Karma ARAM build
Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Karma bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Karma en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.
De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Karma ARAM build in 26.20
De meest gebouwde Karma ARAM build in patch 26.20 is Malignance, Shadowflame en Luden's Echo, met Dark Harvest en Exhaust en Flash: die build wint 33,3% van zijn 9 games. De meeste spelers van Karma starten met Lost Chapter en maxen in de volgorde Q > E > W. Over alle 69 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Karma 44,9%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Malignance + Shadowflame + Luden's Echo | 13,0% | 33,3% | 9 |
| Rabadon's Deathcap + Malignance + Liandry's Torment | 5,8% | 25,0% | 4 |
| Malignance + Stormsurge + Luden's Echo | 4,3% | 33,3% | 3 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Malignance | 68,1% | 38,3% | 47 |
| Luden's Echo | 49,3% | 41,2% | 34 |
| Shadowflame | 36,2% | 32,0% | 25 |
| Stormsurge | 29,0% | 35,0% | 20 |
| Rabadon's Deathcap | 24,6% | 41,2% | 17 |
| Liandry's Torment | 24,6% | 35,3% | 17 |
| Moonstone Renewer | 20,3% | 71,4% | 14 |
| Void Staff | 10,1% | 57,1% | 7 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Sorcerer's Shoes | 50,7% | 31,4% | 35 |
| Ionian Boots of Lucidity | 30,4% | 61,9% | 21 |
| Mercury's Treads | 2,9% | 0,0% | 2 |
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Lost Chapter | 79,7% | 40,0% | 55 |
| Tear of the Goddess + Bandleglass Mirror | 4,3% | 100,0% | 3 |
| Tear of the Goddess + Guardian's Orb | 2,9% | 50,0% | 2 |
| Maxvolgorde skills | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Q > E > W | 79,7% | 38,2% | 55 |
| E > Q > W | 13,0% | 88,9% | 9 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Dark Harvest | 52,2% | 44,4% | 36 |
| Arcane Comet | 33,3% | 39,1% | 23 |
| Summon Aery | 10,1% | 71,4% | 7 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Dark Harvest · Cheap Shot · Grisly Mementos · Ultimate Hunter · Coup de Grace · Presence of Mind | 39,1% | 44,4% | 27 |
| Summoner spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Exhaust + Flash | 40,6% | 42,9% | 28 |
| Flash + Heal | 11,6% | 50,0% | 8 |
Meer over Karma: Karma build · Karma counters · Karma skins
ARAM-balanswijzigingen van Karma
ARAM-balanswijzigingen van Karma: geen balanswijzigingen. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.
Karma heeft geen ARAM-balanswijzigingen: de champion speelt in ARAM precies zoals op Summoner's Rift.
Is Karma goed in ARAM?
Karma is C tier in ARAM in patch 26.20, plek 138 van de 168 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.
Karma ARAM build vs Summoner's Rift
De items die spelers op Karma in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Malignance | 68% | 7% |
| Luden's Echo | 49% | onder 2% |
| Shadowflame | 36% | onder 2% |
| Stormsurge | 29% | onder 2% |
| Rabadon's Deathcap | 25% | onder 2% |
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Moonstone Renewer | 20% | 69% |
| Echoes of Helia | onder 7% | 54% |
| Mikael's Blessing | onder 7% | 25% |
| Redemption | onder 7% | 24% |
Waar de ARAM-data van Karma vandaan komt
De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Karma bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.
Veelgestelde vragen
Wat is de beste Karma ARAM build?
De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Karma gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.
Heeft Karma ARAM-balanswijzigingen?
In ARAM heeft Karma: geen balanswijzigingen. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.
Is Karma goed in ARAM?
De ARAM tier list vergelijkt Karma met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Karma genoeg games heeft.
Waarmee start Karma in ARAM?
De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Karma in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.
LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.