Sejuani ARAM build
Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Sejuani bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Sejuani en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.
De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Sejuani ARAM build in 26.20
De meest gebouwde Sejuani ARAM build in patch 26.20 is Unending Despair, Kaenic Rookern en Heartsteel, met Grasp of the Undying en Flash en Mark: die build wint 100,0% van zijn 2 games. De meeste spelers van Sejuani starten met Giant's Belt en Tear of the Goddess en maxen in de volgorde W > Q > E. Over alle 24 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Sejuani 50,0%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Unending Despair + Kaenic Rookern + Heartsteel | 8,3% | 100,0% | 2 |
| Unending Despair + Heartsteel + Jak'Sho, The Protean | 4,2% | 100,0% | 1 |
| Unending Despair + Spirit Visage + Heartsteel | 4,2% | 100,0% | 1 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Heartsteel | 75,0% | 44,4% | 18 |
| Unending Despair | 45,8% | 63,6% | 11 |
| Warmog's Armor | 41,7% | 60,0% | 10 |
| Kaenic Rookern | 29,2% | 71,4% | 7 |
| Thornmail | 25,0% | 50,0% | 6 |
| Force of Nature | 20,8% | 40,0% | 5 |
| Frozen Heart | 16,7% | 25,0% | 4 |
| Jak'Sho, The Protean | 12,5% | 100,0% | 3 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Mercury's Treads | 70,8% | 52,9% | 17 |
| Plated Steelcaps | 12,5% | 33,3% | 3 |
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Giant's Belt + Tear of the Goddess | 33,3% | 50,0% | 8 |
| Giant's Belt + Ruby Crystal | 33,3% | 37,5% | 8 |
| Ruby Crystal + Crystalline Bracer | 4,2% | 100,0% | 1 |
| Maxvolgorde skills | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| W > Q > E | 62,5% | 60,0% | 15 |
| Q > W > E | 29,2% | 28,6% | 7 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Grasp of the Undying | 45,8% | 54,5% | 11 |
| Aftershock | 45,8% | 45,5% | 11 |
| Guardian | 4,2% | 100,0% | 1 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Grasp of the Undying · Font of Life · Conditioning · Overgrowth · Legend: Haste · Triumph | 20,8% | 40,0% | 5 |
| Summoner spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Flash + Mark | 79,2% | 47,4% | 19 |
| Flash + Ignite | 8,3% | 100,0% | 2 |
Meer over Sejuani: Sejuani build · Sejuani counters · Sejuani skins
ARAM-balanswijzigingen van Sejuani
ARAM-balanswijzigingen van Sejuani: geen balanswijzigingen. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.
Sejuani heeft geen ARAM-balanswijzigingen: de champion speelt in ARAM precies zoals op Summoner's Rift.
Is Sejuani goed in ARAM?
Sejuani is C tier in ARAM in patch 26.20, plek 139 van de 170 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.
Sejuani ARAM build vs Summoner's Rift
De items die spelers op Sejuani in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Warmog's Armor | 42% | onder 7% |
| Force of Nature | 21% | onder 7% |
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Protoplasm Harness | 8% | 21% |
| Zeke's Convergence | onder 8% | 19% |
Waar de ARAM-data van Sejuani vandaan komt
De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Sejuani bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.
Veelgestelde vragen
Wat is de beste Sejuani ARAM build?
De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Sejuani gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.
Heeft Sejuani ARAM-balanswijzigingen?
In ARAM heeft Sejuani: geen balanswijzigingen. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.
Is Sejuani goed in ARAM?
De ARAM tier list vergelijkt Sejuani met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Sejuani genoeg games heeft.
Waarmee start Sejuani in ARAM?
De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Sejuani in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.
LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.