Dr. Mundo ARAM build

Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Dr. Mundo bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Dr. Mundo en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.

De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.

Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team

Beste Dr. Mundo ARAM build in 26.20

De meest gebouwde Dr. Mundo ARAM build in patch 26.20 is Spirit Visage, Warmog's Armor en Heartsteel, met Grasp of the Undying en Flash en Mark: die build wint 50,0% van zijn 8 games. De meeste spelers van Dr. Mundo starten met Giant's Belt en Ruby Crystal en maxen in de volgorde Q > E > W. Over alle 30 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Dr. Mundo 53,3%.

Meest gebouwde ARAM core items van Dr. Mundo
ItemsPick rateWin rateGames
Spirit Visage + Warmog's Armor + Heartsteel26,7%50,0%8
Thornmail + Warmog's Armor + Heartsteel13,3%0,0%4
Spirit Visage + Thornmail + Heartsteel6,7%100,0%2
Meest gebouwde ARAM-items van Dr. Mundo
ItemPick rateWin rateGames
Heartsteel86,7%53,8%26
Warmog's Armor73,3%50,0%22
Spirit Visage56,7%58,8%17
Thornmail46,7%50,0%14
Unending Despair20,0%66,7%6
Randuin's Omen13,3%100,0%4
Titanic Hydra10,0%66,7%3
Overlord's Bloodmail10,0%66,7%3
Meest gebouwde ARAM boots van Dr. Mundo
ItemPick rateWin rateGames
Mercury's Treads50,0%66,7%15
Plated Steelcaps23,3%42,9%7
Boots of Swiftness13,3%50,0%4
Meest gekochte ARAM starting items van Dr. Mundo
ItemsPick rateWin rateGames
Giant's Belt + Ruby Crystal76,7%56,5%23
Ruby Crystal + Guardian's Horn10,0%33,3%3
Giant's Belt + Ruby Crystal + Ruby Crystal3,3%100,0%1
Maxvolgorde van de skills van Dr. Mundo in ARAM
Maxvolgorde skillsPick rateWin rateGames
Q > E > W76,7%56,5%23
E > Q > W10,0%66,7%3
Meest gebruikte ARAM keystones van Dr. Mundo
KeystonePick rateWin rateGames
Grasp of the Undying80,0%54,2%24
Conqueror16,7%60,0%5
Dark Harvest3,3%0,0%1
Meest gebruikte ARAM rune page van Dr. Mundo
RunesPick rateWin rateGames
Grasp of the Undying · Demolish · Conditioning · Overgrowth · Legend: Haste · Triumph40,0%41,7%12
Meest gebruikte ARAM summoner spells van Dr. Mundo
Summoner spellsPick rateWin rateGames
Flash + Mark86,7%57,7%26
Flash + Ghost6,7%0,0%2

Meer over Dr. Mundo: Dr. Mundo build · Dr. Mundo counters · Dr. Mundo skins

ARAM-balanswijzigingen van Dr. Mundo

ARAM-balanswijzigingen van Dr. Mundo: -10% toegebrachte damage, +5% ontvangen damage en -10% healing. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.

ARAM-balanswijzigingen van Dr. Mundo
WijzigingWaarde
Toegebrachte damage-10%
Ontvangen damage+5%
Healing-10%

Is Dr. Mundo goed in ARAM?

Dr. Mundo is B tier in ARAM in patch 26.20, plek 84 van de 170 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.

Dr. Mundo ARAM build vs Summoner's Rift

De items die spelers op Dr. Mundo in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.

Items die vaker gebouwd worden op Dr. Mundo in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Thornmail47%12%
Spirit Visage57%28%
Unending Despair20%3%
Items die minder vaak gebouwd worden op Dr. Mundo in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Warmog's Armor73%87%
Titanic Hydra10%21%

Waar de ARAM-data van Dr. Mundo vandaan komt

De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Dr. Mundo bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.

Veelgestelde vragen

Wat is de beste Dr. Mundo ARAM build?

De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Dr. Mundo gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.

Heeft Dr. Mundo ARAM-balanswijzigingen?

In ARAM heeft Dr. Mundo: -10% toegebrachte damage, +5% ontvangen damage en -10% healing. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.

Is Dr. Mundo goed in ARAM?

De ARAM tier list vergelijkt Dr. Mundo met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Dr. Mundo genoeg games heeft.

Waarmee start Dr. Mundo in ARAM?

De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Dr. Mundo in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.

LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.