Rumble ARAM build

Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Rumble bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Rumble en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.

De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.

Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team

Beste Rumble ARAM build in 26.20

De meest gebouwde Rumble ARAM build in patch 26.20 is Malignance, Shadowflame en Liandry's Torment, met Dark Harvest en Flash en Mark: die build wint 62,5% van zijn 8 games. De meeste spelers van Rumble starten met Haunting Guise en maxen in de volgorde Q > E > W. Over alle 45 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Rumble 46,7%.

Meest gebouwde ARAM core items van Rumble
ItemsPick rateWin rateGames
Malignance + Shadowflame + Liandry's Torment17,8%62,5%8
Shadowflame + Liandry's Torment + Bloodletter's Curse6,7%0,0%3
Rylai's Crystal Scepter + Malignance + Liandry's Torment4,4%50,0%2
Meest gebouwde ARAM-items van Rumble
ItemPick rateWin rateGames
Liandry's Torment91,1%48,8%41
Shadowflame60,0%51,9%27
Malignance48,9%50,0%22
Zhonya's Hourglass28,9%53,8%13
Rabadon's Deathcap26,7%66,7%12
Rylai's Crystal Scepter26,7%50,0%12
Bloodletter's Curse22,2%30,0%10
Riftmaker15,6%57,1%7
Meest gebouwde ARAM boots van Rumble
ItemPick rateWin rateGames
Sorcerer's Shoes80,0%50,0%36
Mercury's Treads4,4%0,0%2
Meest gekochte ARAM starting items van Rumble
ItemsPick rateWin rateGames
Haunting Guise57,8%57,7%26
Lost Chapter22,2%40,0%10
Amplifying Tome + Haunting Guise4,4%0,0%2
Maxvolgorde van de skills van Rumble in ARAM
Maxvolgorde skillsPick rateWin rateGames
Q > E > W84,4%44,7%38
Q > W > E11,1%40,0%5
Meest gebruikte ARAM keystones van Rumble
KeystonePick rateWin rateGames
Dark Harvest73,3%51,5%33
Arcane Comet17,8%25,0%8
Stormraider's Surge2,2%100,0%1
Meest gebruikte ARAM rune page van Rumble
RunesPick rateWin rateGames
Dark Harvest · Cheap Shot · Grisly Mementos · Ultimate Hunter · Coup de Grace · Triumph44,4%45,0%20
Meest gebruikte ARAM summoner spells van Rumble
Summoner spellsPick rateWin rateGames
Flash + Mark91,1%46,3%41
Flash + Ghost6,7%33,3%3

Meer over Rumble: Rumble build · Rumble counters · Rumble skins

ARAM-balanswijzigingen van Rumble

ARAM-balanswijzigingen van Rumble: geen balanswijzigingen. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.

Rumble heeft geen ARAM-balanswijzigingen: de champion speelt in ARAM precies zoals op Summoner's Rift.

Is Rumble goed in ARAM?

Rumble is B tier in ARAM in patch 26.20, plek 82 van de 168 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.

Rumble ARAM build vs Summoner's Rift

De items die spelers op Rumble in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.

Items die vaker gebouwd worden op Rumble in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Malignance49%onder 2%
Shadowflame60%19%
Rabadon's Deathcap27%onder 2%
Rylai's Crystal Scepter27%3%
Void Staff13%2%
Items die minder vaak gebouwd worden op Rumble in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Bloodletter's Curse22%46%

Waar de ARAM-data van Rumble vandaan komt

De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Rumble bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.

Veelgestelde vragen

Wat is de beste Rumble ARAM build?

De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Rumble gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.

Heeft Rumble ARAM-balanswijzigingen?

In ARAM heeft Rumble: geen balanswijzigingen. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.

Is Rumble goed in ARAM?

De ARAM tier list vergelijkt Rumble met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Rumble genoeg games heeft.

Waarmee start Rumble in ARAM?

De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Rumble in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.

LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.