Smolder ARAM build
Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Smolder bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Smolder en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.
De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Smolder ARAM build in 26.20
De meest gebouwde Smolder ARAM build in patch 26.20 is Lord Dominik's Regards, Spear of Shojin en Essence Reaver, met Dark Harvest en Flash en Ghost: die build wint 66,7% van zijn 6 games. De meeste spelers van Smolder starten met Long Sword en Sheen en maxen in de volgorde Q > W > E. Over alle 54 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Smolder 57,4%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Lord Dominik's Regards + Spear of Shojin + Essence Reaver | 11,1% | 66,7% | 6 |
| Rapid Firecannon + Spear of Shojin + Essence Reaver | 9,3% | 40,0% | 5 |
| Black Cleaver + Spear of Shojin + Essence Reaver | 7,4% | 75,0% | 4 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Essence Reaver | 68,5% | 56,8% | 37 |
| Spear of Shojin | 57,4% | 51,6% | 31 |
| Rapid Firecannon | 51,9% | 46,4% | 28 |
| Infinity Edge | 33,3% | 55,6% | 18 |
| Lord Dominik's Regards | 27,8% | 66,7% | 15 |
| Trinity Force | 25,9% | 64,3% | 14 |
| Black Cleaver | 13,0% | 57,1% | 7 |
| Bloodthirster | 11,1% | 66,7% | 6 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Ionian Boots of Lucidity | 68,5% | 54,1% | 37 |
| Gluttonous Greaves | 9,3% | 40,0% | 5 |
| Berserker's Greaves | 5,6% | 100,0% | 3 |
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Long Sword + Sheen | 35,2% | 52,6% | 19 |
| Sheen + Tear of the Goddess | 29,6% | 56,3% | 16 |
| Long Sword + Glowing Mote + Sheen | 3,7% | 50,0% | 2 |
| Maxvolgorde skills | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Q > W > E | 85,2% | 65,2% | 46 |
| Q > E > W | 9,3% | 20,0% | 5 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Dark Harvest | 51,9% | 50,0% | 28 |
| Press the Attack | 25,9% | 57,1% | 14 |
| Deathfire Touch | 14,8% | 75,0% | 8 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Dark Harvest · Cheap Shot · Grisly Mementos · Ultimate Hunter · Coup de Grace · Presence of Mind | 37,0% | 45,0% | 20 |
| Summoner spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Flash + Ghost | 61,1% | 57,6% | 33 |
| Flash + Barrier | 13,0% | 85,7% | 7 |
Meer over Smolder: Smolder build · Smolder counters · Smolder skins
ARAM-balanswijzigingen van Smolder
ARAM-balanswijzigingen van Smolder: +2% ontvangen damage. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.
| Wijziging | Waarde |
|---|---|
| Ontvangen damage | +2% |
Is Smolder goed in ARAM?
Smolder is A tier in ARAM in patch 26.20, plek 56 van de 170 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.
Smolder ARAM build vs Summoner's Rift
De items die spelers op Smolder in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Spear of Shojin | 57% | 35% |
| Trinity Force | 26% | onder 6% |
| Lord Dominik's Regards | 28% | 12% |
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Essence Reaver | 69% | 94% |
| Black Cleaver | 13% | 34% |
| Infinity Edge | 33% | 46% |
Waar de ARAM-data van Smolder vandaan komt
De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Smolder bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.
Veelgestelde vragen
Wat is de beste Smolder ARAM build?
De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Smolder gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.
Heeft Smolder ARAM-balanswijzigingen?
In ARAM heeft Smolder: +2% ontvangen damage. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.
Is Smolder goed in ARAM?
De ARAM tier list vergelijkt Smolder met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Smolder genoeg games heeft.
Waarmee start Smolder in ARAM?
De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Smolder in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.
LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.