Kai'Sa ARAM build

Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Kai'Sa bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Kai'Sa en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.

De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.

Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team

Beste Kai'Sa ARAM build in 26.20

De meest gebouwde Kai'Sa ARAM build in patch 26.20 is Horizon Focus, Shadowflame en Luden's Echo, met Lethal Tempo en Flash en Ghost: die build wint 25,0% van zijn 8 games. De meeste spelers van Kai'Sa starten met Lost Chapter en maxen in de volgorde W > Q > E. Over alle 101 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Kai'Sa 43,6%.

Meest gebouwde ARAM core items van Kai'Sa
ItemsPick rateWin rateGames
Horizon Focus + Shadowflame + Luden's Echo7,9%25,0%8
Guinsoo's Rageblade + Blade of The Ruined King + Kraken Slayer6,9%14,3%7
Statikk Shiv + Nashor's Tooth + Guinsoo's Rageblade5,0%60,0%5
Meest gebouwde ARAM-items van Kai'Sa
ItemPick rateWin rateGames
Kraken Slayer48,5%40,8%49
Guinsoo's Rageblade45,5%45,7%46
Blade of The Ruined King41,6%42,9%42
Luden's Echo40,6%39,0%41
Nashor's Tooth39,6%42,5%40
Statikk Shiv27,7%42,9%28
Terminus20,8%47,6%21
Horizon Focus17,8%22,2%18
Meest gebouwde ARAM boots van Kai'Sa
ItemPick rateWin rateGames
Berserker's Greaves66,3%46,3%67
Sorcerer's Shoes17,8%38,9%18
Gluttonous Greaves3,0%33,3%3
Meest gekochte ARAM starting items van Kai'Sa
ItemsPick rateWin rateGames
Lost Chapter31,7%31,3%32
Hearthbound Axe28,7%37,9%29
Pickaxe + Dagger + Dagger8,9%88,9%9
Maxvolgorde van de skills van Kai'Sa in ARAM
Maxvolgorde skillsPick rateWin rateGames
W > Q > E52,5%32,1%53
Q > W > E22,8%65,2%23
Meest gebruikte ARAM keystones van Kai'Sa
KeystonePick rateWin rateGames
Lethal Tempo54,5%45,5%55
Dark Harvest38,6%41,0%39
Arcane Comet4,0%50,0%4
Meest gebruikte ARAM rune page van Kai'Sa
RunesPick rateWin rateGames
Lethal Tempo · Presence of Mind · Legend: Bloodline · Coup de Grace · Taste of Blood · Treasure Hunter40,6%46,3%41
Meest gebruikte ARAM summoner spells van Kai'Sa
Summoner spellsPick rateWin rateGames
Flash + Ghost42,6%41,9%43
Flash + Barrier17,8%55,6%18

Meer over Kai'Sa: Kai'Sa build · Kai'Sa counters · Kai'Sa skins

ARAM-balanswijzigingen van Kai'Sa

ARAM-balanswijzigingen van Kai'Sa: -10% ontvangen damage. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.

ARAM-balanswijzigingen van Kai'Sa
WijzigingWaarde
Ontvangen damage-10%

Is Kai'Sa goed in ARAM?

Kai'Sa is C tier in ARAM in patch 26.20, plek 134 van de 170 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.

Kai'Sa ARAM build vs Summoner's Rift

De items die spelers op Kai'Sa in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.

Items die vaker gebouwd worden op Kai'Sa in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Blade of The Ruined King42%onder 5%
Luden's Echo41%onder 5%
Horizon Focus18%onder 5%
Statikk Shiv28%16%
Nashor's Tooth40%29%
Items die minder vaak gebouwd worden op Kai'Sa in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Guinsoo's Rageblade46%83%
Kraken Slayer49%78%
Terminus21%39%
Zhonya's Hourglassonder 9%22%

Waar de ARAM-data van Kai'Sa vandaan komt

De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Kai'Sa bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.

Veelgestelde vragen

Wat is de beste Kai'Sa ARAM build?

De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Kai'Sa gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.

Heeft Kai'Sa ARAM-balanswijzigingen?

In ARAM heeft Kai'Sa: -10% ontvangen damage. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.

Is Kai'Sa goed in ARAM?

De ARAM tier list vergelijkt Kai'Sa met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Kai'Sa genoeg games heeft.

Waarmee start Kai'Sa in ARAM?

De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Kai'Sa in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.

LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.