Pantheon ARAM build
Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Pantheon bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Pantheon en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.
De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Pantheon ARAM build in 26.20
De meest gebouwde Pantheon ARAM build in patch 26.20 is Death's Dance, Sundered Sky en Eclipse, met Conqueror en Flash en Mark: die build wint 28,6% van zijn 7 games. De meeste spelers van Pantheon starten met Boots en Caulfield's Warhammer en maxen in de volgorde Q > E > W. Over alle 43 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Pantheon 37,2%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Death's Dance + Sundered Sky + Eclipse | 16,3% | 28,6% | 7 |
| Black Cleaver + Sundered Sky + Eclipse | 9,3% | 75,0% | 4 |
| Death's Dance + The Collector + Eclipse | 7,0% | 33,3% | 3 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Eclipse | 67,4% | 34,5% | 29 |
| Sundered Sky | 60,5% | 38,5% | 26 |
| Death's Dance | 41,9% | 44,4% | 18 |
| The Collector | 32,6% | 42,9% | 14 |
| Black Cleaver | 27,9% | 50,0% | 12 |
| Maw of Malmortius | 11,6% | 100,0% | 5 |
| Spear of Shojin | 9,3% | 50,0% | 4 |
| Heartsteel | 7,0% | 33,3% | 3 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Mercury's Treads | 74,4% | 43,8% | 32 |
| Plated Steelcaps | 7,0% | 33,3% | 3 |
| Gluttonous Greaves | 7,0% | 0,0% | 3 |
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Boots + Caulfield's Warhammer | 27,9% | 33,3% | 12 |
| Long Sword + Caulfield's Warhammer | 20,9% | 22,2% | 9 |
| Long Sword + Pickaxe | 9,3% | 25,0% | 4 |
| Maxvolgorde skills | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Q > E > W | 55,8% | 45,8% | 24 |
| Q > W > E | 41,9% | 27,8% | 18 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Conqueror | 60,5% | 42,3% | 26 |
| Dark Harvest | 20,9% | 33,3% | 9 |
| Press the Attack | 11,6% | 20,0% | 5 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Conqueror · Triumph · Legend: Haste · Coup de Grace · Taste of Blood · Treasure Hunter | 46,5% | 40,0% | 20 |
| Summoner spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Flash + Mark | 86,0% | 35,1% | 37 |
| Flash + Ghost | 4,7% | 50,0% | 2 |
Meer over Pantheon: Pantheon build · Pantheon counters · Pantheon skins
ARAM-balanswijzigingen van Pantheon
ARAM-balanswijzigingen van Pantheon: geen balanswijzigingen. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.
Pantheon heeft geen ARAM-balanswijzigingen: de champion speelt in ARAM precies zoals op Summoner's Rift.
Is Pantheon goed in ARAM?
Pantheon is D tier in ARAM in patch 26.20, plek 149 van de 170 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.
Pantheon ARAM build vs Summoner's Rift
De items die spelers op Pantheon in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Sundered Sky | 60% | 17% |
| Death's Dance | 42% | 9% |
| Eclipse | 67% | 35% |
| The Collector | 33% | onder 7% |
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Voltaic Cyclosword | 7% | 33% |
| Bastionbreaker | onder 5% | 26% |
| Black Cleaver | 28% | 47% |
| Serpent's Fang | 5% | 15% |
Waar de ARAM-data van Pantheon vandaan komt
De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Pantheon bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.
Veelgestelde vragen
Wat is de beste Pantheon ARAM build?
De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Pantheon gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.
Heeft Pantheon ARAM-balanswijzigingen?
In ARAM heeft Pantheon: geen balanswijzigingen. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.
Is Pantheon goed in ARAM?
De ARAM tier list vergelijkt Pantheon met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Pantheon genoeg games heeft.
Waarmee start Pantheon in ARAM?
De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Pantheon in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.
LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.