM build in patch 26.20 is Wit's End, Blade of The Ruined King en Kraken Slayer, met Lethal Tempo en Flash en Mark: die build wint 33,3% van zijn 3 games. De meeste spelers van Bel'Veth starten met Hearthbound Axe en maxen in de volgorde Q > E > W. Over alle 22 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Bel'Veth 45,5%.

Meest gebouwde ARAM core items van Bel'Veth
ItemsPick rateWin rateGames
Wit's End + Blade of The Ruined King + Kraken Slayer13,6%33,3%3
Blade of The Ruined King + Kraken Slayer + Immortal Shieldbow9,1%0,0%2
Wit's End + Kraken Slayer + Immortal Shieldbow9,1%0,0%2
Meest gebouwde ARAM-items van Bel'Veth
ItemPick rateWin rateGames
Kraken Slayer77,3%35,3%17
Blade of The Ruined King68,2%53,3%15
Wit's End40,9%44,4%9
Immortal Shieldbow27,3%33,3%6
Death's Dance18,2%100,0%4
Heartsteel13,6%100,0%3
Terminus13,6%66,7%3
Spirit Visage9,1%50,0%2
Meest gebouwde ARAM boots van Bel'Veth
ItemPick rateWin rateGames
Mercury's Treads45,5%30,0%10
Plated Steelcaps13,6%33,3%3
Berserker's Greaves9,1%100,0%2
Meest gekochte ARAM starting items van Bel'Veth
ItemsPick rateWin rateGames
Hearthbound Axe22,7%20,0%5
Boots + Guardian's Blade9,1%0,0%2
Ruby Crystal + Crystalline Bracer4,5%100,0%1
Maxvolgorde van de skills van Bel'Veth in ARAM
Maxvolgorde skillsPick rateWin rateGames
Q > E > W50,0%45,5%11
E > Q > W18,2%50,0%4
Meest gebruikte ARAM keystones van Bel'Veth
KeystonePick rateWin rateGames
Lethal Tempo45,5%50,0%10
Conqueror40,9%33,3%9
Press the Attack9,1%50,0%2
Meest gebruikte ARAM rune page van Bel'Veth
RunesPick rateWin rateGames
Conqueror · Triumph · Legend: Alacrity · Coup de Grace · Taste of Blood · Treasure Hunter27,3%16,7%6
Meest gebruikte ARAM summoner spells van Bel'Veth
Summoner spellsPick rateWin rateGames
Flash + Mark90,9%45,0%20
Exhaust + Flash4,5%100,0%1

Meer over Bel'Veth: Bel'Veth build · Bel'Veth counters · Bel'Veth skins

ARAM-balanswijzigingen van Bel'Veth

ARAM-balanswijzigingen van Bel'Veth: +5% toegebrachte damage, -5% ontvangen damage en +20% tenacity. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.

ARAM-balanswijzigingen van Bel'Veth
WijzigingWaarde
Toegebrachte damage+5%
Ontvangen damage-5%
Tenacity+20%

Is Bel'Veth goed in ARAM?

Bel'Veth is B tier in ARAM in patch 26.20, plek 110 van de 170 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.

Bel'Veth ARAM build vs Summoner's Rift

De items die spelers op Bel'Veth in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.

Items die vaker gebouwd worden op Bel'Veth in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Wit's End41%12%
Immortal Shieldbow27%onder 5%
Blade of The Ruined King68%51%
Items die minder vaak gebouwd worden op Bel'Veth in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Guinsoo's Ragebladeonder 5%37%
Death's Dance18%36%
Terminus14%30%
Kraken Slayer77%91%

Waar de ARAM-data van Bel'Veth vandaan komt

De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Bel'Veth bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.

Veelgestelde vragen

Wat is de beste Bel'Veth ARAM build?

De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Bel'Veth gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.

Heeft Bel'Veth ARAM-balanswijzigingen?

In ARAM heeft Bel'Veth: +5% toegebrachte damage, -5% ontvangen damage en +20% tenacity. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.

Is Bel'Veth goed in ARAM?

De ARAM tier list vergelijkt Bel'Veth met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Bel'Veth genoeg games heeft.

Waarmee start Bel'Veth in ARAM?

De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Bel'Veth in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.

LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.