Kalista ARAM build

Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Kalista bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Kalista en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.

De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.

Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team

Beste Kalista ARAM build in 26.20

De meest gebouwde Kalista ARAM build in patch 26.20 is Runaan's Hurricane, Guinsoo's Rageblade en Blade of The Ruined King, met Lethal Tempo en Cleanse en Flash: die build wint 50,0% van zijn 8 games. De meeste spelers van Kalista starten met Pickaxe, Dagger en Dagger en maxen in de volgorde E > Q > W. Over alle 52 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Kalista 73,1%.

Meest gebouwde ARAM core items van Kalista
ItemsPick rateWin rateGames
Runaan's Hurricane + Guinsoo's Rageblade + Blade of The Ruined King15,4%50,0%8
Runaan's Hurricane + Blade of The Ruined King + Terminus7,7%75,0%4
Statikk Shiv + Guinsoo's Rageblade + Terminus7,7%50,0%4
Meest gebouwde ARAM-items van Kalista
ItemPick rateWin rateGames
Blade of The Ruined King80,8%69,0%42
Runaan's Hurricane61,5%68,8%32
Guinsoo's Rageblade50,0%73,1%26
Terminus40,4%61,9%21
Statikk Shiv32,7%88,2%17
Wit's End30,8%75,0%16
Jak'Sho, The Protean23,1%75,0%12
The Collector11,5%83,3%6
Meest gebouwde ARAM boots van Kalista
ItemPick rateWin rateGames
Berserker's Greaves78,8%70,7%41
Gluttonous Greaves7,7%100,0%4
Mercury's Treads3,8%100,0%2
Meest gekochte ARAM starting items van Kalista
ItemsPick rateWin rateGames
Pickaxe + Dagger + Dagger23,1%75,0%12
Dagger + Berserker's Greaves21,2%63,6%11
Boots + Long Sword + Recurve Bow9,6%20,0%5
Maxvolgorde van de skills van Kalista in ARAM
Maxvolgorde skillsPick rateWin rateGames
E > Q > W82,7%74,4%43
Q > E > W15,4%75,0%8
Meest gebruikte ARAM keystones van Kalista
KeystonePick rateWin rateGames
Lethal Tempo75,0%74,4%39
Hail of Blades13,5%71,4%7
Press the Attack7,7%50,0%4
Meest gebruikte ARAM rune page van Kalista
RunesPick rateWin rateGames
Lethal Tempo · Triumph · Legend: Alacrity · Coup de Grace · Taste of Blood · Treasure Hunter42,3%90,9%22
Meest gebruikte ARAM summoner spells van Kalista
Summoner spellsPick rateWin rateGames
Cleanse + Flash42,3%77,3%22
Flash + Barrier21,2%90,9%11

Meer over Kalista: Kalista build · Kalista counters · Kalista skins

ARAM-balanswijzigingen van Kalista

ARAM-balanswijzigingen van Kalista: +10% toegebrachte damage en -10% ontvangen damage. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.

ARAM-balanswijzigingen van Kalista
WijzigingWaarde
Toegebrachte damage+10%
Ontvangen damage-10%

Is Kalista goed in ARAM?

Kalista is S+ tier in ARAM in patch 26.20, plek 1 van de 170 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.

Kalista ARAM build vs Summoner's Rift

De items die spelers op Kalista in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.

Items die vaker gebouwd worden op Kalista in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Blade of The Ruined King81%8%
Runaan's Hurricane62%3%
Wit's End31%11%
Items die minder vaak gebouwd worden op Kalista in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Statikk Shiv33%93%
Guinsoo's Rageblade50%92%
Terminus40%71%
Jak'Sho, The Protean23%35%

Waar de ARAM-data van Kalista vandaan komt

De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Kalista bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.

Veelgestelde vragen

Wat is de beste Kalista ARAM build?

De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Kalista gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.

Heeft Kalista ARAM-balanswijzigingen?

In ARAM heeft Kalista: +10% toegebrachte damage en -10% ontvangen damage. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.

Is Kalista goed in ARAM?

De ARAM tier list vergelijkt Kalista met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Kalista genoeg games heeft.

Waarmee start Kalista in ARAM?

De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Kalista in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.

LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.