Nami ARAM build

Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Nami bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Nami en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.

De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.

Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team

Beste Nami ARAM build in 26.20

De meest gebouwde Nami ARAM build in patch 26.20 is Redemption, Ardent Censer en Moonstone Renewer, met Summon Aery en Exhaust en Flash: die build wint 40,0% van zijn 5 games. De meeste spelers van Nami starten met Tear of the Goddess en Bandleglass Mirror en maxen in de volgorde W > E > Q. Over alle 44 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Nami 40,9%.

Meest gebouwde ARAM core items van Nami
ItemsPick rateWin rateGames
Redemption + Ardent Censer + Moonstone Renewer11,4%40,0%5
Redemption + Imperial Mandate + Moonstone Renewer6,8%33,3%3
Malignance + Imperial Mandate + Moonstone Renewer4,5%0,0%2
Meest gebouwde ARAM-items van Nami
ItemPick rateWin rateGames
Moonstone Renewer70,5%41,9%31
Ardent Censer50,0%36,4%22
Imperial Mandate31,8%42,9%14
Redemption27,3%41,7%12
Malignance22,7%30,0%10
Locket of the Iron Solari11,4%60,0%5
Dawncore9,1%75,0%4
Staff of Flowing Water9,1%75,0%4
Meest gebouwde ARAM boots van Nami
ItemPick rateWin rateGames
Ionian Boots of Lucidity72,7%37,5%32
Sorcerer's Shoes9,1%0,0%4
Meest gekochte ARAM starting items van Nami
ItemsPick rateWin rateGames
Tear of the Goddess + Bandleglass Mirror52,3%43,5%23
Lost Chapter22,7%20,0%10
Ruby Crystal + Tear of the Goddess + Forbidden Idol6,8%66,7%3
Maxvolgorde van de skills van Nami in ARAM
Maxvolgorde skillsPick rateWin rateGames
W > E > Q68,2%46,7%30
W > Q > E22,7%20,0%10
Meest gebruikte ARAM keystones van Nami
KeystonePick rateWin rateGames
Summon Aery70,5%41,9%31
Dark Harvest15,9%42,9%7
Glacial Augment4,5%50,0%2
Meest gebruikte ARAM rune page van Nami
RunesPick rateWin rateGames
Summon Aery · Manaflow Band · Transcendence · Scorch · Font of Life · Revitalize34,1%40,0%15
Meest gebruikte ARAM summoner spells van Nami
Summoner spellsPick rateWin rateGames
Exhaust + Flash50,0%45,5%22
Flash + Heal11,4%40,0%5

Meer over Nami: Nami build · Nami counters · Nami skins

ARAM-balanswijzigingen van Nami

ARAM-balanswijzigingen van Nami: -5% toegebrachte damage en +5% ontvangen damage. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.

ARAM-balanswijzigingen van Nami
WijzigingWaarde
Toegebrachte damage-5%
Ontvangen damage+5%

Is Nami goed in ARAM?

Nami is D tier in ARAM in patch 26.20, plek 153 van de 168 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.

Nami ARAM build vs Summoner's Rift

De items die spelers op Nami in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.

Items die vaker gebouwd worden op Nami in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Ardent Censer50%23%
Moonstone Renewer70%44%
Imperial Mandate32%8%
Malignance23%onder 2%
Redemption27%9%
Items die minder vaak gebouwd worden op Nami in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Echoes of Heliaonder 7%71%
Staff of Flowing Water9%24%
Mikael's Blessing7%20%

Waar de ARAM-data van Nami vandaan komt

De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Nami bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.

Veelgestelde vragen

Wat is de beste Nami ARAM build?

De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Nami gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.

Heeft Nami ARAM-balanswijzigingen?

In ARAM heeft Nami: -5% toegebrachte damage en +5% ontvangen damage. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.

Is Nami goed in ARAM?

De ARAM tier list vergelijkt Nami met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Nami genoeg games heeft.

Waarmee start Nami in ARAM?

De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Nami in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.

LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.