Rengar ARAM build
Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Rengar bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Rengar en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.
De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Rengar ARAM build in 26.20
De meest gebouwde Rengar ARAM build in patch 26.20 is Infinity Edge, Lord Dominik's Regards en The Collector, met Dark Harvest en Flash en Mark: die build wint 50,0% van zijn 2 games. De meeste spelers van Rengar starten met Long Sword en Serrated Dirk en maxen in de volgorde Q > W > E. Over alle 21 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Rengar 33,3%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Infinity Edge + Lord Dominik's Regards + The Collector | 9,5% | 50,0% | 2 |
| Lord Dominik's Regards + The Collector + Voltaic Cyclosword | 4,8% | 100,0% | 1 |
| Infinity Edge + Lord Dominik's Regards + Ravenous Hydra | 4,8% | 100,0% | 1 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| The Collector | 66,7% | 21,4% | 14 |
| Voltaic Cyclosword | 47,6% | 40,0% | 10 |
| Lord Dominik's Regards | 38,1% | 50,0% | 8 |
| Infinity Edge | 38,1% | 37,5% | 8 |
| Ravenous Hydra | 19,0% | 75,0% | 4 |
| Edge of Night | 19,0% | 50,0% | 4 |
| Profane Hydra | 19,0% | 25,0% | 4 |
| Mortal Reminder | 9,5% | 50,0% | 2 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Ionian Boots of Lucidity | 38,1% | 37,5% | 8 |
| Mercury's Treads | 28,6% | 0,0% | 6 |
| Gluttonous Greaves | 9,5% | 50,0% | 2 |
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Long Sword + Serrated Dirk | 47,6% | 30,0% | 10 |
| Boots + Serrated Dirk | 19,0% | 50,0% | 4 |
| Long Sword + Caulfield's Warhammer | 9,5% | 0,0% | 2 |
| Maxvolgorde skills | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Q > W > E | 52,4% | 27,3% | 11 |
| Q > E > W | 42,9% | 44,4% | 9 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Dark Harvest | 66,7% | 35,7% | 14 |
| Conqueror | 14,3% | 33,3% | 3 |
| Electrocute | 9,5% | 0,0% | 2 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Dark Harvest · Sudden Impact · Grisly Mementos · Treasure Hunter · Coup de Grace · Triumph | 52,4% | 27,3% | 11 |
| Summoner spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Flash + Mark | 61,9% | 38,5% | 13 |
| Flash + Ghost | 14,3% | 66,7% | 3 |
Meer over Rengar: Rengar build · Rengar counters · Rengar skins
ARAM-balanswijzigingen van Rengar
ARAM-balanswijzigingen van Rengar: +5% toegebrachte damage, -8% ontvangen damage en +20% tenacity. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.
| Wijziging | Waarde |
|---|---|
| Toegebrachte damage | +5% |
| Ontvangen damage | -8% |
| Tenacity | +20% |
Is Rengar goed in ARAM?
Rengar is C tier in ARAM in patch 26.20, plek 143 van de 170 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.
Rengar ARAM build vs Summoner's Rift
De items die spelers op Rengar in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| The Collector | 67% | onder 4% |
| Voltaic Cyclosword | 48% | 21% |
| Infinity Edge | 38% | 13% |
| Ravenous Hydra | 19% | onder 4% |
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Umbral Glaive | onder 10% | 80% |
| Profane Hydra | 19% | 64% |
| Edge of Night | 19% | 43% |
| Lord Dominik's Regards | 38% | 49% |
| Serpent's Fang | onder 10% | 20% |
Waar de ARAM-data van Rengar vandaan komt
De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Rengar bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.
Veelgestelde vragen
Wat is de beste Rengar ARAM build?
De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Rengar gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.
Heeft Rengar ARAM-balanswijzigingen?
In ARAM heeft Rengar: +5% toegebrachte damage, -8% ontvangen damage en +20% tenacity. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.
Is Rengar goed in ARAM?
De ARAM tier list vergelijkt Rengar met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Rengar genoeg games heeft.
Waarmee start Rengar in ARAM?
De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Rengar in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.
LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.