Fiddlesticks ARAM build
Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Fiddlesticks bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Fiddlesticks en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.
De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Fiddlesticks ARAM build in 26.20
De meest gebouwde Fiddlesticks ARAM build in patch 26.20 is Malignance, Zhonya's Hourglass en Liandry's Torment, met Dark Harvest en Flash en Mark: die build wint 41,7% van zijn 12 games. De meeste spelers van Fiddlesticks starten met Lost Chapter en maxen in de volgorde W > Q > E. Over alle 44 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Fiddlesticks 45,5%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Malignance + Zhonya's Hourglass + Liandry's Torment | 27,3% | 41,7% | 12 |
| Malignance + Zhonya's Hourglass + Shadowflame | 6,8% | 66,7% | 3 |
| Spirit Visage + Rylai's Crystal Scepter + Riftmaker | 4,5% | 100,0% | 2 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Malignance | 84,1% | 40,5% | 37 |
| Zhonya's Hourglass | 65,9% | 41,4% | 29 |
| Liandry's Torment | 56,8% | 44,0% | 25 |
| Shadowflame | 31,8% | 42,9% | 14 |
| Rylai's Crystal Scepter | 22,7% | 50,0% | 10 |
| Riftmaker | 15,9% | 71,4% | 7 |
| Spirit Visage | 15,9% | 57,1% | 7 |
| Rabadon's Deathcap | 15,9% | 57,1% | 7 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Sorcerer's Shoes | 75,0% | 39,4% | 33 |
| Gluttonous Greaves | 11,4% | 80,0% | 5 |
| Ionian Boots of Lucidity | 6,8% | 66,7% | 3 |
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Lost Chapter | 75,0% | 42,4% | 33 |
| Haunting Guise | 11,4% | 60,0% | 5 |
| Amplifying Tome + Glacial Buckler | 2,3% | 100,0% | 1 |
| Maxvolgorde skills | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| W > Q > E | 72,7% | 50,0% | 32 |
| W > E > Q | 13,6% | 33,3% | 6 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Dark Harvest | 84,1% | 40,5% | 37 |
| First Strike | 11,4% | 60,0% | 5 |
| Aftershock | 2,3% | 100,0% | 1 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Dark Harvest · Cheap Shot · Grisly Mementos · Ultimate Hunter · Gathering Storm · Transcendence | 31,8% | 35,7% | 14 |
| Summoner spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Flash + Mark | 79,5% | 40,0% | 35 |
| Flash + Barrier | 4,5% | 100,0% | 2 |
Meer over Fiddlesticks: Fiddlesticks build · Fiddlesticks counters · Fiddlesticks skins
ARAM-balanswijzigingen van Fiddlesticks
ARAM-balanswijzigingen van Fiddlesticks: -5% toegebrachte damage en +5% ontvangen damage. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.
| Wijziging | Waarde |
|---|---|
| Toegebrachte damage | -5% |
| Ontvangen damage | +5% |
Is Fiddlesticks goed in ARAM?
Fiddlesticks is C tier in ARAM in patch 26.20, plek 135 van de 168 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.
Fiddlesticks ARAM build vs Summoner's Rift
De items die spelers op Fiddlesticks in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Liandry's Torment | 57% | 28% |
| Rylai's Crystal Scepter | 23% | onder 2% |
| Malignance | 84% | 65% |
| Riftmaker | 16% | onder 2% |
| Spirit Visage | 16% | onder 2% |
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Hextech Rocketbelt | onder 9% | 37% |
Waar de ARAM-data van Fiddlesticks vandaan komt
De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Fiddlesticks bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.
Veelgestelde vragen
Wat is de beste Fiddlesticks ARAM build?
De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Fiddlesticks gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.
Heeft Fiddlesticks ARAM-balanswijzigingen?
In ARAM heeft Fiddlesticks: -5% toegebrachte damage en +5% ontvangen damage. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.
Is Fiddlesticks goed in ARAM?
De ARAM tier list vergelijkt Fiddlesticks met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Fiddlesticks genoeg games heeft.
Waarmee start Fiddlesticks in ARAM?
De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Fiddlesticks in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.
LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.