Brand ARAM build

Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Brand bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Brand en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.

De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.

Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team

Beste Brand ARAM build in 26.20

De meest gebouwde Brand ARAM build in patch 26.20 is Blackfire Torch, Rylai's Crystal Scepter en Liandry's Torment, met Dark Harvest en Flash en Mark: die build wint 47,8% van zijn 23 games. De meeste spelers van Brand starten met Lost Chapter en maxen in de volgorde W > E > Q. Over alle 78 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Brand 44,9%.

Meest gebouwde ARAM core items van Brand
ItemsPick rateWin rateGames
Blackfire Torch + Rylai's Crystal Scepter + Liandry's Torment29,5%47,8%23
Blackfire Torch + Shadowflame + Liandry's Torment7,7%50,0%6
Rylai's Crystal Scepter + Malignance + Liandry's Torment7,7%33,3%6
Meest gebouwde ARAM-items van Brand
ItemPick rateWin rateGames
Liandry's Torment88,5%46,4%69
Blackfire Torch74,4%44,8%58
Rylai's Crystal Scepter59,0%43,5%46
Shadowflame37,2%31,0%29
Malignance32,1%48,0%25
Rabadon's Deathcap17,9%28,6%14
Morellonomicon11,5%55,6%9
Zhonya's Hourglass11,5%22,2%9
Meest gebouwde ARAM boots van Brand
ItemPick rateWin rateGames
Sorcerer's Shoes73,1%43,9%57
Ionian Boots of Lucidity11,5%44,4%9
Mercury's Treads2,6%50,0%2
Meest gekochte ARAM starting items van Brand
ItemsPick rateWin rateGames
Lost Chapter59,0%43,5%46
Fated Ashes + Tear of the Goddess12,8%40,0%10
Haunting Guise7,7%50,0%6
Maxvolgorde van de skills van Brand in ARAM
Maxvolgorde skillsPick rateWin rateGames
W > E > Q65,4%49,0%51
W > Q > E15,4%25,0%12
Meest gebruikte ARAM keystones van Brand
KeystonePick rateWin rateGames
Dark Harvest57,7%46,7%45
Deathfire Touch23,1%27,8%18
Arcane Comet14,1%54,5%11
Meest gebruikte ARAM rune page van Brand
RunesPick rateWin rateGames
Dark Harvest · Cheap Shot · Grisly Mementos · Ultimate Hunter · Manaflow Band · Scorch30,8%50,0%24
Meest gebruikte ARAM summoner spells van Brand
Summoner spellsPick rateWin rateGames
Flash + Mark38,5%66,7%30
Flash + Ignite16,7%38,5%13

Meer over Brand: Brand build · Brand counters · Brand skins

ARAM-balanswijzigingen van Brand

ARAM-balanswijzigingen van Brand: -5% toegebrachte damage en +10% ontvangen damage. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.

ARAM-balanswijzigingen van Brand
WijzigingWaarde
Toegebrachte damage-5%
Ontvangen damage+10%

Is Brand goed in ARAM?

Brand is D tier in ARAM in patch 26.20, plek 148 van de 170 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.

Brand ARAM build vs Summoner's Rift

De items die spelers op Brand in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.

Items die vaker gebouwd worden op Brand in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Blackfire Torch74%17%
Shadowflame37%2%
Malignance32%onder 2%
Liandry's Torment88%62%
Rabadon's Deathcap18%onder 2%
Items die minder vaak gebouwd worden op Brand in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Rylai's Crystal Scepter59%83%

Waar de ARAM-data van Brand vandaan komt

De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Brand bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.

Veelgestelde vragen

Wat is de beste Brand ARAM build?

De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Brand gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.

Heeft Brand ARAM-balanswijzigingen?

In ARAM heeft Brand: -5% toegebrachte damage en +10% ontvangen damage. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.

Is Brand goed in ARAM?

De ARAM tier list vergelijkt Brand met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Brand genoeg games heeft.

Waarmee start Brand in ARAM?

De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Brand in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.

LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.