Orianna ARAM build
Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Orianna bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Orianna en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.
De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Orianna ARAM build in 26.20
De meest gebouwde Orianna ARAM build in patch 26.20 is Shadowflame, Stormsurge en Luden's Echo, met Dark Harvest en Flash en Ghost: die build wint 50,0% van zijn 10 games. De meeste spelers van Orianna starten met Lost Chapter en maxen in de volgorde Q > W > E. Over alle 56 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Orianna 51,8%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Shadowflame + Stormsurge + Luden's Echo | 17,9% | 50,0% | 10 |
| Rabadon's Deathcap + Shadowflame + Luden's Echo | 8,9% | 80,0% | 5 |
| Rabadon's Deathcap + Stormsurge + Luden's Echo | 8,9% | 60,0% | 5 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Shadowflame | 75,0% | 54,8% | 42 |
| Luden's Echo | 73,2% | 53,7% | 41 |
| Rabadon's Deathcap | 53,6% | 50,0% | 30 |
| Stormsurge | 42,9% | 50,0% | 24 |
| Malignance | 21,4% | 50,0% | 12 |
| Zhonya's Hourglass | 19,6% | 63,6% | 11 |
| Blackfire Torch | 17,9% | 40,0% | 10 |
| Liandry's Torment | 14,3% | 75,0% | 8 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Sorcerer's Shoes | 85,7% | 50,0% | 48 |
| Ionian Boots of Lucidity | 8,9% | 60,0% | 5 |
| Plated Steelcaps | 1,8% | 100,0% | 1 |
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Lost Chapter | 82,1% | 50,0% | 46 |
| Sapphire Crystal + Amplifying Tome + Glowing Mote + Tear of the Goddess | 1,8% | 100,0% | 1 |
| Amplifying Tome + Guardian's Orb | 1,8% | 100,0% | 1 |
| Maxvolgorde skills | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Q > W > E | 80,4% | 51,1% | 45 |
| W > Q > E | 12,5% | 42,9% | 7 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Dark Harvest | 50,0% | 60,7% | 28 |
| Arcane Comet | 30,4% | 29,4% | 17 |
| Summon Aery | 12,5% | 57,1% | 7 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Dark Harvest · Cheap Shot · Grisly Mementos · Ultimate Hunter · Coup de Grace · Presence of Mind | 41,1% | 52,2% | 23 |
| Summoner spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Flash + Ghost | 53,6% | 56,7% | 30 |
| Flash + Mark | 16,1% | 33,3% | 9 |
Meer over Orianna: Orianna build · Orianna counters · Orianna skins
ARAM-balanswijzigingen van Orianna
ARAM-balanswijzigingen van Orianna: geen balanswijzigingen. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.
Orianna heeft geen ARAM-balanswijzigingen: de champion speelt in ARAM precies zoals op Summoner's Rift.
Is Orianna goed in ARAM?
Orianna is B tier in ARAM in patch 26.20, plek 87 van de 168 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.
Orianna ARAM build vs Summoner's Rift
De items die spelers op Orianna in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Stormsurge | 43% | onder 5% |
| Luden's Echo | 73% | 45% |
| Rabadon's Deathcap | 54% | 25% |
| Shadowflame | 75% | 56% |
| Malignance | 21% | onder 5% |
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Blackfire Torch | 18% | 49% |
Waar de ARAM-data van Orianna vandaan komt
De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Orianna bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.
Veelgestelde vragen
Wat is de beste Orianna ARAM build?
De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Orianna gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.
Heeft Orianna ARAM-balanswijzigingen?
In ARAM heeft Orianna: geen balanswijzigingen. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.
Is Orianna goed in ARAM?
De ARAM tier list vergelijkt Orianna met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Orianna genoeg games heeft.
Waarmee start Orianna in ARAM?
De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Orianna in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.
LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.