K'Sante ARAM build
Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op K'Sante bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van K'Sante en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.
De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste K'Sante ARAM build in 26.20
De meest gebouwde K'Sante ARAM build in patch 26.20 is Heartsteel, Iceborn Gauntlet en Jak'Sho, The Protean, met Grasp of the Undying en Flash en Mark: die build wint 50,0% van zijn 2 games. De meeste spelers van K'Sante starten met Giant's Belt en Ruby Crystal en maxen in de volgorde Q > W > E. Over alle 17 ARAM-games die we deze patch lazen, wint K'Sante 41,2%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Heartsteel + Iceborn Gauntlet + Jak'Sho, The Protean | 11,8% | 50,0% | 2 |
| Kaenic Rookern + Thornmail + Heartsteel | 11,8% | 50,0% | 2 |
| Kaenic Rookern + Iceborn Gauntlet + Jak'Sho, The Protean | 5,9% | 100,0% | 1 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Heartsteel | 70,6% | 41,7% | 12 |
| Jak'Sho, The Protean | 52,9% | 55,6% | 9 |
| Iceborn Gauntlet | 35,3% | 66,7% | 6 |
| Thornmail | 35,3% | 50,0% | 6 |
| Kaenic Rookern | 23,5% | 50,0% | 4 |
| Spirit Visage | 11,8% | 0,0% | 2 |
| Warmog's Armor | 5,9% | 100,0% | 1 |
| Force of Nature | 5,9% | 100,0% | 1 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Mercury's Treads | 82,4% | 42,9% | 14 |
| Plated Steelcaps | 17,6% | 33,3% | 3 |
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Giant's Belt + Ruby Crystal | 35,3% | 33,3% | 6 |
| Boots + Guardian's Horn | 29,4% | 40,0% | 5 |
| Boots + Giant's Belt + Ruby Crystal + Crystalline Bracer | 5,9% | 100,0% | 1 |
| Maxvolgorde skills | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Q > W > E | 70,6% | 50,0% | 12 |
| Q > E > W | 23,5% | 25,0% | 4 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Grasp of the Undying | 70,6% | 50,0% | 12 |
| Aftershock | 23,5% | 0,0% | 4 |
| Dark Harvest | 5,9% | 100,0% | 1 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Grasp of the Undying · Shield Bash · Second Wind · Overgrowth · Legend: Haste · Triumph | 52,9% | 55,6% | 9 |
| Summoner spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Flash + Mark | 82,4% | 42,9% | 14 |
| Flash + 13 | 5,9% | 100,0% | 1 |
Meer over K'Sante: K'Sante build · K'Sante counters · K'Sante skins
ARAM-balanswijzigingen van K'Sante
ARAM-balanswijzigingen van K'Sante: +5% toegebrachte damage. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.
| Wijziging | Waarde |
|---|---|
| Toegebrachte damage | +5% |
Is K'Sante goed in ARAM?
K'Sante is D tier in ARAM in patch 26.20, plek 158 van de 170 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.
K'Sante ARAM build vs Summoner's Rift
De items die spelers op K'Sante in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Heartsteel | 71% | onder 6% |
| Jak'Sho, The Protean | 53% | 38% |
| Thornmail | 35% | 21% |
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Iceborn Gauntlet | 35% | 73% |
| Randuin's Omen | 6% | 22% |
| Unending Despair | 6% | 18% |
Waar de ARAM-data van K'Sante vandaan komt
De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van K'Sante bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.
Veelgestelde vragen
Wat is de beste K'Sante ARAM build?
De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van K'Sante gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.
Heeft K'Sante ARAM-balanswijzigingen?
In ARAM heeft K'Sante: +5% toegebrachte damage. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.
Is K'Sante goed in ARAM?
De ARAM tier list vergelijkt K'Sante met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra K'Sante genoeg games heeft.
Waarmee start K'Sante in ARAM?
De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van K'Sante in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.
LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.