Miss Fortune ARAM build

Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Miss Fortune bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Miss Fortune en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.

De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.

Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team

Beste Miss Fortune ARAM build in 26.20

De meest gebouwde Miss Fortune ARAM build in patch 26.20 is The Collector, Serylda's Grudge en Axiom Arc, met Dark Harvest en Flash en Heal: die build wint 66,7% van zijn 12 games. De meeste spelers van Miss Fortune starten met Boots en Serrated Dirk en maxen in de volgorde Q > W > E. Over alle 114 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Miss Fortune 53,5%.

Meest gebouwde ARAM core items van Miss Fortune
ItemsPick rateWin rateGames
The Collector + Serylda's Grudge + Axiom Arc10,5%66,7%12
Infinity Edge + The Collector + Axiom Arc9,6%72,7%11
Infinity Edge + Lord Dominik's Regards + The Collector9,6%27,3%11
Meest gebouwde ARAM-items van Miss Fortune
ItemPick rateWin rateGames
The Collector83,3%51,6%95
Infinity Edge53,5%47,5%61
Axiom Arc44,7%60,8%51
Bloodthirster36,8%40,5%42
Lord Dominik's Regards31,6%50,0%36
Serylda's Grudge18,4%42,9%21
Rapid Firecannon17,5%35,0%20
Mortal Reminder11,4%30,8%13
Meest gebouwde ARAM boots van Miss Fortune
ItemPick rateWin rateGames
Berserker's Greaves59,6%52,9%68
Gluttonous Greaves6,1%57,1%7
Mercury's Treads5,3%83,3%6
Meest gekochte ARAM starting items van Miss Fortune
ItemsPick rateWin rateGames
Boots + Serrated Dirk29,8%52,9%34
Tear of the Goddess + Serrated Dirk27,2%58,1%31
Lost Chapter8,8%50,0%10
Maxvolgorde van de skills van Miss Fortune in ARAM
Maxvolgorde skillsPick rateWin rateGames
Q > W > E51,8%59,3%59
Q > E > W28,9%39,4%33
Meest gebruikte ARAM keystones van Miss Fortune
KeystonePick rateWin rateGames
Dark Harvest45,6%51,9%52
Press the Attack39,5%51,1%45
Arcane Comet11,4%53,8%13
Meest gebruikte ARAM rune page van Miss Fortune
RunesPick rateWin rateGames
Dark Harvest · Cheap Shot · Grisly Mementos · Ultimate Hunter · Coup de Grace · Presence of Mind36,8%47,6%42
Meest gebruikte ARAM summoner spells van Miss Fortune
Summoner spellsPick rateWin rateGames
Flash + Heal39,5%57,8%45
Flash + Ghost18,4%61,9%21

Meer over Miss Fortune: Miss Fortune build · Miss Fortune counters · Miss Fortune skins

ARAM-balanswijzigingen van Miss Fortune

ARAM-balanswijzigingen van Miss Fortune: -5% toegebrachte damage en +5% ontvangen damage. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.

ARAM-balanswijzigingen van Miss Fortune
WijzigingWaarde
Toegebrachte damage-5%
Ontvangen damage+5%

Is Miss Fortune goed in ARAM?

Miss Fortune is A tier in ARAM in patch 26.20, plek 27 van de 170 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.

Miss Fortune ARAM build vs Summoner's Rift

De items die spelers op Miss Fortune in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.

Items die vaker gebouwd worden op Miss Fortune in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Axiom Arc45%onder 7%
Serylda's Grudge18%onder 7%
Items die minder vaak gebouwd worden op Miss Fortune in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Hubrisonder 10%54%

Waar de ARAM-data van Miss Fortune vandaan komt

De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Miss Fortune bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.

Veelgestelde vragen

Wat is de beste Miss Fortune ARAM build?

De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Miss Fortune gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.

Heeft Miss Fortune ARAM-balanswijzigingen?

In ARAM heeft Miss Fortune: -5% toegebrachte damage en +5% ontvangen damage. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.

Is Miss Fortune goed in ARAM?

De ARAM tier list vergelijkt Miss Fortune met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Miss Fortune genoeg games heeft.

Waarmee start Miss Fortune in ARAM?

De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Miss Fortune in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.

LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.