Kalista ARAM build
Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Kalista bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Kalista en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.
De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Kalista ARAM build in 26.20
De meest gebouwde Kalista ARAM build in patch 26.20 is Runaan's Hurricane, Guinsoo's Rageblade en Blade of The Ruined King, met Lethal Tempo en Cleanse en Flash: die build wint 50,0% van zijn 8 games. De meeste spelers van Kalista starten met Pickaxe, Dagger en Dagger en maxen in de volgorde E > Q > W. Over alle 52 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Kalista 73,1%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Runaan's Hurricane + Guinsoo's Rageblade + Blade of The Ruined King | 15,4% | 50,0% | 8 |
| Runaan's Hurricane + Blade of The Ruined King + Terminus | 7,7% | 75,0% | 4 |
| Statikk Shiv + Guinsoo's Rageblade + Terminus | 7,7% | 50,0% | 4 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Blade of The Ruined King | 80,8% | 69,0% | 42 |
| Runaan's Hurricane | 61,5% | 68,8% | 32 |
| Guinsoo's Rageblade | 50,0% | 73,1% | 26 |
| Terminus | 40,4% | 61,9% | 21 |
| Statikk Shiv | 32,7% | 88,2% | 17 |
| Wit's End | 30,8% | 75,0% | 16 |
| Jak'Sho, The Protean | 23,1% | 75,0% | 12 |
| The Collector | 11,5% | 83,3% | 6 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Berserker's Greaves | 78,8% | 70,7% | 41 |
| Gluttonous Greaves | 7,7% | 100,0% | 4 |
| Mercury's Treads | 3,8% | 100,0% | 2 |
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Pickaxe + Dagger + Dagger | 23,1% | 75,0% | 12 |
| Dagger + Berserker's Greaves | 21,2% | 63,6% | 11 |
| Boots + Long Sword + Recurve Bow | 9,6% | 20,0% | 5 |
| Maxvolgorde skills | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| E > Q > W | 82,7% | 74,4% | 43 |
| Q > E > W | 15,4% | 75,0% | 8 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Lethal Tempo | 75,0% | 74,4% | 39 |
| Hail of Blades | 13,5% | 71,4% | 7 |
| Press the Attack | 7,7% | 50,0% | 4 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Lethal Tempo · Triumph · Legend: Alacrity · Coup de Grace · Taste of Blood · Treasure Hunter | 42,3% | 90,9% | 22 |
| Summoner spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Cleanse + Flash | 42,3% | 77,3% | 22 |
| Flash + Barrier | 21,2% | 90,9% | 11 |
Meer over Kalista: Kalista build · Kalista counters · Kalista skins
ARAM-balanswijzigingen van Kalista
ARAM-balanswijzigingen van Kalista: +10% toegebrachte damage en -10% ontvangen damage. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.
| Wijziging | Waarde |
|---|---|
| Toegebrachte damage | +10% |
| Ontvangen damage | -10% |
Is Kalista goed in ARAM?
Kalista is S+ tier in ARAM in patch 26.20, plek 1 van de 170 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.
Kalista ARAM build vs Summoner's Rift
De items die spelers op Kalista in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Blade of The Ruined King | 81% | 8% |
| Runaan's Hurricane | 62% | 3% |
| Wit's End | 31% | 11% |
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Statikk Shiv | 33% | 93% |
| Guinsoo's Rageblade | 50% | 92% |
| Terminus | 40% | 71% |
| Jak'Sho, The Protean | 23% | 35% |
Waar de ARAM-data van Kalista vandaan komt
De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Kalista bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.
Veelgestelde vragen
Wat is de beste Kalista ARAM build?
De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Kalista gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.
Heeft Kalista ARAM-balanswijzigingen?
In ARAM heeft Kalista: +10% toegebrachte damage en -10% ontvangen damage. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.
Is Kalista goed in ARAM?
De ARAM tier list vergelijkt Kalista met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Kalista genoeg games heeft.
Waarmee start Kalista in ARAM?
De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Kalista in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.
LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.