Camille ARAM build
Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Camille bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Camille en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.
De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Camille ARAM build in 26.20
De meest gebouwde Camille ARAM build in patch 26.20 is Ravenous Hydra, Trinity Force en Death's Dance, met Conqueror en Flash en Mark: die build wint 100,0% van zijn 5 games. De meeste spelers van Camille starten met Long Sword en Sheen en maxen in de volgorde Q > E > W. Over alle 28 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Camille 60,7%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Ravenous Hydra + Trinity Force + Death's Dance | 17,9% | 100,0% | 5 |
| Sterak's Gage + Trinity Force + Death's Dance | 10,7% | 66,7% | 3 |
| Trinity Force + Maw of Malmortius + Death's Dance | 7,1% | 50,0% | 2 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Trinity Force | 89,3% | 68,0% | 25 |
| Death's Dance | 64,3% | 72,2% | 18 |
| Ravenous Hydra | 39,3% | 81,8% | 11 |
| Sundered Sky | 25,0% | 28,6% | 7 |
| Sterak's Gage | 21,4% | 83,3% | 6 |
| Maw of Malmortius | 17,9% | 60,0% | 5 |
| Heartsteel | 14,3% | 75,0% | 4 |
| Spirit Visage | 10,7% | 66,7% | 3 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Mercury's Treads | 53,6% | 53,3% | 15 |
| Plated Steelcaps | 28,6% | 75,0% | 8 |
| Gluttonous Greaves | 7,1% | 50,0% | 2 |
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Long Sword + Sheen | 46,4% | 61,5% | 13 |
| Ruby Crystal + Ruby Crystal + Sheen | 3,6% | 100,0% | 1 |
| Boots + Long Sword + Sheen | 3,6% | 100,0% | 1 |
| Maxvolgorde skills | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Q > E > W | 78,6% | 63,6% | 22 |
| Q > W > E | 14,3% | 50,0% | 4 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Conqueror | 53,6% | 73,3% | 15 |
| Grasp of the Undying | 28,6% | 50,0% | 8 |
| Press the Attack | 7,1% | 50,0% | 2 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Conqueror · Triumph · Legend: Alacrity · Coup de Grace · Overgrowth · Shield Bash | 32,1% | 55,6% | 9 |
| Summoner spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Flash + Mark | 92,9% | 61,5% | 26 |
| Exhaust + Flash | 3,6% | 100,0% | 1 |
Meer over Camille: Camille build · Camille counters · Camille skins
ARAM-balanswijzigingen van Camille
ARAM-balanswijzigingen van Camille: +5% toegebrachte damage, -5% ontvangen damage, +20% healing, +10% shielding en +10 ability haste. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.
| Wijziging | Waarde |
|---|---|
| Toegebrachte damage | +5% |
| Ontvangen damage | -5% |
| Healing | +20% |
| Shielding | +10% |
| Ability haste | +10 |
Is Camille goed in ARAM?
Camille is A tier in ARAM in patch 26.20, plek 40 van de 170 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.
Camille ARAM build vs Summoner's Rift
De items die spelers op Camille in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Death's Dance | 64% | 28% |
| Sundered Sky | 25% | onder 0% |
| Heartsteel | 14% | onder 0% |
| Sterak's Gage | 21% | 9% |
| Maw of Malmortius | 18% | 5% |
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Ravenous Hydra | 39% | 82% |
| Spear of Shojin | onder 4% | 15% |
Waar de ARAM-data van Camille vandaan komt
De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Camille bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.
Veelgestelde vragen
Wat is de beste Camille ARAM build?
De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Camille gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.
Heeft Camille ARAM-balanswijzigingen?
In ARAM heeft Camille: +5% toegebrachte damage, -5% ontvangen damage, +20% healing, +10% shielding en +10 ability haste. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.
Is Camille goed in ARAM?
De ARAM tier list vergelijkt Camille met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Camille genoeg games heeft.
Waarmee start Camille in ARAM?
De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Camille in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.
LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.