Lucian ARAM build

Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Lucian bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Lucian en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.

De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.

Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team

Beste Lucian ARAM build in 26.20

De meest gebouwde Lucian ARAM build in patch 26.20 is Infinity Edge, Essence Reaver en Navori Flickerblade, met Press the Attack en Flash en Heal: die build wint 23,1% van zijn 13 games. De meeste spelers van Lucian starten met Long Sword en Sheen en maxen in de volgorde Q > E > W. Over alle 92 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Lucian 47,8%.

Meest gebouwde ARAM core items van Lucian
ItemsPick rateWin rateGames
Infinity Edge + Essence Reaver + Navori Flickerblade14,1%23,1%13
Infinity Edge + Navori Flickerblade + The Collector6,5%100,0%6
Lord Dominik's Regards + Essence Reaver + Navori Flickerblade5,4%20,0%5
Meest gebouwde ARAM-items van Lucian
ItemPick rateWin rateGames
Infinity Edge73,9%47,1%68
Essence Reaver57,6%43,4%53
The Collector54,3%56,0%50
Navori Flickerblade47,8%50,0%44
Lord Dominik's Regards39,1%38,9%36
Bloodthirster34,8%50,0%32
Blade of The Ruined King22,8%52,4%21
Mortal Reminder13,0%66,7%12
Meest gebouwde ARAM boots van Lucian
ItemPick rateWin rateGames
Berserker's Greaves55,4%52,9%51
Gluttonous Greaves14,1%46,2%13
Mercury's Treads8,7%62,5%8
Meest gekochte ARAM starting items van Lucian
ItemsPick rateWin rateGames
Long Sword + Sheen30,4%39,3%28
Long Sword + Pickaxe15,2%42,9%14
B. F. Sword8,7%100,0%8
Maxvolgorde van de skills van Lucian in ARAM
Maxvolgorde skillsPick rateWin rateGames
Q > E > W85,9%49,4%79
Q > W > E8,7%50,0%8
Meest gebruikte ARAM keystones van Lucian
KeystonePick rateWin rateGames
Press the Attack82,6%47,4%76
First Strike10,9%50,0%10
Electrocute3,3%33,3%3
Meest gebruikte ARAM rune page van Lucian
RunesPick rateWin rateGames
Press the Attack · Presence of Mind · Legend: Alacrity · Coup de Grace · Taste of Blood · Treasure Hunter58,7%50,0%54
Meest gebruikte ARAM summoner spells van Lucian
Summoner spellsPick rateWin rateGames
Flash + Heal37,0%55,9%34
Flash + Ghost25,0%47,8%23

Meer over Lucian: Lucian build · Lucian counters · Lucian skins

ARAM-balanswijzigingen van Lucian

ARAM-balanswijzigingen van Lucian: +5% toegebrachte damage, -5% ontvangen damage, +20% tenacity en +10 ability haste. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.

ARAM-balanswijzigingen van Lucian
WijzigingWaarde
Toegebrachte damage+5%
Ontvangen damage-5%
Tenacity+20%
Ability haste+10

Is Lucian goed in ARAM?

Lucian is B tier in ARAM in patch 26.20, plek 77 van de 170 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.

Lucian ARAM build vs Summoner's Rift

De items die spelers op Lucian in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.

Items die vaker gebouwd worden op Lucian in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
The Collector54%17%
Bloodthirster35%5%
Blade of The Ruined King23%onder 4%
Items die minder vaak gebouwd worden op Lucian in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Essence Reaver58%89%
Navori Flickerblade48%76%

Waar de ARAM-data van Lucian vandaan komt

De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Lucian bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.

Veelgestelde vragen

Wat is de beste Lucian ARAM build?

De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Lucian gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.

Heeft Lucian ARAM-balanswijzigingen?

In ARAM heeft Lucian: +5% toegebrachte damage, -5% ontvangen damage, +20% tenacity en +10 ability haste. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.

Is Lucian goed in ARAM?

De ARAM tier list vergelijkt Lucian met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Lucian genoeg games heeft.

Waarmee start Lucian in ARAM?

De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Lucian in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.

LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.