Shaco ARAM build

Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Shaco bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Shaco en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.

De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.

Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team

Beste Shaco ARAM build in 26.20

De meest gebouwde Shaco ARAM build in patch 26.20 is Shadowflame, Liandry's Torment en Luden's Echo, met Dark Harvest en Flash en Mark: die build wint 80,0% van zijn 5 games. De meeste spelers van Shaco starten met Lost Chapter en maxen in de volgorde E > W > Q. Over alle 66 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Shaco 65,2%.

Meest gebouwde ARAM core items van Shaco
ItemsPick rateWin rateGames
Shadowflame + Liandry's Torment + Luden's Echo7,6%80,0%5
Infinity Edge + The Collector + Voltaic Cyclosword6,1%75,0%4
Blackfire Torch + Malignance + Liandry's Torment4,5%100,0%3
Meest gebouwde ARAM-items van Shaco
ItemPick rateWin rateGames
Liandry's Torment63,6%69,0%42
Blackfire Torch43,9%72,4%29
Luden's Echo36,4%66,7%24
Shadowflame33,3%68,2%22
Malignance24,2%62,5%16
Rabadon's Deathcap22,7%66,7%15
The Collector21,2%57,1%14
Infinity Edge18,2%50,0%12
Meest gebouwde ARAM boots van Shaco
ItemPick rateWin rateGames
Sorcerer's Shoes39,4%73,1%26
Ionian Boots of Lucidity28,8%73,7%19
Boots of Swiftness7,6%40,0%5
Meest gekochte ARAM starting items van Shaco
ItemsPick rateWin rateGames
Lost Chapter68,2%68,9%45
Boots + Serrated Dirk4,5%100,0%3
The Brutalizer4,5%33,3%3
Maxvolgorde van de skills van Shaco in ARAM
Maxvolgorde skillsPick rateWin rateGames
E > W > Q54,5%69,4%36
W > E > Q18,2%58,3%12
Meest gebruikte ARAM keystones van Shaco
KeystonePick rateWin rateGames
Dark Harvest63,6%69,0%42
Arcane Comet22,7%53,3%15
Hail of Blades6,1%75,0%4
Meest gebruikte ARAM rune page van Shaco
RunesPick rateWin rateGames
Dark Harvest · Cheap Shot · Grisly Mementos · Ultimate Hunter · Manaflow Band · Transcendence25,8%70,6%17
Meest gebruikte ARAM summoner spells van Shaco
Summoner spellsPick rateWin rateGames
Flash + Mark59,1%69,2%39
Flash + Ignite18,2%41,7%12

Meer over Shaco: Shaco build · Shaco counters · Shaco skins

ARAM-balanswijzigingen van Shaco

ARAM-balanswijzigingen van Shaco: +5% toegebrachte damage. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.

ARAM-balanswijzigingen van Shaco
WijzigingWaarde
Toegebrachte damage+5%

Is Shaco goed in ARAM?

Shaco is S+ tier in ARAM in patch 26.20, plek 2 van de 168 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.

Shaco ARAM build vs Summoner's Rift

De items die spelers op Shaco in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.

Items die vaker gebouwd worden op Shaco in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Liandry's Torment64%36%
Luden's Echo36%onder 13%
Shadowflame33%onder 13%
Malignance24%onder 13%
Rabadon's Deathcap23%onder 13%
Items die minder vaak gebouwd worden op Shaco in ARAM
ItemGebouwd in ARAMGebouwd op Summoner's Rift
Voltaic Cyclosword17%36%
Imperial Mandateonder 9%26%
Lord Dominik's Regardsonder 9%21%
Umbral Glaiveonder 9%19%

Waar de ARAM-data van Shaco vandaan komt

De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Shaco bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.

Veelgestelde vragen

Wat is de beste Shaco ARAM build?

De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Shaco gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.

Heeft Shaco ARAM-balanswijzigingen?

In ARAM heeft Shaco: +5% toegebrachte damage. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.

Is Shaco goed in ARAM?

De ARAM tier list vergelijkt Shaco met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Shaco genoeg games heeft.

Waarmee start Shaco in ARAM?

De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Shaco in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.

LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions

LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.