Renata Glasc ARAM build

Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Renata Glasc bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Renata Glasc en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.

De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.

Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team

Beste Renata Glasc ARAM build in 26.20

De meest gebouwde Renata Glasc ARAM build in patch 26.20 is Shurelya's Battlesong, Malignance en Imperial Mandate, met Summon Aery en Exhaust en Flash: die build wint 20,0% van zijn 5 games. De meeste spelers van Renata Glasc starten met Lost Chapter en maxen in de volgorde E > W > Q. Over alle 41 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Renata Glasc 53,7%.

Meest gebouwde ARAM core items van Renata Glasc
ItemsPick rateWin rateGames
Shurelya's Battlesong + Malignance + Imperial Mandate12,2%20,0%5
Shurelya's Battlesong + Malignance + Locket of the Iron Solari4,9%100,0%2
Malignance + Ardent Censer + Imperial Mandate4,9%0,0%2
Meest gebouwde ARAM-items van Renata Glasc
ItemPick rateWin rateGames
Imperial Mandate63,4%53,8%26
Malignance61,0%36,0%25
Moonstone Renewer34,1%64,3%14
Shurelya's Battlesong26,8%45,5%11
Ardent Censer24,4%70,0%10
Locket of the Iron Solari19,5%62,5%8
Redemption14,6%83,3%6
Morellonomicon14,6%66,7%6
Meest gebouwde ARAM boots van Renata Glasc
ItemPick rateWin rateGames
Ionian Boots of Lucidity68,3%53,6%28
Mercury's Treads19,5%25,0%8
Plated Steelcaps4,9%100,0%2
Meest gekochte ARAM starting items van Renata Glasc
ItemsPick rateWin rateGames
Lost Chapter43,9%33,3%18
Tear of the Goddess + Bandleglass Mirror34,1%64,3%14
Amplifying Tome + Bandleglass Mirror7,3%66,7%3
Maxvolgorde van de skills van Renata Glasc in ARAM
Maxvolgorde skillsPick rateWin rateGames
E > W > Q53,7%68,2%22
E > Q > W26,8%27,3%11
Meest gebruikte ARAM keystones van Renata Glasc
KeystonePick rateWin rateGames
Summon Aery75,6%51,6%31
Dark Harvest17,1%42,9%7
First Strike2,4%100,0%1
Meest gebruikte ARAM rune page van Renata Glasc
RunesPick rateWin rateGames
Summon Aery · Manaflow Band · Transcendence · Gathering Storm · Cheap Shot · Ultimate Hunter53,7%50,0%22
Meest gebruikte ARAM summoner spells van Renata Glasc
Summoner spellsPick rateWin rateGames
Exhaust + Flash48,8%65,0%20
Flash + Mark24,4%40,0%10

Meer over Renata Glasc: Renata Glasc build · Renata Glasc counters · Renata Glasc skins

ARAM-balanswijzigingen van Renata Glasc

ARAM-balanswijzigingen van Renata Glasc: -5% toegebrachte damage en +5% ontvangen damage. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.

ARAM-balanswijzigingen van Renata Glasc
WijzigingWaarde
Toegebrachte damage-5%
Ontvangen damage+5%

Is Renata Glasc goed in ARAM?

Renata Glasc is A tier in ARAM in patch 26.20, plek 37 van de 170 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.

Renata Glasc ARAM build vs Summoner's Rift

De items die spelers op Renata Glasc in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.

Items die vaker gebouwd worden op Renata Glasc in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Malignance61%onder 1%
Imperial Mandate63%21%
Moonstone Renewer34%onder 1%
Ardent Censer24%4%
Morellonomicon15%onder 1%
Items die minder vaak gebouwd worden op Renata Glasc in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Locket of the Iron Solari20%72%
Knight's Vow7%45%
Mikael's Blessingonder 7%27%
Bandlepipesonder 7%19%

Waar de ARAM-data van Renata Glasc vandaan komt

De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Renata Glasc bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.

Veelgestelde vragen

Wat is de beste Renata Glasc ARAM build?

De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Renata Glasc gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.

Heeft Renata Glasc ARAM-balanswijzigingen?

In ARAM heeft Renata Glasc: -5% toegebrachte damage en +5% ontvangen damage. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.

Is Renata Glasc goed in ARAM?

De ARAM tier list vergelijkt Renata Glasc met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Renata Glasc genoeg games heeft.

Waarmee start Renata Glasc in ARAM?

De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Renata Glasc in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.

LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.