Swain ARAM build
Items, runes en skillvolgorde uit ARAM-games, patch 26.20. Wat spelers in ARAM op Swain bouwen, gelezen uit echte games op de Howling Abyss: items, runes, spells, starting items en skillvolgorde, met de ARAM-balanswijzigingen van Swain en hoe de build verschilt van Summoner's Rift.
De buildiconen werken met JavaScript; de tabellen in de gids hieronder werken ook zonder.
Bijgewerkt: 14 oktober 2026 · Door LOLValue-team
Beste Swain ARAM build in 26.20
De meest gebouwde Swain ARAM build in patch 26.20 is Spirit Visage, Rylai's Crystal Scepter en Rod of Ages, met Conqueror en Flash en Mark: die build wint 60,0% van zijn 10 games. De meeste spelers van Swain starten met Catalyst of Aeons en maxen in de volgorde Q > W > E. Over alle 40 ARAM-games die we deze patch lazen, wint Swain 62,5%.
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Spirit Visage + Rylai's Crystal Scepter + Rod of Ages | 25,0% | 60,0% | 10 |
| Rylai's Crystal Scepter + Liandry's Torment + Rod of Ages | 7,5% | 66,7% | 3 |
| Rylai's Crystal Scepter + Riftmaker + Rod of Ages | 7,5% | 66,7% | 3 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Rod of Ages | 70,0% | 60,7% | 28 |
| Rylai's Crystal Scepter | 67,5% | 55,6% | 27 |
| Spirit Visage | 57,5% | 52,2% | 23 |
| Liandry's Torment | 37,5% | 53,3% | 15 |
| Malignance | 27,5% | 63,6% | 11 |
| Riftmaker | 27,5% | 63,6% | 11 |
| Thornmail | 15,0% | 66,7% | 6 |
| Unending Despair | 12,5% | 80,0% | 5 |
| Item | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Mercury's Treads | 57,5% | 60,9% | 23 |
| Sorcerer's Shoes | 17,5% | 71,4% | 7 |
| Plated Steelcaps | 12,5% | 60,0% | 5 |
| Items | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Catalyst of Aeons | 57,5% | 65,2% | 23 |
| Lost Chapter | 20,0% | 75,0% | 8 |
| Haunting Guise | 7,5% | 33,3% | 3 |
| Maxvolgorde skills | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Q > W > E | 50,0% | 55,0% | 20 |
| Q > E > W | 30,0% | 75,0% | 12 |
| Keystone | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Conqueror | 70,0% | 64,3% | 28 |
| Dark Harvest | 20,0% | 50,0% | 8 |
| Glacial Augment | 2,5% | 100,0% | 1 |
| Runes | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Conqueror · Presence of Mind · Legend: Haste · Last Stand · Conditioning · Overgrowth | 45,0% | 72,2% | 18 |
| Summoner spells | Pick rate | Win rate | Games |
|---|---|---|---|
| Flash + Mark | 87,5% | 60,0% | 35 |
| Flash + Ghost | 5,0% | 50,0% | 2 |
Meer over Swain: Swain build · Swain counters · Swain skins
ARAM-balanswijzigingen van Swain
ARAM-balanswijzigingen van Swain: -5% toegebrachte damage, +15% ontvangen damage en -20% healing. Riot past sommige champions alleen voor ARAM aan, om ze in balans te brengen voor de enige lane van de mode; de wijzigingen gelden niet op Summoner's Rift.
| Wijziging | Waarde |
|---|---|
| Toegebrachte damage | -5% |
| Ontvangen damage | +15% |
| Healing | -20% |
Is Swain goed in ARAM?
Swain is S tier in ARAM in patch 26.20, plek 10 van de 168 champions met genoeg ARAM-games voor een tier. De ARAM tier list rangschikt champions op win rate, naar 50% getrokken als ze weinig games hebben, en een beetje op hoe vaak ze gekozen worden.
Swain ARAM build vs Summoner's Rift
De items die spelers op Swain in ARAM vaker en minder vaak bouwen dan in ranked games op Summoner's Rift (Master+), op basis van het aandeel games waarin elk item voltooid wordt. Alleen verschillen van 10 punten of meer staan erin.
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Rod of Ages | 70% | onder 3% |
| Spirit Visage | 57% | 3% |
| Riftmaker | 28% | onder 3% |
| Thornmail | 15% | onder 3% |
| Item | Gebouwd in ARAM | Gebouwd op Summoner's Rift |
|---|---|---|
| Zhonya's Hourglass | 8% | 34% |
| Rylai's Crystal Scepter | 68% | 91% |
Waar de ARAM-data van Swain vandaan komt
De build komt uit echte ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen. Van elke speler van Swain bewaren we de final items, runes en summoner spells en, uit de tijdlijn van de game, de items die in de eerste 90 seconden gekocht zijn en de volgorde waarin de abilities geleveld werden; games korter dan 5 minuten tellen niet mee. Een build verschijnt vanaf 15 games. De volledige methode staat op de pagina LoL ARAM builds.
Veelgestelde vragen
Wat is de beste Swain ARAM build?
De build bovenaan deze pagina: de items, runes en summoner spells die de meeste spelers van Swain gebruiken in ARAM-games van patch 26.20, met de win rate en games van elke keuze.
Heeft Swain ARAM-balanswijzigingen?
In ARAM heeft Swain: -5% toegebrachte damage, +15% ontvangen damage en -20% healing. De wijzigingen gelden alleen op de Howling Abyss.
Is Swain goed in ARAM?
De ARAM tier list vergelijkt Swain met elke champion die deze patch genoeg ARAM-games heeft, op win rate en pick rate. De tier en de plek staan in de sectie hierboven zodra Swain genoeg games heeft.
Waarmee start Swain in ARAM?
De tabel met starting items hierboven toont wat spelers van Swain in de eerste 90 seconden van hun ARAM-games kopen, zonder potions, met hoe vaak elke start gekocht wordt.
LoL ARAM builds voor elke champion · LoL champion builds · LoL counters · Alle LoL champions
LOLValue isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing Riot Games properties. Riot Games and all associated properties are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. De builds zijn geteld uit ARAM-games die via de Riot Games API zijn gelezen; de ARAM-balanswijzigingen komen uit lolstaticdata, gebouwd op de League of Legends Wiki.