Singed ARAM build
Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Singed bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Singed en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.
De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Singed ARAM build in 26.20
De meest gebouwde Singed ARAM build in patch 26.20 is Rylai's Crystal Scepter, Liandry's Torment en Rod of Ages, met Conqueror en Flash en Mark: die build wint 42,9% van zijn 7 games. De meeste spelers van Singed starten met Catalyst of Aeons en maxen in de volgorde Q > E > W. Over alle 28 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Singed 42,9%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Rylai's Crystal Scepter + Liandry's Torment + Rod of Ages | 25,0% | 42,9% | 7 |
| Rylai's Crystal Scepter + Dead Man's Plate + Force of Nature | 10,7% | 0,0% | 3 |
| Liandry's Torment + Rod of Ages + Bloodletter's Curse | 3,6% | 100,0% | 1 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Rylai's Crystal Scepter | 82,1% | 39,1% | 23 |
| Liandry's Torment | 67,9% | 52,6% | 19 |
| Rod of Ages | 57,1% | 56,3% | 16 |
| Dead Man's Plate | 42,9% | 25,0% | 12 |
| Force of Nature | 32,1% | 44,4% | 9 |
| Warmog's Armor | 10,7% | 66,7% | 3 |
| Randuin's Omen | 10,7% | 66,7% | 3 |
| Thornmail | 7,1% | 50,0% | 2 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Boots of Swiftness | 57,1% | 31,3% | 16 |
| Mercury's Treads | 21,4% | 66,7% | 6 |
| Sorcerer's Shoes | 3,6% | 100,0% | 1 |
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Catalyst of Aeons | 42,9% | 50,0% | 12 |
| Guardian's Horn + Tear of the Goddess | 14,3% | 0,0% | 4 |
| Haunting Guise | 10,7% | 100,0% | 3 |
| Maxvolgorde skills | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Q > E > W | 89,3% | 44,0% | 25 |
| Q > W > E | 7,1% | 0,0% | 2 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Conqueror | 60,7% | 47,1% | 17 |
| Aftershock | 17,9% | 0,0% | 5 |
| Dark Harvest | 10,7% | 100,0% | 3 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Conqueror · Triumph · Legend: Haste · Last Stand · Celerity · Nimbus Cloak | 42,9% | 41,7% | 12 |
| Summoner spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Flash + Mark | 57,1% | 37,5% | 16 |
| Ghost + Mark | 21,4% | 16,7% | 6 |
Meer over Singed: Singed build · Singed counters · Singed skins
ARAM-balanswijzigingen van Singed
ARAM-balanswijzigingen van Singed: +8% ontvangen damage. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.
| Wijziging | Waarde |
|---|---|
| Ontvangen damage | +8% |
Is Singed goed in ARAM?
Singed is C tier in ARAM in patch 26.20, plek 124 van de 168 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.
Singed ARAM build vs Summoner's Rift
De items die spelers op Singed in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Rod of Ages | 57% | onder 6% |
| Force of Nature | 32% | 6% |
| Dead Man's Plate | 43% | 20% |
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Protoplasm Harness | onder 7% | 31% |
| Liandry's Torment | 68% | 79% |
Waar de ARAM-data van Singed vandaan komt
De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Singed bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.
Veelgestelde vragen
Wat is de beste Singed ARAM build?
De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Singed gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.
Heeft Singed ARAM-balanswijzigingen?
In ARAM heeft Singed: +8% ontvangen damage. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.
Is Singed goed in ARAM?
De ARAM tier list vergelijkt Singed met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Singed genoeg games heeft.
Waarmee start Singed in ARAM?
De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Singed in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.
LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.