Draven ARAM build
Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Draven bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Draven en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.
De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Draven ARAM build in 26.20
De meest gebouwde Draven ARAM build in patch 26.20 is Infinity Edge, Bloodthirster en The Collector, met Dark Harvest en Flash en Ghost: die build wint 50,0% van zijn 8 games. De meeste spelers van Draven starten met Boots en Serrated Dirk en maxen in de volgorde Q > W > E. Over alle 49 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Draven 42,9%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Infinity Edge + Bloodthirster + The Collector | 16,3% | 50,0% | 8 |
| Infinity Edge + Lord Dominik's Regards + The Collector | 14,3% | 42,9% | 7 |
| Lord Dominik's Regards + Bloodthirster + The Collector | 8,2% | 50,0% | 4 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| The Collector | 79,6% | 41,0% | 39 |
| Bloodthirster | 65,3% | 46,9% | 32 |
| Infinity Edge | 61,2% | 43,3% | 30 |
| Lord Dominik's Regards | 57,1% | 46,4% | 28 |
| Rapid Firecannon | 34,7% | 47,1% | 17 |
| Essence Reaver | 16,3% | 37,5% | 8 |
| Blade of The Ruined King | 6,1% | 66,7% | 3 |
| Yun Tal Wildarrows | 6,1% | 0,0% | 3 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Berserker's Greaves | 57,1% | 42,9% | 28 |
| Gluttonous Greaves | 12,2% | 50,0% | 6 |
| Mercury's Treads | 12,2% | 50,0% | 6 |
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Boots + Serrated Dirk | 49,0% | 45,8% | 24 |
| B. F. Sword | 18,4% | 33,3% | 9 |
| Serrated Dirk | 6,1% | 0,0% | 3 |
| Maxvolgorde skills | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Q > W > E | 81,6% | 37,5% | 40 |
| Q > E > W | 18,4% | 66,7% | 9 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Dark Harvest | 40,8% | 45,0% | 20 |
| Press the Attack | 26,5% | 38,5% | 13 |
| Hail of Blades | 22,4% | 45,5% | 11 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Dark Harvest · Taste of Blood · Grisly Mementos · Treasure Hunter · Coup de Grace · Triumph | 34,7% | 47,1% | 17 |
| Summoner spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Flash + Ghost | 40,8% | 40,0% | 20 |
| Flash + Barrier | 20,4% | 50,0% | 10 |
Meer over Draven: Draven build · Draven counters · Draven skins
ARAM-balanswijzigingen van Draven
ARAM-balanswijzigingen van Draven: +5% toegebrachte damage en -5% ontvangen damage. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.
| Wijziging | Waarde |
|---|---|
| Toegebrachte damage | +5% |
| Ontvangen damage | -5% |
Is Draven goed in ARAM?
Draven is B tier in ARAM in patch 26.20, plek 99 van de 170 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.
Draven ARAM build vs Summoner's Rift
De items die spelers op Draven in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Bloodthirster | 65% | 30% |
| The Collector | 80% | 44% |
| Rapid Firecannon | 35% | 5% |
| Essence Reaver | 16% | 5% |
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Hubris | onder 4% | 55% |
| Hexoptics C44 | onder 4% | 47% |
Waar de ARAM-data van Draven vandaan komt
De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Draven bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.
Veelgestelde vragen
Wat is de beste Draven ARAM build?
De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Draven gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.
Heeft Draven ARAM-balanswijzigingen?
In ARAM heeft Draven: +5% toegebrachte damage en -5% ontvangen damage. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.
Is Draven goed in ARAM?
De ARAM tier list vergelijkt Draven met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Draven genoeg games heeft.
Waarmee start Draven in ARAM?
De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Draven in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.
LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.