Renata Glasc ARAM build
Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Renata Glasc bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Renata Glasc en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.
De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Renata Glasc ARAM build in 26.20
De meest gebouwde Renata Glasc ARAM build in patch 26.20 is Shurelya's Battlesong, Malignance en Imperial Mandate, met Summon Aery en Exhaust en Flash: die build wint 20,0% van zijn 5 games. De meeste spelers van Renata Glasc starten met Lost Chapter en maxen in de volgorde E > W > Q. Over alle 41 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Renata Glasc 53,7%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Shurelya's Battlesong + Malignance + Imperial Mandate | 12,2% | 20,0% | 5 |
| Shurelya's Battlesong + Malignance + Locket of the Iron Solari | 4,9% | 100,0% | 2 |
| Malignance + Ardent Censer + Imperial Mandate | 4,9% | 0,0% | 2 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Imperial Mandate | 63,4% | 53,8% | 26 |
| Malignance | 61,0% | 36,0% | 25 |
| Moonstone Renewer | 34,1% | 64,3% | 14 |
| Shurelya's Battlesong | 26,8% | 45,5% | 11 |
| Ardent Censer | 24,4% | 70,0% | 10 |
| Locket of the Iron Solari | 19,5% | 62,5% | 8 |
| Redemption | 14,6% | 83,3% | 6 |
| Morellonomicon | 14,6% | 66,7% | 6 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Ionian Boots of Lucidity | 68,3% | 53,6% | 28 |
| Mercury's Treads | 19,5% | 25,0% | 8 |
| Plated Steelcaps | 4,9% | 100,0% | 2 |
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Lost Chapter | 43,9% | 33,3% | 18 |
| Tear of the Goddess + Bandleglass Mirror | 34,1% | 64,3% | 14 |
| Amplifying Tome + Bandleglass Mirror | 7,3% | 66,7% | 3 |
| Maxvolgorde skills | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| E > W > Q | 53,7% | 68,2% | 22 |
| E > Q > W | 26,8% | 27,3% | 11 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Summon Aery | 75,6% | 51,6% | 31 |
| Dark Harvest | 17,1% | 42,9% | 7 |
| First Strike | 2,4% | 100,0% | 1 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Summon Aery · Manaflow Band · Transcendence · Gathering Storm · Cheap Shot · Ultimate Hunter | 53,7% | 50,0% | 22 |
| Summoner spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Exhaust + Flash | 48,8% | 65,0% | 20 |
| Flash + Mark | 24,4% | 40,0% | 10 |
Meer over Renata Glasc: Renata Glasc build · Renata Glasc counters · Renata Glasc skins
ARAM-balanswijzigingen van Renata Glasc
ARAM-balanswijzigingen van Renata Glasc: -5% toegebrachte damage en +5% ontvangen damage. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.
| Wijziging | Waarde |
|---|---|
| Toegebrachte damage | -5% |
| Ontvangen damage | +5% |
Is Renata Glasc goed in ARAM?
Renata Glasc is A tier in ARAM in patch 26.20, plek 37 van de 170 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.
Renata Glasc ARAM build vs Summoner's Rift
De items die spelers op Renata Glasc in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Malignance | 61% | onder 1% |
| Imperial Mandate | 63% | 21% |
| Moonstone Renewer | 34% | onder 1% |
| Ardent Censer | 24% | 4% |
| Morellonomicon | 15% | onder 1% |
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Locket of the Iron Solari | 20% | 72% |
| Knight's Vow | 7% | 45% |
| Mikael's Blessing | onder 7% | 27% |
| Bandlepipes | onder 7% | 19% |
Waar de ARAM-data van Renata Glasc vandaan komt
De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Renata Glasc bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.
Veelgestelde vragen
Wat is de beste Renata Glasc ARAM build?
De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Renata Glasc gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.
Heeft Renata Glasc ARAM-balanswijzigingen?
In ARAM heeft Renata Glasc: -5% toegebrachte damage en +5% ontvangen damage. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.
Is Renata Glasc goed in ARAM?
De ARAM tier list vergelijkt Renata Glasc met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Renata Glasc genoeg games heeft.
Waarmee start Renata Glasc in ARAM?
De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Renata Glasc in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.
LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.