Gwen ARAM build
Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Gwen bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Gwen en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.
De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Gwen ARAM build in 26.20
De meest gebouwde Gwen ARAM build in patch 26.20 is Dusk and Dawn, Nashor's Tooth en Riftmaker, met Conqueror en Flash en Mark: die build wint 60,0% van zijn 5 games. De meeste spelers van Gwen starten met Haunting Guise en maxen in de volgorde Q > E > W. Over alle 27 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Gwen 70,4%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Dusk and Dawn + Nashor's Tooth + Riftmaker | 18,5% | 60,0% | 5 |
| Dusk and Dawn + Riftmaker + Shadowflame | 7,4% | 100,0% | 2 |
| Nashor's Tooth + Zhonya's Hourglass + Riftmaker | 3,7% | 100,0% | 1 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Riftmaker | 74,1% | 70,0% | 20 |
| Dusk and Dawn | 70,4% | 68,4% | 19 |
| Nashor's Tooth | 59,3% | 68,8% | 16 |
| Shadowflame | 29,6% | 87,5% | 8 |
| Spirit Visage | 25,9% | 85,7% | 7 |
| Rabadon's Deathcap | 18,5% | 100,0% | 5 |
| Liandry's Torment | 11,1% | 66,7% | 3 |
| Void Staff | 7,4% | 100,0% | 2 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Mercury's Treads | 44,4% | 58,3% | 12 |
| Sorcerer's Shoes | 25,9% | 85,7% | 7 |
| Gluttonous Greaves | 11,1% | 100,0% | 3 |
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Haunting Guise | 44,4% | 66,7% | 12 |
| Blasting Wand + Ruby Crystal | 11,1% | 33,3% | 3 |
| Boots + Blasting Wand + Dagger | 7,4% | 100,0% | 2 |
| Maxvolgorde skills | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Q > E > W | 92,6% | 72,0% | 25 |
| Q > W > E | 3,7% | 100,0% | 1 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Conqueror | 81,5% | 72,7% | 22 |
| Stormraider's Surge | 7,4% | 50,0% | 2 |
| Grasp of the Undying | 3,7% | 100,0% | 1 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Conqueror · Triumph · Legend: Alacrity · Coup de Grace · Taste of Blood · Treasure Hunter | 29,6% | 62,5% | 8 |
| Summoner spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Flash + Mark | 48,1% | 69,2% | 13 |
| Flash + Ghost | 33,3% | 88,9% | 9 |
Meer over Gwen: Gwen build · Gwen counters · Gwen skins
ARAM-balanswijzigingen van Gwen
ARAM-balanswijzigingen van Gwen: +2% toegebrachte damage. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.
| Wijziging | Waarde |
|---|---|
| Toegebrachte damage | +2% |
Is Gwen goed in ARAM?
Gwen is S tier in ARAM in patch 26.20, plek 19 van de 170 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.
Gwen ARAM build vs Summoner's Rift
De items die spelers op Gwen in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Riftmaker | 74% | 43% |
| Nashor's Tooth | 59% | 29% |
| Spirit Visage | 26% | onder 2% |
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Shadowflame | 30% | 50% |
| Rabadon's Deathcap | 19% | 37% |
Waar de ARAM-data van Gwen vandaan komt
De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Gwen bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.
Veelgestelde vragen
Wat is de beste Gwen ARAM build?
De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Gwen gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.
Heeft Gwen ARAM-balanswijzigingen?
In ARAM heeft Gwen: +2% toegebrachte damage. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.
Is Gwen goed in ARAM?
De ARAM tier list vergelijkt Gwen met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Gwen genoeg games heeft.
Waarmee start Gwen in ARAM?
De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Gwen in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.
LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.