Gnar ARAM build
Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Gnar bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Gnar en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.
De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Gnar ARAM build in 26.20
De meest gebouwde Gnar ARAM build in patch 26.20 is Trinity Force, Wit's End en Death's Dance, met Conqueror en Flash en Mark: die build wint 100,0% van zijn 2 games. De meeste spelers van Gnar starten met Boots en Phage en maxen in de volgorde Q > W > E. Over alle 35 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Gnar 51,4%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Trinity Force + Wit's End + Death's Dance | 5,7% | 100,0% | 2 |
| Sterak's Gage + Black Cleaver + Heartsteel | 5,7% | 50,0% | 2 |
| Black Cleaver + Trinity Force + Death's Dance | 5,7% | 50,0% | 2 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Trinity Force | 51,4% | 55,6% | 18 |
| Black Cleaver | 48,6% | 47,1% | 17 |
| Death's Dance | 37,1% | 53,8% | 13 |
| Heartsteel | 37,1% | 53,8% | 13 |
| Wit's End | 31,4% | 63,6% | 11 |
| Sterak's Gage | 25,7% | 33,3% | 9 |
| Thornmail | 14,3% | 20,0% | 5 |
| Randuin's Omen | 11,4% | 50,0% | 4 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Mercury's Treads | 80,0% | 53,6% | 28 |
| Plated Steelcaps | 14,3% | 40,0% | 5 |
| Gluttonous Greaves | 2,9% | 100,0% | 1 |
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Boots + Phage | 45,7% | 50,0% | 16 |
| Giant's Belt + Ruby Crystal | 20,0% | 42,9% | 7 |
| Boots + Guardian's Horn | 8,6% | 66,7% | 3 |
| Maxvolgorde skills | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Q > W > E | 91,4% | 53,1% | 32 |
| Q > E > W | 8,6% | 33,3% | 3 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Conqueror | 54,3% | 52,6% | 19 |
| Grasp of the Undying | 31,4% | 36,4% | 11 |
| Fleet Footwork | 8,6% | 100,0% | 3 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Conqueror · Triumph · Legend: Alacrity · Coup de Grace · Taste of Blood · Treasure Hunter | 42,9% | 53,3% | 15 |
| Summoner spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Flash + Mark | 91,4% | 50,0% | 32 |
| Flash + Barrier | 2,9% | 100,0% | 1 |
Meer over Gnar: Gnar build · Gnar counters · Gnar skins
ARAM-balanswijzigingen van Gnar
ARAM-balanswijzigingen van Gnar: +5% toegebrachte damage en -5% ontvangen damage. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.
| Wijziging | Waarde |
|---|---|
| Toegebrachte damage | +5% |
| Ontvangen damage | -5% |
Is Gnar goed in ARAM?
Gnar is A tier in ARAM in patch 26.20, plek 36 van de 168 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.
Gnar ARAM build vs Summoner's Rift
De items die spelers op Gnar in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Death's Dance | 37% | onder 2% |
| Heartsteel | 37% | onder 2% |
| Wit's End | 31% | 12% |
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Trinity Force | 51% | 92% |
| Randuin's Omen | 11% | 26% |
| Black Cleaver | 49% | 60% |
| Sterak's Gage | 26% | 37% |
Waar de ARAM-data van Gnar vandaan komt
De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Gnar bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.
Veelgestelde vragen
Wat is de beste Gnar ARAM build?
De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Gnar gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.
Heeft Gnar ARAM-balanswijzigingen?
In ARAM heeft Gnar: +5% toegebrachte damage en -5% ontvangen damage. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.
Is Gnar goed in ARAM?
De ARAM tier list vergelijkt Gnar met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Gnar genoeg games heeft.
Waarmee start Gnar in ARAM?
De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Gnar in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.
LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.