Cassiopeia ARAM build

Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Cassiopeia bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Cassiopeia en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.

De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.

Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team

Beste Cassiopeia ARAM build in 26.20

De meest gebouwde Cassiopeia ARAM build in patch 26.20 is Rylai's Crystal Scepter, Liandry's Torment en Rod of Ages, met Conqueror en Flash en Ghost: die build wint 50,0% van zijn 6 games. De meeste spelers van Cassiopeia starten met Blasting Wand en Tear of the Goddess en maxen in de volgorde E > Q > W. Over alle 36 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Cassiopeia 41,7%.

Meest gebouwde ARAM core items van Cassiopeia
ItemsPick rateWin rateGames
Rylai's Crystal Scepter + Liandry's Torment + Rod of Ages16,7%50,0%6
Rabadon's Deathcap + Liandry's Torment + Rod of Ages8,3%33,3%3
Rylai's Crystal Scepter + Void Staff + Liandry's Torment5,6%50,0%2
Meest gebouwde ARAM-items van Cassiopeia
ItemPick rateWin rateGames
Liandry's Torment77,8%42,9%28
Rylai's Crystal Scepter63,9%52,2%23
Rod of Ages55,6%35,0%20
Rabadon's Deathcap27,8%40,0%10
Void Staff16,7%16,7%6
Morellonomicon13,9%60,0%5
Riftmaker11,1%75,0%4
Blackfire Torch8,3%100,0%3
Meest gebouwde ARAM boots van Cassiopeia
ItemPick rateWin rateGames
Sorcerer's Shoes52,8%52,6%19
Mercury's Treads19,4%42,9%7
Boots of Swiftness8,3%33,3%3
Meest gekochte ARAM starting items van Cassiopeia
ItemsPick rateWin rateGames
Blasting Wand + Tear of the Goddess44,4%43,8%16
Catalyst of Aeons19,4%28,6%7
Fated Ashes + Tear of the Goddess5,6%100,0%2
Maxvolgorde van de skills van Cassiopeia in ARAM
Maxvolgorde skillsPick rateWin rateGames
E > Q > W58,3%47,6%21
Q > E > W22,2%12,5%8
Meest gebruikte ARAM keystones van Cassiopeia
KeystonePick rateWin rateGames
Conqueror66,7%45,8%24
Deathfire Touch16,7%50,0%6
Dark Harvest8,3%33,3%3
Meest gebruikte ARAM rune page van Cassiopeia
RunesPick rateWin rateGames
Conqueror · Presence of Mind · Legend: Haste · Last Stand · Manaflow Band · Transcendence30,6%36,4%11
Meest gebruikte ARAM summoner spells van Cassiopeia
Summoner spellsPick rateWin rateGames
Flash + Ghost63,9%39,1%23
Flash + Mark11,1%75,0%4

Meer over Cassiopeia: Cassiopeia build · Cassiopeia counters · Cassiopeia skins

ARAM-balanswijzigingen van Cassiopeia

ARAM-balanswijzigingen van Cassiopeia: geen balanswijzigingen. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.

Cassiopeia heeft geen ARAM-balanswijzigingen: de champion speelt in ARAM precies zoals op Summoner's Rift.

Is Cassiopeia goed in ARAM?

Cassiopeia is C tier in ARAM in patch 26.20, plek 111 van de 168 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.

Cassiopeia ARAM build vs Summoner's Rift

De items die spelers op Cassiopeia in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.

Items die vaker gebouwd worden op Cassiopeia in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Liandry's Torment78%28%
Rabadon's Deathcap28%6%
Void Staff17%onder 2%
Morellonomicon14%onder 2%
Items die minder vaak gebouwd worden op Cassiopeia in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Rod of Ages56%79%

Waar de ARAM-data van Cassiopeia vandaan komt

De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Cassiopeia bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.

Veelgestelde vragen

Wat is de beste Cassiopeia ARAM build?

De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Cassiopeia gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.

Heeft Cassiopeia ARAM-balanswijzigingen?

In ARAM heeft Cassiopeia: geen balanswijzigingen. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.

Is Cassiopeia goed in ARAM?

De ARAM tier list vergelijkt Cassiopeia met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Cassiopeia genoeg games heeft.

Waarmee start Cassiopeia in ARAM?

De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Cassiopeia in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.

LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.