Illaoi ARAM build
Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Illaoi bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Illaoi en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.
De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Illaoi ARAM build in 26.20
De meest gebouwde Illaoi ARAM build in patch 26.20 is Spirit Visage, Sundered Sky en Iceborn Gauntlet, met Conqueror en Flash en Mark: die build wint 100,0% van zijn 4 games. De meeste spelers van Illaoi starten met Guardian's Horn en Tear of the Goddess en maxen in de volgorde E > Q > W. Over alle 30 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Illaoi 53,3%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Spirit Visage + Sundered Sky + Iceborn Gauntlet | 13,3% | 100,0% | 4 |
| Death's Dance + Sundered Sky + Iceborn Gauntlet | 10,0% | 100,0% | 3 |
| Spirit Visage + Black Cleaver + Iceborn Gauntlet | 3,3% | 100,0% | 1 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Sundered Sky | 60,0% | 61,1% | 18 |
| Iceborn Gauntlet | 60,0% | 61,1% | 18 |
| Spirit Visage | 56,7% | 58,8% | 17 |
| Death's Dance | 23,3% | 85,7% | 7 |
| Thornmail | 20,0% | 66,7% | 6 |
| Black Cleaver | 20,0% | 50,0% | 6 |
| Heartsteel | 20,0% | 33,3% | 6 |
| Sterak's Gage | 13,3% | 50,0% | 4 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Mercury's Treads | 63,3% | 36,8% | 19 |
| Plated Steelcaps | 20,0% | 83,3% | 6 |
| Gluttonous Greaves | 10,0% | 100,0% | 3 |
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Guardian's Horn + Tear of the Goddess | 16,7% | 20,0% | 5 |
| Ruby Crystal + Sheen | 13,3% | 100,0% | 4 |
| Tunneler + Glowing Mote | 13,3% | 50,0% | 4 |
| Maxvolgorde skills | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| E > Q > W | 70,0% | 61,9% | 21 |
| Q > E > W | 10,0% | 100,0% | 3 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Conqueror | 56,7% | 52,9% | 17 |
| Grasp of the Undying | 43,3% | 53,8% | 13 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Grasp of the Undying · Demolish · Conditioning · Overgrowth · Legend: Haste · Triumph | 30,0% | 55,6% | 9 |
| Summoner spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Flash + Mark | 83,3% | 52,0% | 25 |
| Flash + Ghost | 10,0% | 33,3% | 3 |
Meer over Illaoi: Illaoi build · Illaoi counters · Illaoi skins
ARAM-balanswijzigingen van Illaoi
ARAM-balanswijzigingen van Illaoi: -5% toegebrachte damage, +5% ontvangen damage en -20% healing. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.
| Wijziging | Waarde |
|---|---|
| Toegebrachte damage | -5% |
| Ontvangen damage | +5% |
| Healing | -20% |
Is Illaoi goed in ARAM?
Illaoi is C tier in ARAM in patch 26.20, plek 115 van de 170 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.
Illaoi ARAM build vs Summoner's Rift
De items die spelers op Illaoi in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Sundered Sky | 60% | 19% |
| Spirit Visage | 57% | 24% |
| Iceborn Gauntlet | 60% | 44% |
| Heartsteel | 20% | onder 4% |
| Thornmail | 20% | 9% |
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Black Cleaver | 20% | 66% |
| Sterak's Gage | 13% | 46% |
Waar de ARAM-data van Illaoi vandaan komt
De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Illaoi bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.
Veelgestelde vragen
Wat is de beste Illaoi ARAM build?
De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Illaoi gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.
Heeft Illaoi ARAM-balanswijzigingen?
In ARAM heeft Illaoi: -5% toegebrachte damage, +5% ontvangen damage en -20% healing. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.
Is Illaoi goed in ARAM?
De ARAM tier list vergelijkt Illaoi met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Illaoi genoeg games heeft.
Waarmee start Illaoi in ARAM?
De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Illaoi in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.
LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.