Corki ARAM build

Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Corki bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Corki en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.

De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.

Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team

Beste Corki ARAM build in 26.20

De meest gebouwde Corki ARAM build in patch 26.20 is Infinity Edge, Trinity Force en The Collector, met Hail of Blades en Flash en Mark: die build wint 55,6% van zijn 9 games. De meeste spelers van Corki starten met Sheen en Tear of the Goddess en maxen in de volgorde Q > E > W. Over alle 58 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Corki 53,4%.

Meest gebouwde ARAM core items van Corki
ItemsPick rateWin rateGames
Infinity Edge + Trinity Force + The Collector15,5%55,6%9
Infinity Edge + Essence Reaver + The Collector10,3%66,7%6
Infinity Edge + Lord Dominik's Regards + The Collector10,3%66,7%6
Meest gebouwde ARAM-items van Corki
ItemPick rateWin rateGames
The Collector75,9%52,3%44
Infinity Edge62,1%58,3%36
Trinity Force51,7%50,0%30
Lord Dominik's Regards36,2%57,1%21
Essence Reaver22,4%69,2%13
Rapid Firecannon13,8%50,0%8
Bloodthirster12,1%28,6%7
Immortal Shieldbow5,2%33,3%3
Meest gebouwde ARAM boots van Corki
ItemPick rateWin rateGames
Mercury's Treads24,1%57,1%14
Berserker's Greaves20,7%50,0%12
Ionian Boots of Lucidity19,0%54,5%11
Meest gekochte ARAM starting items van Corki
ItemsPick rateWin rateGames
Sheen + Tear of the Goddess50,0%51,7%29
Tear of the Goddess + Serrated Dirk15,5%44,4%9
Long Sword + Sheen6,9%50,0%4
Maxvolgorde van de skills van Corki in ARAM
Maxvolgorde skillsPick rateWin rateGames
Q > E > W77,6%55,6%45
E > Q > W13,8%50,0%8
Meest gebruikte ARAM keystones van Corki
KeystonePick rateWin rateGames
Hail of Blades31,0%55,6%18
Dark Harvest29,3%64,7%17
First Strike17,2%40,0%10
Meest gebruikte ARAM rune page van Corki
RunesPick rateWin rateGames
Hail of Blades · Taste of Blood · Grisly Mementos · Treasure Hunter · Coup de Grace · Presence of Mind25,9%60,0%15
Meest gebruikte ARAM summoner spells van Corki
Summoner spellsPick rateWin rateGames
Flash + Mark43,1%64,0%25
Flash + Ghost19,0%45,5%11

Meer over Corki: Corki build · Corki counters · Corki skins

ARAM-balanswijzigingen van Corki

ARAM-balanswijzigingen van Corki: -10% ontvangen damage. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.

ARAM-balanswijzigingen van Corki
WijzigingWaarde
Ontvangen damage-10%

Is Corki goed in ARAM?

Corki is S tier in ARAM in patch 26.20, plek 21 van de 170 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.

Corki ARAM build vs Summoner's Rift

De items die spelers op Corki in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.

Items die vaker gebouwd worden op Corki in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
The Collector76%54%
Items die minder vaak gebouwd worden op Corki in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Essence Reaver22%53%
Hexoptics C44onder 3%16%

Waar de ARAM-data van Corki vandaan komt

De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Corki bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.

Veelgestelde vragen

Wat is de beste Corki ARAM build?

De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Corki gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.

Heeft Corki ARAM-balanswijzigingen?

In ARAM heeft Corki: -10% ontvangen damage. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.

Is Corki goed in ARAM?

De ARAM tier list vergelijkt Corki met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Corki genoeg games heeft.

Waarmee start Corki in ARAM?

De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Corki in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.

LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.