Kog'Maw ARAM build

Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Kog'Maw bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Kog'Maw en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.

De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.

Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team

Beste Kog'Maw ARAM build in 26.20

De meest gebouwde Kog'Maw ARAM build in patch 26.20 is Runaan's Hurricane, Guinsoo's Rageblade en Blade of The Ruined King, met Lethal Tempo en Flash en Ghost: die build wint 60,0% van zijn 10 games. De meeste spelers van Kog'Maw starten met Lost Chapter en maxen in de volgorde W > Q > E. Over alle 58 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Kog'Maw 56,9%.

Meest gebouwde ARAM core items van Kog'Maw
ItemsPick rateWin rateGames
Runaan's Hurricane + Guinsoo's Rageblade + Blade of The Ruined King17,2%60,0%10
Malignance + Liandry's Torment + Luden's Echo5,2%33,3%3
Rabadon's Deathcap + Malignance + Liandry's Torment5,2%33,3%3
Meest gebouwde ARAM-items van Kog'Maw
ItemPick rateWin rateGames
Guinsoo's Rageblade41,4%45,8%24
Blade of The Ruined King39,7%52,2%23
Malignance36,2%61,9%21
Runaan's Hurricane34,5%60,0%20
Shadowflame27,6%68,8%16
Liandry's Torment25,9%53,3%15
Rabadon's Deathcap22,4%53,8%13
Terminus22,4%46,2%13
Meest gebouwde ARAM boots van Kog'Maw
ItemPick rateWin rateGames
Berserker's Greaves41,4%45,8%24
Sorcerer's Shoes36,2%71,4%21
Gluttonous Greaves5,2%66,7%3
Meest gekochte ARAM starting items van Kog'Maw
ItemsPick rateWin rateGames
Lost Chapter25,9%60,0%15
Dagger + Berserker's Greaves19,0%54,5%11
Sapphire Crystal + Amplifying Tome + Glowing Mote + Tear of the Goddess5,2%66,7%3
Maxvolgorde van de skills van Kog'Maw in ARAM
Maxvolgorde skillsPick rateWin rateGames
W > Q > E48,3%53,6%28
E > Q > W34,5%55,0%20
Meest gebruikte ARAM keystones van Kog'Maw
KeystonePick rateWin rateGames
Lethal Tempo43,1%56,0%25
Dark Harvest39,7%65,2%23
Arcane Comet5,2%33,3%3
Meest gebruikte ARAM rune page van Kog'Maw
RunesPick rateWin rateGames
Dark Harvest · Taste of Blood · Grisly Mementos · Treasure Hunter · Coup de Grace · Presence of Mind34,5%70,0%20
Meest gebruikte ARAM summoner spells van Kog'Maw
Summoner spellsPick rateWin rateGames
Flash + Ghost51,7%60,0%30
Flash + 1317,2%50,0%10

Meer over Kog'Maw: Kog'Maw build · Kog'Maw counters · Kog'Maw skins

ARAM-balanswijzigingen van Kog'Maw

ARAM-balanswijzigingen van Kog'Maw: -8% toegebrachte damage en +10% ontvangen damage. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.

ARAM-balanswijzigingen van Kog'Maw
WijzigingWaarde
Toegebrachte damage-8%
Ontvangen damage+10%

Is Kog'Maw goed in ARAM?

Kog'Maw is S tier in ARAM in patch 26.20, plek 16 van de 170 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.

Kog'Maw ARAM build vs Summoner's Rift

De items die spelers op Kog'Maw in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.

Items die vaker gebouwd worden op Kog'Maw in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Malignance36%onder 9%
Liandry's Torment26%onder 9%
Rabadon's Deathcap22%11%
Items die minder vaak gebouwd worden op Kog'Maw in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Guinsoo's Rageblade41%77%
Terminus22%51%
Navori Flickerbladeonder 17%37%

Waar de ARAM-data van Kog'Maw vandaan komt

De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Kog'Maw bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.

Veelgestelde vragen

Wat is de beste Kog'Maw ARAM build?

De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Kog'Maw gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.

Heeft Kog'Maw ARAM-balanswijzigingen?

In ARAM heeft Kog'Maw: -8% toegebrachte damage en +10% ontvangen damage. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.

Is Kog'Maw goed in ARAM?

De ARAM tier list vergelijkt Kog'Maw met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Kog'Maw genoeg games heeft.

Waarmee start Kog'Maw in ARAM?

De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Kog'Maw in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.

LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.