Milio ARAM build
Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Milio bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Milio en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.
De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Milio ARAM build in 26.20
De meest gebouwde Milio ARAM build in patch 26.20 is Shadowflame, Stormsurge en Luden's Echo, met Summon Aery en Exhaust en Flash: die build wint 50,0% van zijn 2 games. De meeste spelers van Milio starten met Tear of the Goddess en Bandleglass Mirror en maxen in de volgorde Q > W > E. Over alle 26 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Milio 50,0%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Shadowflame + Stormsurge + Luden's Echo | 7,7% | 50,0% | 2 |
| Shurelya's Battlesong + Ardent Censer + Moonstone Renewer | 7,7% | 50,0% | 2 |
| Ardent Censer + Moonstone Renewer + Echoes of Helia | 7,7% | 50,0% | 2 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Ardent Censer | 50,0% | 61,5% | 13 |
| Moonstone Renewer | 50,0% | 53,8% | 13 |
| Luden's Echo | 46,2% | 41,7% | 12 |
| Stormsurge | 26,9% | 42,9% | 7 |
| Echoes of Helia | 23,1% | 66,7% | 6 |
| Redemption | 15,4% | 50,0% | 4 |
| Rabadon's Deathcap | 15,4% | 50,0% | 4 |
| Staff of Flowing Water | 11,5% | 66,7% | 3 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Ionian Boots of Lucidity | 61,5% | 50,0% | 16 |
| Sorcerer's Shoes | 23,1% | 50,0% | 6 |
| Mercury's Treads | 3,8% | 0,0% | 1 |
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Tear of the Goddess + Bandleglass Mirror | 42,3% | 54,5% | 11 |
| Lost Chapter | 38,5% | 40,0% | 10 |
| Boots + Bandleglass Mirror | 7,7% | 0,0% | 2 |
| Maxvolgorde skills | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Q > W > E | 42,3% | 45,5% | 11 |
| W > E > Q | 30,8% | 62,5% | 8 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Summon Aery | 53,8% | 50,0% | 14 |
| Arcane Comet | 42,3% | 45,5% | 11 |
| Stormraider's Surge | 3,8% | 100,0% | 1 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Arcane Comet · Manaflow Band · Transcendence · Scorch · Coup de Grace · Presence of Mind | 30,8% | 50,0% | 8 |
| Summoner spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Exhaust + Flash | 61,5% | 56,3% | 16 |
| Flash + 13 | 15,4% | 50,0% | 4 |
Meer over Milio: Milio build · Milio counters · Milio skins
ARAM-balanswijzigingen van Milio
ARAM-balanswijzigingen van Milio: -5% healing en -10% shielding. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.
| Wijziging | Waarde |
|---|---|
| Healing | -5% |
| Shielding | -10% |
Is Milio goed in ARAM?
Milio is B tier in ARAM in patch 26.20, plek 74 van de 168 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.
Milio ARAM build vs Summoner's Rift
De items die spelers op Milio in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Luden's Echo | 46% | onder 3% |
| Stormsurge | 27% | onder 3% |
| Rabadon's Deathcap | 15% | onder 3% |
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Echoes of Helia | 23% | 51% |
| Moonstone Renewer | 50% | 62% |
Waar de ARAM-data van Milio vandaan komt
De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Milio bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.
Veelgestelde vragen
Wat is de beste Milio ARAM build?
De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Milio gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.
Heeft Milio ARAM-balanswijzigingen?
In ARAM heeft Milio: -5% healing en -10% shielding. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.
Is Milio goed in ARAM?
De ARAM tier list vergelijkt Milio met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Milio genoeg games heeft.
Waarmee start Milio in ARAM?
De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Milio in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.
LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.