Shen ARAM build
Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Shen bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Shen en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.
De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Shen ARAM build in 26.20
De meest gebouwde Shen ARAM build in patch 26.20 is Unending Despair, Thornmail en Heartsteel, met Grasp of the Undying en Flash en Mark: die build wint 25,0% van zijn 4 games. De meeste spelers van Shen starten met Giant's Belt en Ruby Crystal en maxen in de volgorde Q > E > W. Over alle 30 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Shen 40,0%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Unending Despair + Thornmail + Heartsteel | 13,3% | 25,0% | 4 |
| Unending Despair + Warmog's Armor + Heartsteel | 10,0% | 66,7% | 3 |
| Thornmail + Heartsteel + Hollow Radiance | 10,0% | 0,0% | 3 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Heartsteel | 96,7% | 41,4% | 29 |
| Thornmail | 56,7% | 35,3% | 17 |
| Unending Despair | 50,0% | 40,0% | 15 |
| Warmog's Armor | 33,3% | 50,0% | 10 |
| Titanic Hydra | 23,3% | 57,1% | 7 |
| Spirit Visage | 20,0% | 50,0% | 6 |
| Hollow Radiance | 20,0% | 33,3% | 6 |
| Kaenic Rookern | 20,0% | 16,7% | 6 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Mercury's Treads | 76,7% | 39,1% | 23 |
| Plated Steelcaps | 16,7% | 40,0% | 5 |
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Giant's Belt + Ruby Crystal | 66,7% | 50,0% | 20 |
| Ruby Crystal + Crystalline Bracer | 20,0% | 0,0% | 6 |
| Ruby Crystal + Guardian's Horn | 6,7% | 50,0% | 2 |
| Maxvolgorde skills | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Q > E > W | 83,3% | 40,0% | 25 |
| Q > W > E | 6,7% | 50,0% | 2 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Grasp of the Undying | 83,3% | 36,0% | 25 |
| Aftershock | 16,7% | 60,0% | 5 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Grasp of the Undying · Shield Bash · Conditioning · Overgrowth · Legend: Haste · Triumph | 46,7% | 21,4% | 14 |
| Summoner spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Flash + Mark | 96,7% | 41,4% | 29 |
| Flash + Ignite | 3,3% | 0,0% | 1 |
Meer over Shen: Shen build · Shen counters · Shen skins
ARAM-balanswijzigingen van Shen
ARAM-balanswijzigingen van Shen: -5% toegebrachte damage en +5% ontvangen damage. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.
| Wijziging | Waarde |
|---|---|
| Toegebrachte damage | -5% |
| Ontvangen damage | +5% |
Is Shen goed in ARAM?
Shen is C tier in ARAM in patch 26.20, plek 126 van de 168 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.
Shen ARAM build vs Summoner's Rift
De items die spelers op Shen in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Heartsteel | 97% | 14% |
| Unending Despair | 50% | onder 5% |
| Thornmail | 57% | 18% |
| Warmog's Armor | 33% | onder 5% |
| Spirit Visage | 20% | onder 5% |
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Titanic Hydra | 23% | 77% |
| Dusk and Dawn | onder 7% | 36% |
Waar de ARAM-data van Shen vandaan komt
De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Shen bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.
Veelgestelde vragen
Wat is de beste Shen ARAM build?
De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Shen gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.
Heeft Shen ARAM-balanswijzigingen?
In ARAM heeft Shen: -5% toegebrachte damage en +5% ontvangen damage. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.
Is Shen goed in ARAM?
De ARAM tier list vergelijkt Shen met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Shen genoeg games heeft.
Waarmee start Shen in ARAM?
De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Shen in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.
LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.