Janna ARAM build
Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Janna bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Janna en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.
De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Janna ARAM build in 26.20
De meest gebouwde Janna ARAM build in patch 26.20 is Redemption, Ardent Censer en Moonstone Renewer, met Glacial Augment en Exhaust en Flash: die build wint 22,2% van zijn 9 games. De meeste spelers van Janna starten met Tear of the Goddess en Bandleglass Mirror en maxen in de volgorde Q > E > W. Over alle 48 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Janna 56,3%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Redemption + Ardent Censer + Moonstone Renewer | 18,8% | 22,2% | 9 |
| Redemption + Mikael's Blessing + Moonstone Renewer | 4,2% | 100,0% | 2 |
| Horizon Focus + Shadowflame + Luden's Echo | 4,2% | 100,0% | 2 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Moonstone Renewer | 60,4% | 55,2% | 29 |
| Ardent Censer | 52,1% | 60,0% | 25 |
| Redemption | 29,2% | 35,7% | 14 |
| Luden's Echo | 22,9% | 54,5% | 11 |
| Dawncore | 20,8% | 70,0% | 10 |
| Imperial Mandate | 16,7% | 62,5% | 8 |
| Staff of Flowing Water | 14,6% | 71,4% | 7 |
| Horizon Focus | 10,4% | 60,0% | 5 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Ionian Boots of Lucidity | 66,7% | 50,0% | 32 |
| Sorcerer's Shoes | 12,5% | 66,7% | 6 |
| Boots of Swiftness | 4,2% | 100,0% | 2 |
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Tear of the Goddess + Bandleglass Mirror | 45,8% | 59,1% | 22 |
| Lost Chapter | 16,7% | 50,0% | 8 |
| Tear of the Goddess + Guardian's Orb | 4,2% | 100,0% | 2 |
| Maxvolgorde skills | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Q > E > W | 54,2% | 57,7% | 26 |
| E > Q > W | 25,0% | 50,0% | 12 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Glacial Augment | 60,4% | 55,2% | 29 |
| Summon Aery | 18,8% | 55,6% | 9 |
| Arcane Comet | 14,6% | 71,4% | 7 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Glacial Augment · Magical Footwear · Biscuit Delivery · Cosmic Insight · Font of Life · Revitalize | 33,3% | 56,3% | 16 |
| Summoner spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Exhaust + Flash | 58,3% | 53,6% | 28 |
| Flash + Mark | 22,9% | 54,5% | 11 |
Meer over Janna: Janna build · Janna counters · Janna skins
ARAM-balanswijzigingen van Janna
ARAM-balanswijzigingen van Janna: -5% toegebrachte damage, +5% ontvangen damage en -10% healing. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.
| Wijziging | Waarde |
|---|---|
| Toegebrachte damage | -5% |
| Ontvangen damage | +5% |
| Healing | -10% |
Is Janna goed in ARAM?
Janna is A tier in ARAM in patch 26.20, plek 44 van de 170 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.
Janna ARAM build vs Summoner's Rift
De items die spelers op Janna in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Ardent Censer | 52% | 20% |
| Luden's Echo | 23% | onder 2% |
| Imperial Mandate | 17% | 4% |
| Dawncore | 21% | 8% |
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Shurelya's Battlesong | onder 8% | 31% |
| Moonstone Renewer | 60% | 76% |
Waar de ARAM-data van Janna vandaan komt
De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Janna bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.
Veelgestelde vragen
Wat is de beste Janna ARAM build?
De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Janna gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.
Heeft Janna ARAM-balanswijzigingen?
In ARAM heeft Janna: -5% toegebrachte damage, +5% ontvangen damage en -10% healing. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.
Is Janna goed in ARAM?
De ARAM tier list vergelijkt Janna met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Janna genoeg games heeft.
Waarmee start Janna in ARAM?
De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Janna in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.
LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.