Ornn ARAM build
Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Ornn bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Ornn en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.
De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Ornn ARAM build in 26.20
De meest gebouwde Ornn ARAM build in patch 26.20 is Thornmail, Heartsteel en Frozen Heart, met Grasp of the Undying en Flash en Mark: die build wint 0,0% van zijn 3 games. De meeste spelers van Ornn starten met Giant's Belt en Ruby Crystal en maxen in de volgorde Q > W > E. Over alle 18 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Ornn 50,0%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Thornmail + Heartsteel + Frozen Heart | 16,7% | 0,0% | 3 |
| Warmog's Armor + Heartsteel + Hollow Radiance | 5,6% | 100,0% | 1 |
| Spirit Visage + Warmog's Armor + Jak'Sho, The Protean | 5,6% | 100,0% | 1 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Heartsteel | 94,4% | 52,9% | 17 |
| Thornmail | 66,7% | 58,3% | 12 |
| Warmog's Armor | 44,4% | 62,5% | 8 |
| Kaenic Rookern | 22,2% | 25,0% | 4 |
| Spirit Visage | 16,7% | 66,7% | 3 |
| Unending Despair | 16,7% | 66,7% | 3 |
| Randuin's Omen | 16,7% | 66,7% | 3 |
| Jak'Sho, The Protean | 16,7% | 33,3% | 3 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Plated Steelcaps | 38,9% | 28,6% | 7 |
| Mercury's Treads | 33,3% | 83,3% | 6 |
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Giant's Belt + Ruby Crystal | 38,9% | 57,1% | 7 |
| Giant's Belt + Tear of the Goddess | 22,2% | 75,0% | 4 |
| Guardian's Horn + Tear of the Goddess | 11,1% | 50,0% | 2 |
| Maxvolgorde skills | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Q > W > E | 55,6% | 40,0% | 10 |
| W > Q > E | 33,3% | 83,3% | 6 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Grasp of the Undying | 66,7% | 58,3% | 12 |
| Aftershock | 27,8% | 40,0% | 5 |
| Hail of Blades | 5,6% | 0,0% | 1 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Grasp of the Undying · Font of Life · Conditioning · Overgrowth · Legend: Haste · Triumph | 55,6% | 50,0% | 10 |
| Summoner spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Flash + Mark | 100,0% | 50,0% | 18 |
Meer over Ornn: Ornn build · Ornn counters · Ornn skins
ARAM-balanswijzigingen van Ornn
ARAM-balanswijzigingen van Ornn: -10% toegebrachte damage en +5% ontvangen damage. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.
| Wijziging | Waarde |
|---|---|
| Toegebrachte damage | -10% |
| Ontvangen damage | +5% |
Is Ornn goed in ARAM?
Ornn is C tier in ARAM in patch 26.20, plek 113 van de 170 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.
Ornn ARAM build vs Summoner's Rift
De items die spelers op Ornn in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Heartsteel | 94% | onder 5% |
| Thornmail | 67% | 22% |
| Warmog's Armor | 44% | onder 5% |
| Spirit Visage | 17% | onder 5% |
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Sunfire Aegis | onder 11% | 35% |
| Unending Despair | 17% | 35% |
| Kaenic Rookern | 22% | 37% |
Waar de ARAM-data van Ornn vandaan komt
De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Ornn bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.
Veelgestelde vragen
Wat is de beste Ornn ARAM build?
De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Ornn gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.
Heeft Ornn ARAM-balanswijzigingen?
In ARAM heeft Ornn: -10% toegebrachte damage en +5% ontvangen damage. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.
Is Ornn goed in ARAM?
De ARAM tier list vergelijkt Ornn met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Ornn genoeg games heeft.
Waarmee start Ornn in ARAM?
De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Ornn in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.
LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.