Karma ARAM build

Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Karma bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Karma en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.

De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.

Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team

Beste Karma ARAM build in 26.20

De meest gebouwde Karma ARAM build in patch 26.20 is Malignance, Shadowflame en Luden's Echo, met Dark Harvest en Exhaust en Flash: die build wint 33,3% van zijn 9 games. De meeste spelers van Karma starten met Lost Chapter en maxen in de volgorde Q > E > W. Over alle 69 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Karma 44,9%.

Meest gebouwde ARAM core items van Karma
ItemsPick rateWin rateGames
Malignance + Shadowflame + Luden's Echo13,0%33,3%9
Rabadon's Deathcap + Malignance + Liandry's Torment5,8%25,0%4
Malignance + Stormsurge + Luden's Echo4,3%33,3%3
Meest gebouwde ARAM-items van Karma
ItemPick rateWin rateGames
Malignance68,1%38,3%47
Luden's Echo49,3%41,2%34
Shadowflame36,2%32,0%25
Stormsurge29,0%35,0%20
Rabadon's Deathcap24,6%41,2%17
Liandry's Torment24,6%35,3%17
Moonstone Renewer20,3%71,4%14
Void Staff10,1%57,1%7
Meest gebouwde ARAM boots van Karma
ItemPick rateWin rateGames
Sorcerer's Shoes50,7%31,4%35
Ionian Boots of Lucidity30,4%61,9%21
Mercury's Treads2,9%0,0%2
Meest gekochte ARAM starting items van Karma
ItemsPick rateWin rateGames
Lost Chapter79,7%40,0%55
Tear of the Goddess + Bandleglass Mirror4,3%100,0%3
Tear of the Goddess + Guardian's Orb2,9%50,0%2
Maxvolgorde van de skills van Karma in ARAM
Maxvolgorde skillsPick rateWin rateGames
Q > E > W79,7%38,2%55
E > Q > W13,0%88,9%9
Meest gebruikte ARAM keystones van Karma
KeystonePick rateWin rateGames
Dark Harvest52,2%44,4%36
Arcane Comet33,3%39,1%23
Summon Aery10,1%71,4%7
Meest gebruikte ARAM rune page van Karma
RunesPick rateWin rateGames
Dark Harvest · Cheap Shot · Grisly Mementos · Ultimate Hunter · Coup de Grace · Presence of Mind39,1%44,4%27
Meest gebruikte ARAM summoner spells van Karma
Summoner spellsPick rateWin rateGames
Exhaust + Flash40,6%42,9%28
Flash + Heal11,6%50,0%8

Meer over Karma: Karma build · Karma counters · Karma skins

ARAM-balanswijzigingen van Karma

ARAM-balanswijzigingen van Karma: geen balanswijzigingen. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.

Karma heeft geen ARAM-balanswijzigingen: de champion speelt in ARAM precies zoals op Summoner's Rift.

Is Karma goed in ARAM?

Karma is C tier in ARAM in patch 26.20, plek 138 van de 168 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.

Karma ARAM build vs Summoner's Rift

De items die spelers op Karma in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.

Items die vaker gebouwd worden op Karma in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Malignance68%7%
Luden's Echo49%onder 2%
Shadowflame36%onder 2%
Stormsurge29%onder 2%
Rabadon's Deathcap25%onder 2%
Items die minder vaak gebouwd worden op Karma in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Moonstone Renewer20%69%
Echoes of Heliaonder 7%54%
Mikael's Blessingonder 7%25%
Redemptiononder 7%24%

Waar de ARAM-data van Karma vandaan komt

De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Karma bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.

Veelgestelde vragen

Wat is de beste Karma ARAM build?

De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Karma gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.

Heeft Karma ARAM-balanswijzigingen?

In ARAM heeft Karma: geen balanswijzigingen. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.

Is Karma goed in ARAM?

De ARAM tier list vergelijkt Karma met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Karma genoeg games heeft.

Waarmee start Karma in ARAM?

De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Karma in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.

LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.