Braum ARAM build
Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Braum bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Braum en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.
De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Braum ARAM build in 26.20
De meest gebouwde Braum ARAM build in patch 26.20 is Thornmail, Heartsteel en Locket of the Iron Solari, met Guardian en Flash en Mark: die build wint 100,0% van zijn 2 games. De meeste spelers van Braum starten met Giant's Belt en Tear of the Goddess en maxen in de volgorde Q > E > W. Over alle 37 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Braum 59,5%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Thornmail + Heartsteel + Locket of the Iron Solari | 5,4% | 100,0% | 2 |
| Unending Despair + Kaenic Rookern + Heartsteel | 5,4% | 100,0% | 2 |
| Thornmail + Warmog's Armor + Heartsteel | 5,4% | 100,0% | 2 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Heartsteel | 64,9% | 50,0% | 24 |
| Warmog's Armor | 43,2% | 62,5% | 16 |
| Thornmail | 37,8% | 57,1% | 14 |
| Kaenic Rookern | 27,0% | 70,0% | 10 |
| Locket of the Iron Solari | 24,3% | 77,8% | 9 |
| Knight's Vow | 16,2% | 66,7% | 6 |
| Unending Despair | 13,5% | 80,0% | 5 |
| Frozen Heart | 10,8% | 75,0% | 4 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Mercury's Treads | 59,5% | 68,2% | 22 |
| Plated Steelcaps | 32,4% | 41,7% | 12 |
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Giant's Belt + Tear of the Goddess | 35,1% | 69,2% | 13 |
| Giant's Belt + Ruby Crystal | 29,7% | 36,4% | 11 |
| Guardian's Horn + Tear of the Goddess | 13,5% | 60,0% | 5 |
| Maxvolgorde skills | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Q > E > W | 64,9% | 58,3% | 24 |
| E > Q > W | 16,2% | 83,3% | 6 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Guardian | 64,9% | 62,5% | 24 |
| Grasp of the Undying | 27,0% | 60,0% | 10 |
| Fleet Footwork | 2,7% | 100,0% | 1 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Guardian · Font of Life · Conditioning · Overgrowth · Legend: Haste · Triumph | 37,8% | 57,1% | 14 |
| Summoner spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Flash + Mark | 81,1% | 60,0% | 30 |
| Flash + Ghost | 5,4% | 100,0% | 2 |
Meer over Braum: Braum build · Braum counters · Braum skins
ARAM-balanswijzigingen van Braum
ARAM-balanswijzigingen van Braum: geen balanswijzigingen. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.
Braum heeft geen ARAM-balanswijzigingen: de champion speelt in ARAM precies zoals op Summoner's Rift.
Is Braum goed in ARAM?
Braum is A tier in ARAM in patch 26.20, plek 28 van de 168 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.
Braum ARAM build vs Summoner's Rift
De items die spelers op Braum in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Heartsteel | 65% | onder 2% |
| Warmog's Armor | 43% | onder 2% |
| Thornmail | 38% | 6% |
| Kaenic Rookern | 27% | 3% |
| Unending Despair | 14% | onder 2% |
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Locket of the Iron Solari | 24% | 80% |
| Knight's Vow | 16% | 56% |
| Bandlepipes | onder 8% | 32% |
Waar de ARAM-data van Braum vandaan komt
De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Braum bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.
Veelgestelde vragen
Wat is de beste Braum ARAM build?
De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Braum gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.
Heeft Braum ARAM-balanswijzigingen?
In ARAM heeft Braum: geen balanswijzigingen. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.
Is Braum goed in ARAM?
De ARAM tier list vergelijkt Braum met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Braum genoeg games heeft.
Waarmee start Braum in ARAM?
De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Braum in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.
LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.